Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Ceník poplatků

Ceník poplatků vztahujících se k prodeji letenek ve společnosti Superzajezdy.cz s.r.o.

Celková cena letenky se skládá z ceny za letenku + letištních poplatků ( tu vybírají cestovní agentury a jsou určené na provoz jednotlivých letišť) + transakčních poplatků (poplatky za vystavení letenky). Cenu letenky určuje letecká společnost, výši letištních poplatků jednotliví provozovatelé letišť a výši transakčních poplatků letecká společnost a prodejce letenek.
 
Výše transakčních poplatků (za 1 letenku pro 1 osobu)
1. Rezervace a vystavení letenky
a) pravidelné letecké společnosti (kromě nízkonákladových)
• telefonicky, osobně, e-mailem 750 Kč *
• on-line na internetu 490 Kč *
b) nízkonákladové letecké společnosti
• osobně 750 Kč
• on-line na internetu 350 Kč
2. Provedení změn/storno
a) letenky
• změna/storno před zaplacením 0 Kč
• změna/storno po zaplacení 750 Kč **
• COVID-19: změna voucheru nebo otevřené rezervace na novou letenku 250 Kč
b) cestovní služby (ubytování, pronájem aut, eurovíkendy, parkování na letišti a další)
• změna/storno objednávky 200 Kč **
3. Slevy
• snížený poplatek u vybraných speciálních cen pro studenty a mládež 400 Kč (neplatí pro letenky nízkonákladových dopravců)
• poplatky se nevztahují na letenky pro děti 0 - 1 rok (vč.), které nemají nárok na vlastní sedadlo
• poplatky pro děti od 2 - 11 let (vč.) činí 500 Kč * za vystavení a rezervaci letenky, 350 Kč za změnu nebo storno již vystavené letenky
4. Ostatní
• rezervace konkrétního sedadla v letadle 200 Kč (vztahuje se pouze na vybrané dopravce, kteří zpoplatnili rezervaci vybraného místa v letadle na žádost cestujícího)
• poplatek za online odbavení 200 Kč
• poplatek za zajištění placené služby od letecké společnosti (zavazadla, transferu, přeprava sportovního vybavení, zvířete atd.) 200 Kč
• poplatek za non-stop asistenční službu  490 Kč (pro neurgentní poptávky zpracovávané mimo standardní pracovní dobu tedy během víkendů, svátků a v pracovní dny od 18:00 do 9:00 hodin)
• poplatek za zprostředkování parkovacího místa 200 Kč
 
 * částka může být u vybraných nabídek snížena
** k transakčnímu poplatku účtuje další poplatky poskytovatel služby (letecká společnost, autopůjčovna, hotel atd.)

Vybrané transakční poplatky jsou nevratné. Změny jsou vyhrazeny. Upozorňujeme, že u vybraných zlevněných letenek (pro studenty a mládež) je nutná osobní návštěva a předložení dokladu o věku (pas nebo OP).
 
Storno vystavené letenky a vrácení peněz
a) Storno ze strany klienta
Se storno podmínkami je klient seznámen při zakoupení letenky. Informujte se prosím ve vlastním zájmu na tyto podmínky. Některé tarify (zvláště ty cenově výhodnější) mohou mít storno poplatek ve výši ceny letenky. O svém požadavku informujte vždy co nejdříve agenta, který vystavoval letenku (nejpozději 24 hodin před odletem).Ve svém vlastním zájmu vždy vyžadujte potvrzení o doručení. Na nedoručené e-maily, e-maily zaslané na chybnou e-mailovou adresu či telefonické požadavky na storno v případě již vystavené letenky nemůže být brán zřetel.
Lhůta pro navrácení peněz je závislá na autorizování částky k vrácení leteckou společností (obvykle cca 1 měsíc, popř. déle).
b) Storno ze strany letecké společnosti
Letecká společnost má dle přepravních podmínek právo na zrušení letu. Vrácení peněz je stejně jako v případě storna ze strany klienta možné po dodání originálu letenky a písemné autorizaci letecké společnosti.
Zastoupení letecké společnosti se snaží v těchto případech o přednostní vyřízení storna, prodejce tuto lhůtu bohužel není schopen ovlivnit. Obvyklá doba pro vyřízení je cca 1 měsíc, popř. déle.
Bezprostřední vrácení peněz není z výše uvedených důvodů možné.

Při využití částečné nebo plné úhrady formou nepeněžního plnění poskytovanou zaměstnavatelem zaměstnanci nebo jeho rodinnému příslušníkovi z fondu kulturních a sociálních potřeb, ze sociálního fondu, ze zisku (příjmu) po jeho zdanění anebo na vrub výdajů (nákladů), které nejsou výdaji (náklady) na dosažení, zajištění a udržení příjmů nebo prostřednictvím zprostředkovatelských firem zajišťujících využití zaměstnaneckých benefitů může být  účtován smluvní transakční poplatek. 
 

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko