Poznávací - Plavby

Vybrat jiný typ zájezdů

více parametrů »

cena od 18 821 Kč 12 zájezdů
14.10. − 27.10.2023, 14 dní
25 782 Kč -27% 18 821 Kč
autobusem
snídaně
Poznávací
Základní cena: pokoj standardní Ubytování: 2 lůžkový.. +
Základní cena zahrnuje: přejezd komfortním autokarem .. +
Základní cena: pokoj standardní

Ubytování: 2 lůžkový pokoj

Program:
Itálie a Sicílie - stezkou pomerančů - 14 dní o Benátky - královna laguny o Miláno - hlavní město módy o Pisa - Šikmá věž o Florencie - hlavní město renesance o Vatikán - papežský stát o rezervace do Vatikánských muzeí o Řím - srdce Impéria o Caserta - Versailles jihu o Neapol - hlavní město Kampánie o Pompeje o Sicílie - Taormina a Etna o Alberobello - pohádkové město o St. Giovanni Rotondo - vzpomínka na Otce Pia o San Marino - nejstarší republika světa


Den 1

Odjezd z Polska dle jízdního řádu. Přejezd přes Česko a Rakousko. Pozdě večer příjezd do hotelu v okolí města Udine, přenocování (tento den není v hotelu večeře). Během cesty jsou plánovány krátké zastávky. (Trasa cca 950 km) Den 2

Snídaně. V dopoledních hodinách příjezd do Benátek na parkoviště Punta Sabbioni nebo Tronchetto. Následně plavba turistickou lodí na náměstí sv. Marka. Procházka čtvrti San Marco, která seskupuje nejvýznamnější památky města: baziliku sv. Marka, Dóžecí palác a zvonici - nejvyšší budovu ve městě. Prohlídku zakončíme u slavného mostu Rialto. Následně volný čas. Odpoledne plavba gondolami po benátských kanálech a Canal Grande. Večer přejezd do hotelu v okolí Benátek. (Trasa cca 100 km)


Den 3

Po snídani přejezd do Milána, hlavního města Lombardie. Návštěvu města začneme na Katedrálním náměstí, kde se nachází nádherná gotická katedrála nazývaná ,,básní z mramoru". Následně projdeme galerií Vittorio Emanuele II Gallery - elegantní vícepodlažní pasáží, která nás zavede k nejslavnější opeře světa - La Scale. Prohlídku města zakončíme u Castello Sforzesco - impozantního hradu vládce Milána - vévody Ludovica Sforzy (Ludvíka Mouřenína). Volný čas. Přejezd do hotelu v okolí Aqui Terme na přenocování. (Trasa cca 425 km)


Den 4

Po snídani vystěhování z hotelu a přejezd do Pisy, krásného městečka mocné Námořní republiky. V programu mimo jiné: návštěva Campo dei Miracoli (Pole zázraků) s katedrálou s krásnou mnohaúrovňovou fasádou, prohlídka kruhového Babtisteria (křtitelnice) a slavné Šikmé věže, čili dávné katedrální zvonice, stavěné téměř 200 let (obdivování zvenčí). Následně budeme mít příležitost ochutnat typické aromatické italské espresso v jedné z kaváren v Pise. Odpoledne se vydáme na ochutnávku typických toskánských produktů. Možnost realizace fakultativního výletu do Luccy (za poplatek). Večer příjezd do hotelu v okolí Montecatini Terme, přenocování (tento den není v hotelu večeře). (Trasa cca 275 km)

 

Den 5

Po snídani přejezd do hlavního města Toskánska - Florencie. Během prohlídky města uvidíme mimo jiné: kostel sv. Kříže s hrobkami nejslavnějších občanů města (včetně Michelangela), náměstí Piazza della Signoria, malebný most Ponte Vecchio a katedrálu Santa Maria del Fiore s nádhernou kopulí navrženou Brunelleschim a nejstarší budovu města - Baptisterium, ke kterému vede slavná Rajská brána. Následně volný čas. Odpoledne přejezd do hotelu v okolí Říma, přenocování. (Trasa cca 400 km)

 

Den 6

Po snídani přejezd do Říma a Vatikánu. Prohlídka Vatikánských muzeí (jedné z největších světových sbírek umění s exponáty od antiky po 20. století) a také návštěva Sixtinské kaple se slavnými freskami od Michelangela. Následně prohlídka baziliky sv. Petra, kde budeme obdivovat mimo jiné pietu Michelangela - nádherný baldachýn navržený Berninim a sochu sv. Petra. V programu mimo jiné návštěva hrobu sv. Jana Pavla II. Na závěr dne doporučujeme italský večer ve stylové italské restauraci (za poplatek). Pozdě večer přejezd do hotelu v okolí Říma (tento den není v hotelu večeře). (Trasa cca 150 km)

 

Den 7

Po snídani přejezd do Říma. Prohlídku začneme ,,antickým Římem": Koloseum (obdivování zvenčí), Forum Romanum (politické a společenské centrum starého Říma), Pantheon a Kapitol. V další části prohlídky uvidíme památky ,,barokního Říma": náměstí Piazza Venezia vedle fontány di Trevi, do které je podle tradice třeba vhodit minci, abyste se vrátili do ,,věčného města", Piazza di Spagna s fontánou Barcaccia ve tvaru lodě na úpatí slavných Španělských schodů s kaskádou zábradlí a balkonů. Volný čas. Následně návrat do hotelu na přenocování. (Trasa cca 150 km)

 

Den 8

Po časné snídani přejezd do Caserty - nádherného Palazzo Reale - Královského paláce, který se svou velikostí a krásou vyrovnává pařížskému Versailles. Následně přejezd do Neapole - neoficiálního hlavního města italského jihu. Prohlídka: Galerie Umberto I, Piazza del Plebiscito s královským palácem, Teatro San Carlo a nádherného středověkého hradu Castel Nuovo. Poté přejezd do hotelu v okolí Neapole, přenocování. (Trasa cca 225 km)

V tento den možnost fakultativního výletu na Monte Cassino (za poplatek).

 

Den 9

Po snídani vystěhování z hotelu a přejezd do Pompejí - antického města zakrytého obrovským množstvím popela během erupce Vesuvu v roce 79, který zakonzervoval budovy, předměty a některá těla lidí a zvířat, což umožnilo městu zachovat si svou původní zástavbu v nezměněné podobě až do současnosti! Možnost realizace fakultativního výletu na Vesuv - ,,dřímající" sopku (za příplatek). Přejezd na přenocování do hotelu v Kalábrii, v okolí Reggio di Calabria. (Trasa cca 475 km)


Den 10

Po časné snídani přejezd do přístavu a plavba trajektem na Sicílii, do nejznámějšího letoviska na ostrově - Taorminy visící na skalách. Procházka fascinujícím starým městem, návštěva antického divadla - nejkrásnějšího starobylého řeckého divadla v Itálii, odkud se rozprostírá úžasný výhled na Etnu a pobřeží Jónského moře. Následně přejezd k Etně - největší a nejvyšší aktivní sopce Evropy. Výjezd do výšky cca 2000 m n. m., procházka kolem jednoho z vyhaslých kráterů. Abyste však plně pocítili sílu a velikost Etny, doporučujeme přejezd lanovkou a poté jeepem do hlavních kráterů ve výšce 3000 m n. m. (za poplatek, výjezd pouze za velkého počtu zájemců). Následně plavba trajektem do Kalábrie a návrat do hotelu v pozdních večerních hodinách. (Trasa cca 325 km)


Den 11

Po snídani přejezd do pohádkového Alberobello. Následně procházka tímto mimořádně půvabným městečkem. Během procházky uvidíme ,,trulle" - cylindrické kamenné domy připomínající úly, postavené bez malty. Následně přejezd na přenocování do hotelu v okolí San Giovanni Rotondo. (Trasa cca 425 km)


Den 12

Po snídani návštěva města San Giovanni Rotondo s kapucínským klášterem Santa Maria della Grazie, ve kterém žil Otec Pio z Pietrelciny (1887-1968). Následně přejezd na přenocování do hotelu v okolí Rimini. (Trasa cca 425 km)

 

Den 13

Snídaně a vystěhování z hotelu. Tento den se vydáme do San Marina - nejstarší republiky světa, kde budeme moci ochutnat regionální likéry. Následně volný čas. Možnost realizace fakultativního výletu do Padovy (za poplatek). Odpoledne odjezd do Polska. Během cesty jsou plánovány krátké zastávky. (Trasa cca 1300 km)


Den 14

Příjezd do Polska v dopoledních hodinách (Woszczyce cca 10:00).


Upozornění k programu

Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno. Průvodce neprovází po muzejních objektech, historických centrech a jiných turistických objektech. S ohledem na ustanovení týkající se cestovního ruchu v Římě bude nutné využití veřejné hromadné dopravy během prohlídek. Pobytovou taxu se platí na místě, přímo v hotelech. 

V Itálii je povinné nošení roušek na veřejných prostranstvích a všech dopravních prostředcích a 2metrový společenský odstup. V dopravních prostředcích platí 50% obsazenost.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.
Základní cena zahrnuje: přejezd komfortním autokarem (WC, klimatizace, bar, video), ubytování v hotelu (12 nocí), stravování: 12 kontinentálních snídaní, za příplatek večeře (9), turistický program, služby polského průvodce a delegáta během pobytu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, přejezdy hromadnou dopravou (včetně výletní plavby čluny a gondolou v Benátkách, metra v Římě, trajektu na trase Kalábrie-Sicílie-Kalábrie) spropitné pro místní průvodce, rezervační poplatky do navštívených objektů, obsluha skupiny TGS, pobytovou taxu a degustaci toskánských produktů. Orientační náklady na účast v programu - cca 335 EUR/os. (platí se průvodci jako balíček). Nezahrnuje pobytovou taxu - celkem navíc cca 20 EUR/os. (platí se přímo v hotelech), další jídla a nápoje, jiné osobní výdaje a fakultativní výlety.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Włochy i Sycylia - Szlakiem pomarańczy - Dla wygodnych


Fakultativní výlety: italský večer v Římě cca 40 EUR/os., Padova cca 35 EUR/os., Lucca cca 30 EUR/os., Etna cca 70 EUR/os. (výjezd do výšky cca 3000 m n. m.), staré město Neapol cca 20 EUR/os., Bergamo cca 35 EUR/os., Monte Cassino cca 25 EUR/os., Vesuv cca 45 EUR/os. (výlety se konají při velkém počtu zájemců).


Upozornění! Fakultativní výlety jsou realizovány při min. 42 zájemcích.


Upozornění! Výše uvedené ceny a poplatky za balíček účasti v programu jsou uvedeny ke dni 25.08.2022 a mohou se změnit.


Slevy platí pro:
- žáky, studenty - zlevněné vstupenky po předložení žákovské/studentské legitimace.
- osoby se zdravotním postižením - zlevněné vstupenky/zdarma po předložení průkazu se stupněm postižení.
30.09. − 13.10.2023, 14 dní
26 138 Kč -27% 19 081 Kč
autobusem
snídaně
Poznávací
Základní cena: pokoj standardní Ubytování: 2 lůžkový.. +
Základní cena zahrnuje: přejezd komfortním autokarem .. +
Základní cena: pokoj standardní

Ubytování: 2 lůžkový pokoj

Program:
Itálie a Sicílie - stezkou pomerančů - 14 dní o Benátky - královna laguny o Miláno - hlavní město módy o Pisa - Šikmá věž o Florencie - hlavní město renesance o Vatikán - papežský stát o rezervace do Vatikánských muzeí o Řím - srdce Impéria o Caserta - Versailles jihu o Neapol - hlavní město Kampánie o Pompeje o Sicílie - Taormina a Etna o Alberobello - pohádkové město o St. Giovanni Rotondo - vzpomínka na Otce Pia o San Marino - nejstarší republika světa


Den 1

Odjezd z Polska dle jízdního řádu. Přejezd přes Česko a Rakousko. Pozdě večer příjezd do hotelu v okolí města Udine, přenocování (tento den není v hotelu večeře). Během cesty jsou plánovány krátké zastávky. (Trasa cca 950 km) Den 2

Snídaně. V dopoledních hodinách příjezd do Benátek na parkoviště Punta Sabbioni nebo Tronchetto. Následně plavba turistickou lodí na náměstí sv. Marka. Procházka čtvrti San Marco, která seskupuje nejvýznamnější památky města: baziliku sv. Marka, Dóžecí palác a zvonici - nejvyšší budovu ve městě. Prohlídku zakončíme u slavného mostu Rialto. Následně volný čas. Odpoledne plavba gondolami po benátských kanálech a Canal Grande. Večer přejezd do hotelu v okolí Benátek. (Trasa cca 100 km)


Den 3

Po snídani přejezd do Milána, hlavního města Lombardie. Návštěvu města začneme na Katedrálním náměstí, kde se nachází nádherná gotická katedrála nazývaná ,,básní z mramoru". Následně projdeme galerií Vittorio Emanuele II Gallery - elegantní vícepodlažní pasáží, která nás zavede k nejslavnější opeře světa - La Scale. Prohlídku města zakončíme u Castello Sforzesco - impozantního hradu vládce Milána - vévody Ludovica Sforzy (Ludvíka Mouřenína). Volný čas. Přejezd do hotelu v okolí Aqui Terme na přenocování. (Trasa cca 425 km)


Den 4

Po snídani vystěhování z hotelu a přejezd do Pisy, krásného městečka mocné Námořní republiky. V programu mimo jiné: návštěva Campo dei Miracoli (Pole zázraků) s katedrálou s krásnou mnohaúrovňovou fasádou, prohlídka kruhového Babtisteria (křtitelnice) a slavné Šikmé věže, čili dávné katedrální zvonice, stavěné téměř 200 let (obdivování zvenčí). Následně budeme mít příležitost ochutnat typické aromatické italské espresso v jedné z kaváren v Pise. Odpoledne se vydáme na ochutnávku typických toskánských produktů. Možnost realizace fakultativního výletu do Luccy (za poplatek). Večer příjezd do hotelu v okolí Montecatini Terme, přenocování (tento den není v hotelu večeře). (Trasa cca 275 km)

 

Den 5

Po snídani přejezd do hlavního města Toskánska - Florencie. Během prohlídky města uvidíme mimo jiné: kostel sv. Kříže s hrobkami nejslavnějších občanů města (včetně Michelangela), náměstí Piazza della Signoria, malebný most Ponte Vecchio a katedrálu Santa Maria del Fiore s nádhernou kopulí navrženou Brunelleschim a nejstarší budovu města - Baptisterium, ke kterému vede slavná Rajská brána. Následně volný čas. Odpoledne přejezd do hotelu v okolí Říma, přenocování. (Trasa cca 400 km)

 

Den 6

Po snídani přejezd do Říma a Vatikánu. Prohlídka Vatikánských muzeí (jedné z největších světových sbírek umění s exponáty od antiky po 20. století) a také návštěva Sixtinské kaple se slavnými freskami od Michelangela. Následně prohlídka baziliky sv. Petra, kde budeme obdivovat mimo jiné pietu Michelangela - nádherný baldachýn navržený Berninim a sochu sv. Petra. V programu mimo jiné návštěva hrobu sv. Jana Pavla II. Na závěr dne doporučujeme italský večer ve stylové italské restauraci (za poplatek). Pozdě večer přejezd do hotelu v okolí Říma (tento den není v hotelu večeře). (Trasa cca 150 km)

 

Den 7

Po snídani přejezd do Říma. Prohlídku začneme ,,antickým Římem": Koloseum (obdivování zvenčí), Forum Romanum (politické a společenské centrum starého Říma), Pantheon a Kapitol. V další části prohlídky uvidíme památky ,,barokního Říma": náměstí Piazza Venezia vedle fontány di Trevi, do které je podle tradice třeba vhodit minci, abyste se vrátili do ,,věčného města", Piazza di Spagna s fontánou Barcaccia ve tvaru lodě na úpatí slavných Španělských schodů s kaskádou zábradlí a balkonů. Volný čas. Následně návrat do hotelu na přenocování. (Trasa cca 150 km)

 

Den 8

Po časné snídani přejezd do Caserty - nádherného Palazzo Reale - Královského paláce, který se svou velikostí a krásou vyrovnává pařížskému Versailles. Následně přejezd do Neapole - neoficiálního hlavního města italského jihu. Prohlídka: Galerie Umberto I, Piazza del Plebiscito s královským palácem, Teatro San Carlo a nádherného středověkého hradu Castel Nuovo. Poté přejezd do hotelu v okolí Neapole, přenocování. (Trasa cca 225 km)

V tento den možnost fakultativního výletu na Monte Cassino (za poplatek).

 

Den 9

Po snídani vystěhování z hotelu a přejezd do Pompejí - antického města zakrytého obrovským množstvím popela během erupce Vesuvu v roce 79, který zakonzervoval budovy, předměty a některá těla lidí a zvířat, což umožnilo městu zachovat si svou původní zástavbu v nezměněné podobě až do současnosti! Možnost realizace fakultativního výletu na Vesuv - ,,dřímající" sopku (za příplatek). Přejezd na přenocování do hotelu v Kalábrii, v okolí Reggio di Calabria. (Trasa cca 475 km)


Den 10

Po časné snídani přejezd do přístavu a plavba trajektem na Sicílii, do nejznámějšího letoviska na ostrově - Taorminy visící na skalách. Procházka fascinujícím starým městem, návštěva antického divadla - nejkrásnějšího starobylého řeckého divadla v Itálii, odkud se rozprostírá úžasný výhled na Etnu a pobřeží Jónského moře. Následně přejezd k Etně - největší a nejvyšší aktivní sopce Evropy. Výjezd do výšky cca 2000 m n. m., procházka kolem jednoho z vyhaslých kráterů. Abyste však plně pocítili sílu a velikost Etny, doporučujeme přejezd lanovkou a poté jeepem do hlavních kráterů ve výšce 3000 m n. m. (za poplatek, výjezd pouze za velkého počtu zájemců). Následně plavba trajektem do Kalábrie a návrat do hotelu v pozdních večerních hodinách. (Trasa cca 325 km)


Den 11

Po snídani přejezd do pohádkového Alberobello. Následně procházka tímto mimořádně půvabným městečkem. Během procházky uvidíme ,,trulle" - cylindrické kamenné domy připomínající úly, postavené bez malty. Následně přejezd na přenocování do hotelu v okolí San Giovanni Rotondo. (Trasa cca 425 km)


Den 12

Po snídani návštěva města San Giovanni Rotondo s kapucínským klášterem Santa Maria della Grazie, ve kterém žil Otec Pio z Pietrelciny (1887-1968). Následně přejezd na přenocování do hotelu v okolí Rimini. (Trasa cca 425 km)

 

Den 13

Snídaně a vystěhování z hotelu. Tento den se vydáme do San Marina - nejstarší republiky světa, kde budeme moci ochutnat regionální likéry. Následně volný čas. Možnost realizace fakultativního výletu do Padovy (za poplatek). Odpoledne odjezd do Polska. Během cesty jsou plánovány krátké zastávky. (Trasa cca 1300 km)


Den 14

Příjezd do Polska v dopoledních hodinách (Woszczyce cca 10:00).


Upozornění k programu

Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno. Průvodce neprovází po muzejních objektech, historických centrech a jiných turistických objektech. S ohledem na ustanovení týkající se cestovního ruchu v Římě bude nutné využití veřejné hromadné dopravy během prohlídek. Pobytovou taxu se platí na místě, přímo v hotelech. 

V Itálii je povinné nošení roušek na veřejných prostranstvích a všech dopravních prostředcích a 2metrový společenský odstup. V dopravních prostředcích platí 50% obsazenost.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.
Základní cena zahrnuje: přejezd komfortním autokarem (WC, klimatizace, bar, video), ubytování v hotelu (12 nocí), stravování: 12 kontinentálních snídaní, za příplatek večeře (9), turistický program, služby polského průvodce a delegáta během pobytu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, přejezdy hromadnou dopravou (včetně výletní plavby čluny a gondolou v Benátkách, metra v Římě, trajektu na trase Kalábrie-Sicílie-Kalábrie) spropitné pro místní průvodce, rezervační poplatky do navštívených objektů, obsluha skupiny TGS, pobytovou taxu a degustaci toskánských produktů. Orientační náklady na účast v programu - cca 335 EUR/os. (platí se průvodci jako balíček). Nezahrnuje pobytovou taxu - celkem navíc cca 20 EUR/os. (platí se přímo v hotelech), další jídla a nápoje, jiné osobní výdaje a fakultativní výlety.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Włochy i Sycylia - Szlakiem pomarańczy - Dla wygodnych


Fakultativní výlety: italský večer v Římě cca 40 EUR/os., Padova cca 35 EUR/os., Lucca cca 30 EUR/os., Etna cca 70 EUR/os. (výjezd do výšky cca 3000 m n. m.), staré město Neapol cca 20 EUR/os., Bergamo cca 35 EUR/os., Monte Cassino cca 25 EUR/os., Vesuv cca 45 EUR/os. (výlety se konají při velkém počtu zájemců).


Upozornění! Fakultativní výlety jsou realizovány při min. 42 zájemcích.


Upozornění! Výše uvedené ceny a poplatky za balíček účasti v programu jsou uvedeny ke dni 25.08.2022 a mohou se změnit.


Slevy platí pro:
- žáky, studenty - zlevněné vstupenky po předložení žákovské/studentské legitimace.
- osoby se zdravotním postižením - zlevněné vstupenky/zdarma po předložení průkazu se stupněm postižení.
07.10. − 20.10.2023, 14 dní
26 493 Kč -27% 19 340 Kč
autobusem
snídaně
Poznávací
Základní cena: pokoj standardní Ubytování: 2 lůžkový.. +
Základní cena zahrnuje: přejezd komfortním autokarem .. +
Základní cena: pokoj standardní

Ubytování: 2 lůžkový pokoj

Program:
Itálie a Sicílie - stezkou pomerančů - 14 dní o Benátky - královna laguny o Miláno - hlavní město módy o Pisa - Šikmá věž o Florencie - hlavní město renesance o Vatikán - papežský stát o rezervace do Vatikánských muzeí o Řím - srdce Impéria o Caserta - Versailles jihu o Neapol - hlavní město Kampánie o Pompeje o Sicílie - Taormina a Etna o Alberobello - pohádkové město o St. Giovanni Rotondo - vzpomínka na Otce Pia o San Marino - nejstarší republika světa


Den 1

Odjezd z Polska dle jízdního řádu. Přejezd přes Česko a Rakousko. Pozdě večer příjezd do hotelu v okolí města Udine, přenocování (tento den není v hotelu večeře). Během cesty jsou plánovány krátké zastávky. (Trasa cca 950 km) Den 2

Snídaně. V dopoledních hodinách příjezd do Benátek na parkoviště Punta Sabbioni nebo Tronchetto. Následně plavba turistickou lodí na náměstí sv. Marka. Procházka čtvrti San Marco, která seskupuje nejvýznamnější památky města: baziliku sv. Marka, Dóžecí palác a zvonici - nejvyšší budovu ve městě. Prohlídku zakončíme u slavného mostu Rialto. Následně volný čas. Odpoledne plavba gondolami po benátských kanálech a Canal Grande. Večer přejezd do hotelu v okolí Benátek. (Trasa cca 100 km)


Den 3

Po snídani přejezd do Milána, hlavního města Lombardie. Návštěvu města začneme na Katedrálním náměstí, kde se nachází nádherná gotická katedrála nazývaná ,,básní z mramoru". Následně projdeme galerií Vittorio Emanuele II Gallery - elegantní vícepodlažní pasáží, která nás zavede k nejslavnější opeře světa - La Scale. Prohlídku města zakončíme u Castello Sforzesco - impozantního hradu vládce Milána - vévody Ludovica Sforzy (Ludvíka Mouřenína). Volný čas. Přejezd do hotelu v okolí Aqui Terme na přenocování. (Trasa cca 425 km)


Den 4

Po snídani vystěhování z hotelu a přejezd do Pisy, krásného městečka mocné Námořní republiky. V programu mimo jiné: návštěva Campo dei Miracoli (Pole zázraků) s katedrálou s krásnou mnohaúrovňovou fasádou, prohlídka kruhového Babtisteria (křtitelnice) a slavné Šikmé věže, čili dávné katedrální zvonice, stavěné téměř 200 let (obdivování zvenčí). Následně budeme mít příležitost ochutnat typické aromatické italské espresso v jedné z kaváren v Pise. Odpoledne se vydáme na ochutnávku typických toskánských produktů. Možnost realizace fakultativního výletu do Luccy (za poplatek). Večer příjezd do hotelu v okolí Montecatini Terme, přenocování (tento den není v hotelu večeře). (Trasa cca 275 km)

 

Den 5

Po snídani přejezd do hlavního města Toskánska - Florencie. Během prohlídky města uvidíme mimo jiné: kostel sv. Kříže s hrobkami nejslavnějších občanů města (včetně Michelangela), náměstí Piazza della Signoria, malebný most Ponte Vecchio a katedrálu Santa Maria del Fiore s nádhernou kopulí navrženou Brunelleschim a nejstarší budovu města - Baptisterium, ke kterému vede slavná Rajská brána. Následně volný čas. Odpoledne přejezd do hotelu v okolí Říma, přenocování. (Trasa cca 400 km)

 

Den 6

Po snídani přejezd do Říma a Vatikánu. Prohlídka Vatikánských muzeí (jedné z největších světových sbírek umění s exponáty od antiky po 20. století) a také návštěva Sixtinské kaple se slavnými freskami od Michelangela. Následně prohlídka baziliky sv. Petra, kde budeme obdivovat mimo jiné pietu Michelangela - nádherný baldachýn navržený Berninim a sochu sv. Petra. V programu mimo jiné návštěva hrobu sv. Jana Pavla II. Na závěr dne doporučujeme italský večer ve stylové italské restauraci (za poplatek). Pozdě večer přejezd do hotelu v okolí Říma (tento den není v hotelu večeře). (Trasa cca 150 km)

 

Den 7

Po snídani přejezd do Říma. Prohlídku začneme ,,antickým Římem": Koloseum (obdivování zvenčí), Forum Romanum (politické a společenské centrum starého Říma), Pantheon a Kapitol. V další části prohlídky uvidíme památky ,,barokního Říma": náměstí Piazza Venezia vedle fontány di Trevi, do které je podle tradice třeba vhodit minci, abyste se vrátili do ,,věčného města", Piazza di Spagna s fontánou Barcaccia ve tvaru lodě na úpatí slavných Španělských schodů s kaskádou zábradlí a balkonů. Volný čas. Následně návrat do hotelu na přenocování. (Trasa cca 150 km)

 

Den 8

Po časné snídani přejezd do Caserty - nádherného Palazzo Reale - Královského paláce, který se svou velikostí a krásou vyrovnává pařížskému Versailles. Následně přejezd do Neapole - neoficiálního hlavního města italského jihu. Prohlídka: Galerie Umberto I, Piazza del Plebiscito s královským palácem, Teatro San Carlo a nádherného středověkého hradu Castel Nuovo. Poté přejezd do hotelu v okolí Neapole, přenocování. (Trasa cca 225 km)

V tento den možnost fakultativního výletu na Monte Cassino (za poplatek).

 

Den 9

Po snídani vystěhování z hotelu a přejezd do Pompejí - antického města zakrytého obrovským množstvím popela během erupce Vesuvu v roce 79, který zakonzervoval budovy, předměty a některá těla lidí a zvířat, což umožnilo městu zachovat si svou původní zástavbu v nezměněné podobě až do současnosti! Možnost realizace fakultativního výletu na Vesuv - ,,dřímající" sopku (za příplatek). Přejezd na přenocování do hotelu v Kalábrii, v okolí Reggio di Calabria. (Trasa cca 475 km)


Den 10

Po časné snídani přejezd do přístavu a plavba trajektem na Sicílii, do nejznámějšího letoviska na ostrově - Taorminy visící na skalách. Procházka fascinujícím starým městem, návštěva antického divadla - nejkrásnějšího starobylého řeckého divadla v Itálii, odkud se rozprostírá úžasný výhled na Etnu a pobřeží Jónského moře. Následně přejezd k Etně - největší a nejvyšší aktivní sopce Evropy. Výjezd do výšky cca 2000 m n. m., procházka kolem jednoho z vyhaslých kráterů. Abyste však plně pocítili sílu a velikost Etny, doporučujeme přejezd lanovkou a poté jeepem do hlavních kráterů ve výšce 3000 m n. m. (za poplatek, výjezd pouze za velkého počtu zájemců). Následně plavba trajektem do Kalábrie a návrat do hotelu v pozdních večerních hodinách. (Trasa cca 325 km)


Den 11

Po snídani přejezd do pohádkového Alberobello. Následně procházka tímto mimořádně půvabným městečkem. Během procházky uvidíme ,,trulle" - cylindrické kamenné domy připomínající úly, postavené bez malty. Následně přejezd na přenocování do hotelu v okolí San Giovanni Rotondo. (Trasa cca 425 km)


Den 12

Po snídani návštěva města San Giovanni Rotondo s kapucínským klášterem Santa Maria della Grazie, ve kterém žil Otec Pio z Pietrelciny (1887-1968). Následně přejezd na přenocování do hotelu v okolí Rimini. (Trasa cca 425 km)

 

Den 13

Snídaně a vystěhování z hotelu. Tento den se vydáme do San Marina - nejstarší republiky světa, kde budeme moci ochutnat regionální likéry. Následně volný čas. Možnost realizace fakultativního výletu do Padovy (za poplatek). Odpoledne odjezd do Polska. Během cesty jsou plánovány krátké zastávky. (Trasa cca 1300 km)


Den 14

Příjezd do Polska v dopoledních hodinách (Woszczyce cca 10:00).


Upozornění k programu

Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno. Průvodce neprovází po muzejních objektech, historických centrech a jiných turistických objektech. S ohledem na ustanovení týkající se cestovního ruchu v Římě bude nutné využití veřejné hromadné dopravy během prohlídek. Pobytovou taxu se platí na místě, přímo v hotelech. 

V Itálii je povinné nošení roušek na veřejných prostranstvích a všech dopravních prostředcích a 2metrový společenský odstup. V dopravních prostředcích platí 50% obsazenost.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.
Základní cena zahrnuje: přejezd komfortním autokarem (WC, klimatizace, bar, video), ubytování v hotelu (12 nocí), stravování: 12 kontinentálních snídaní, za příplatek večeře (9), turistický program, služby polského průvodce a delegáta během pobytu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, přejezdy hromadnou dopravou (včetně výletní plavby čluny a gondolou v Benátkách, metra v Římě, trajektu na trase Kalábrie-Sicílie-Kalábrie) spropitné pro místní průvodce, rezervační poplatky do navštívených objektů, obsluha skupiny TGS, pobytovou taxu a degustaci toskánských produktů. Orientační náklady na účast v programu - cca 335 EUR/os. (platí se průvodci jako balíček). Nezahrnuje pobytovou taxu - celkem navíc cca 20 EUR/os. (platí se přímo v hotelech), další jídla a nápoje, jiné osobní výdaje a fakultativní výlety.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Włochy i Sycylia - Szlakiem pomarańczy - Dla wygodnych


Fakultativní výlety: italský večer v Římě cca 40 EUR/os., Padova cca 35 EUR/os., Lucca cca 30 EUR/os., Etna cca 70 EUR/os. (výjezd do výšky cca 3000 m n. m.), staré město Neapol cca 20 EUR/os., Bergamo cca 35 EUR/os., Monte Cassino cca 25 EUR/os., Vesuv cca 45 EUR/os. (výlety se konají při velkém počtu zájemců).


Upozornění! Fakultativní výlety jsou realizovány při min. 42 zájemcích.


Upozornění! Výše uvedené ceny a poplatky za balíček účasti v programu jsou uvedeny ke dni 25.08.2022 a mohou se změnit.


Slevy platí pro:
- žáky, studenty - zlevněné vstupenky po předložení žákovské/studentské legitimace.
- osoby se zdravotním postižením - zlevněné vstupenky/zdarma po předložení průkazu se stupněm postižení.

Další zájezdy do tohoto hotelu >

Za koupáním a poznáním Sae

Plavby, Blízký Východ
cena od 22 459 Kč 18 zájezdů
14.11. − 19.11.2023, 6 dní
22 459 Kč
letecky (Praha)
snídaně
Poznávací Eurovíkendy
Základní cena: Dvoulůžkový pokoj s 1 přistýlkou, 2 lů.. +
Cena zahrnuje: o leteckou přepravu Praha - Dubaj - P.. +
Základní cena: Dvoulůžkový pokoj s 1 přistýlkou, 2 lůžka a přistýlka - 3 dospělí / cena za osobu

Program:
1. den: Odlet z Prahy ve večerních hodinách do Dubaje. Dubaj - moderní metropole ležící na pobřeží Perského zálivu s dlouhými plážemi s bílým pískem. 
2. den: Přílet do Dubaje v brzkých ranních hodinách, transfer do hotelu na pobřeží, individuální volno k odpočinku a koupání.
3. den: Snídaně, individuální volno ke koupání nebo fakultativně okružní jízda Dubají pro základní seznámení se s městem a fotozastávkami - dubajské muzeum sídlící v pevnosti Al Fahidi, projížďka vodním taxi abra po starém kanálu až na tradiční Golden souk se zlatem, Spice souk s kořením, v překladu ,,krásná" mešita Jumeirah Mosque, vyhlídkový zlatý rám Dubai Frame, moderní část města Jumeirah Beach s hotelem ve tvaru plachetnice Burj Al Arab. Návrat na hotel, individuální volno, nocleh.
4. den: Po snídani individuální volno ke koupání nebo v pozdních odpoledních hodinách fakultativní výlet do moderní části Dubaje - palmový ostrov Jumeirah s luxusním hotelem Atlantis the Palm, nejluxusnější část města Dubai Marina ležící v umělém zálivu, největší nákupní centrum na světě Dubai Mall, Dubai Fountain s největším systémem tančících fontán na světě, nejvyšší budova světa Burj Khalifa s výškou 828 metrů. Návrat na hotel, nocleh.
5. den: Po snídani individuální volno ke koupání nebo fakultativně výlet do pouště s piknikem při západu slunce zahrnující výlet terénními vozy do písečných dun, foto zastávky k focení západu slunce zakončené piknikem. Návrat na hotel, nocleh.
6. den: Po snídani volno ke koupání, transfer na letiště, odlet v odpoledních hodinách z Dubaje do Prahy. Přílet ve večerních hodinách do ČR.
Cena zahrnuje:
o leteckou přepravu Praha - Dubaj - Praha
o 4 noclehy v hotelu **** u pláže se snídaní
o transfery z/na letiště
o služby průvodce
o pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
14.11. − 19.11.2023, 6 dní
22 459 Kč
letecky (Praha)
snídaně
Poznávací Eurovíkendy
Základní cena: Dvoulůžkový pokoj, 2 oddělená lůžka -.. +
Cena zahrnuje: o leteckou přepravu Praha - Dubaj - P.. +
Základní cena: Dvoulůžkový pokoj, 2 oddělená lůžka - 2 dospělí / cena za osobu

Program:
1. den: Odlet z Prahy ve večerních hodinách do Dubaje. Dubaj - moderní metropole ležící na pobřeží Perského zálivu s dlouhými plážemi s bílým pískem. 
2. den: Přílet do Dubaje v brzkých ranních hodinách, transfer do hotelu na pobřeží, individuální volno k odpočinku a koupání.
3. den: Snídaně, individuální volno ke koupání nebo fakultativně okružní jízda Dubají pro základní seznámení se s městem a fotozastávkami - dubajské muzeum sídlící v pevnosti Al Fahidi, projížďka vodním taxi abra po starém kanálu až na tradiční Golden souk se zlatem, Spice souk s kořením, v překladu ,,krásná" mešita Jumeirah Mosque, vyhlídkový zlatý rám Dubai Frame, moderní část města Jumeirah Beach s hotelem ve tvaru plachetnice Burj Al Arab. Návrat na hotel, individuální volno, nocleh.
4. den: Po snídani individuální volno ke koupání nebo v pozdních odpoledních hodinách fakultativní výlet do moderní části Dubaje - palmový ostrov Jumeirah s luxusním hotelem Atlantis the Palm, nejluxusnější část města Dubai Marina ležící v umělém zálivu, největší nákupní centrum na světě Dubai Mall, Dubai Fountain s největším systémem tančících fontán na světě, nejvyšší budova světa Burj Khalifa s výškou 828 metrů. Návrat na hotel, nocleh.
5. den: Po snídani individuální volno ke koupání nebo fakultativně výlet do pouště s piknikem při západu slunce zahrnující výlet terénními vozy do písečných dun, foto zastávky k focení západu slunce zakončené piknikem. Návrat na hotel, nocleh.
6. den: Po snídani volno ke koupání, transfer na letiště, odlet v odpoledních hodinách z Dubaje do Prahy. Přílet ve večerních hodinách do ČR.
Cena zahrnuje:
o leteckou přepravu Praha - Dubaj - Praha
o 4 noclehy v hotelu **** u pláže se snídaní
o transfery z/na letiště
o služby průvodce
o pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
14.11. − 19.11.2023, 6 dní
22 459 Kč
letecky (Praha)
snídaně
Poznávací Eurovíkendy
Základní cena: Dvoulůžkový pokoj - 2 dospělí / cena z.. +
Cena zahrnuje: o leteckou přepravu Praha - Dubaj - P.. +
Základní cena: Dvoulůžkový pokoj - 2 dospělí / cena za osobu

Program:
1. den: Odlet z Prahy ve večerních hodinách do Dubaje. Dubaj - moderní metropole ležící na pobřeží Perského zálivu s dlouhými plážemi s bílým pískem. 
2. den: Přílet do Dubaje v brzkých ranních hodinách, transfer do hotelu na pobřeží, individuální volno k odpočinku a koupání.
3. den: Snídaně, individuální volno ke koupání nebo fakultativně okružní jízda Dubají pro základní seznámení se s městem a fotozastávkami - dubajské muzeum sídlící v pevnosti Al Fahidi, projížďka vodním taxi abra po starém kanálu až na tradiční Golden souk se zlatem, Spice souk s kořením, v překladu ,,krásná" mešita Jumeirah Mosque, vyhlídkový zlatý rám Dubai Frame, moderní část města Jumeirah Beach s hotelem ve tvaru plachetnice Burj Al Arab. Návrat na hotel, individuální volno, nocleh.
4. den: Po snídani individuální volno ke koupání nebo v pozdních odpoledních hodinách fakultativní výlet do moderní části Dubaje - palmový ostrov Jumeirah s luxusním hotelem Atlantis the Palm, nejluxusnější část města Dubai Marina ležící v umělém zálivu, největší nákupní centrum na světě Dubai Mall, Dubai Fountain s největším systémem tančících fontán na světě, nejvyšší budova světa Burj Khalifa s výškou 828 metrů. Návrat na hotel, nocleh.
5. den: Po snídani individuální volno ke koupání nebo fakultativně výlet do pouště s piknikem při západu slunce zahrnující výlet terénními vozy do písečných dun, foto zastávky k focení západu slunce zakončené piknikem. Návrat na hotel, nocleh.
6. den: Po snídani volno ke koupání, transfer na letiště, odlet v odpoledních hodinách z Dubaje do Prahy. Přílet ve večerních hodinách do ČR.
Cena zahrnuje:
o leteckou přepravu Praha - Dubaj - Praha
o 4 noclehy v hotelu **** u pláže se snídaní
o transfery z/na letiště
o služby průvodce
o pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Další zájezdy do tohoto hotelu >

cena od 414 780 Kč 1 zájezdů
14.01. − 27.01.2024, 14 dní
493 785 Kč -16% 414 780 Kč
letecky (Praha)
snídaně
Základní cena: Dospělá osoba Cena zájezdu je konečná.. +
Základní cena: Dospělá osoba

Cena zájezdu je konečná a nelze z ní čerpat žádné slevy.

Vzhledem k expedičnímu charakteru cesty je program orientační a konkrétní trasa, její části nebo její pořadí se může měnit na základě aktuálních povětrnostních, ledových a jiných podmínek. Rozhodující slovo má vždy kapitán lodi.

Program zájezdu:

1. den Odlet z Prahy
Odlet z Prahy do Santiago de Chile.

2. den Santiago de Chile - prohlídka města
Přílet do Santiaga de Chile, transfer do hotelu. Po ubytování a krátkém odpočinku se vydáme po stopách španělských kolonizátorů na prohlídku města. Navštívíme všechny hlavní památky včetně náměstí Plaza de Armas s katedrálou Santiago de Compostela, nádhernou budovu Národní knihovny či prezidentským palácem La Moneda. Při troše štěstí zde budeme moci sledovat výměnu stráží. Následuje prohlídka bohémské čtvrti Barrio Bellavista s domem, v němž žil básník Pablo Neruda a univerzitní čtvrti se skvosty koloniální architektury. Večeře v jedné z restaurací v Barrio Bellavista.

3. den Santiago de Chile - Punta Arenas - prohlídka města
Snídaně, transfer na letiště a odled to Punta Arenas. Po příletu prohlídka Punta Arenas - nejižnějšího města amerického kontinentu. Z vyhlídky Cerro de la Cruz nejprve vychutnáme panoramatický pohled na město a jeho pestrobarevné střechy, které slouží k identifikaci domů při nepříznivém počasí. Během přesunu k Indiánské noze (jak se přezdívá náměstí Munoz Gamero) se dozvíme pohnutou historii města. Po neslavné španělské éře, kdy si město vysloužilo přízvisko Přístav hladomoru je k největšímu rozkvětu pozvedli imigranti z Británie, Německa a překvapivě také Chorvatska. Odpoledne možnost nákupů či relaxace. Nocleh v Punta Arenas.

4. den Magalhaesova úžina - Puerto Hambre
Po snídani se vydáme po pobřeží Magalhaesovy úžiny. Cesta nás zavede k Fort Bulnes, staré pevnosti z dob osidlování oblastí jižního Chile, můžeme pozorovat pestrou plejádu sub-antarktického ptactva a vidět také tučňáky magellanské. Po prohlídce pevnosti pokračujeme do Puerto Hambre. Chile zahrnuje do svých územních nároků na Antarktidě také oblast jižního pólu. A protože toto místo leží přesně v polovině vzdálenosti mezi hranicí Peru a jižním pólem, přezdívá se mu zeměpisný střed země.Odpoledne povinné setkání, kde se dozvíte vše potřebné pro nacházející expedici, následované společnou večeří (v ceně), na níž se poznáte s dalšími účastníky. Nocleh v Punta Arenas.

5. den Punta Arenas - ostrov Krále Jiřího
Snídaně. Dvouhodinový let všech účastníků expedice na ostrov Krále Jiřího na Jižních Shetlandech. Přistání na chilské základně Presidente Eduardo Frei Montalva. Dle aktuálních podmínek případná prohlídka okolí základny, která těsně sousedí také s ruskou Bellingshausenovou základnou. Transfer člunem na loď Ocean Nova, vyplutí k pobřeží Antarktidy.

6. - 9. den Plavba podél pobřeží Antarktidy
Plavba podél pobřeží Antarktidy s hojnou faunou, horskými scenériemi s ledovci. Návštěvy lokalit Cuverville Island, Paradise Bay s plavbou na zodiacích mezi bizarními ledovými krami a ostře vyřezanými fjordy, Neko Harbour, ostrov Danco Island, který byl také v hledáčku pro českou výzkumnou stanici, jež nakonec stojí na Rossově ostrově. Zde pravidelně vychovávají své mladé dravé chaluhy. Během výsadku lze spatřit tučňáky uzdičkové, tuleně krabožravého a Wedellova. Jedinečným zážitkem je Port Lockroy s koloniemi tučňáků a britskou výzkumnou stanicí. Původně velrybářská základna, později vojenský strategický bod a konečně vědecká stanice byla v roce 1962 opuštěna a slouží dnes jako autentická ukázka života na bílém kontinentu. Její minulost připomínají vybělené velrybí kosti i předměty každodenní potřeby. Nachází se tu také poštovní úřad Jejího Veličenstva, který jako jediný nabízí možnost zaslání pohlednice se známkou Antarktidy. Plavba pokračuje skrze úchvatný průliv Lemaire s výsadkem na ostrovech Peterrmann Island a Pleneau Island, kde žijí kolonie tučňáků kroužkových a kormoránů modrookých. Dramatický průliv Neumayer nás přivede k ostrovům Melchior Islands s mohutnými ledovci a výskytem tuleňů krabožravých a leopardích. V celé oblasti se samozřejmě vyskytují různé druhy velryb.

10. den ostrov Krále Jiřího - Punta Arenas
Návrat na ostrov Krále Jiřího, vylodění a odlet do Punta Arenas. Po příletu transfer na hotel. Nocleh v Punta Arenas.

11. den Punta Arenas - Santiago de Chile
Snídaně, transfer na letiště a odlet do Santiaga de Chile. Po příletu transfer na hotel a nocleh.

12. den Valparaíso - Viňa del Mar
Celodenní výlet do Valparaísa a Viňa del Mar. Valparaíso je koloniální město s velkým přístavem a typickými barevnými domky. Po cestě na pobřeží si uděláme zastávku na jedné z vinic s ochutnávkou místních produktů. Procházka po Cerro Conception, prohlídka anglikánského kostela svatého Pavla. Přejezd do Viňa del Mar, jenž je nazýváno ,,Zahradní město" nebo ,,Vinohrad nad mořem". Návrat do Santiaga de Chile, nocleh.

13. den Odlet ze Santiago de Chile
Snídaně, volno na nákupy nebo fakultativní výlet. V podvečer transfer na letiště a odlet do Prahy.

14. den Přílet do Prahy
Přílet do Prahy.

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE
- leteckou dopravu Praha - Punta Arenas - Praha (s přestupy)
- 3x nocleh v hotelu Punta Arenas se snídaní (2x před plavbou, 1x po plavbě)
- 3x nocleh v Santiago de Chile se snídani
- uvítací večeře včetně nápojů
- ubytování na lodi Ocean Nova v kajutě Twin s oknem
- plnou penzi na lodi
- pivo, víno a nealkoholické nápoje během obědů a večeří na lodi
- káva, čaj, capuccino, voda a lehké občerstvení během plavby
- speciální zateplená vodotěsná obuv (zateplené holinky)
- přednáškový program během plavby
- všechny výsadky na pevninu a výlety čluny zodiac během plavby
- transfery letiště - hotel - přístav - letiště
- služby českého průvodce

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE
- spropitné
- fakultativní výlety mimo plavbu i během ní
-
povinné pojištění léčebných výloh se speciální doložkou pro Antarktidu a plněním výloh na leteckou evakuaci za účelem záchrany života do min. 150.000 USD. (Tuto pojistku nám poskytuje Evropská cestovní pojišťovna. Orientační cena pojistky je dle našich předešlých zkušeností cca. 8.000,- Kč až 17.000,- Kč za osobu.)

Další zájezdy do tohoto hotelu >

Hledání zájezdů

Země a destinace
Vyberte destinaci
Oblíbené země
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
Ostatní země
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +

Podrobné hledání Hledání dle mapy

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete abychom zavolali my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Chrudimská 2a  (naproti poště)
130 00 Praha 3 - Flora
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko