Sportovní - USA

Vybrat jiný typ zájezdů

více parametrů »

Divočinou po řece Allagash

USA, Poznávací zájezdy
cena od 53 600 Kč 1 zájezdů
25.09. − 10.10.2021, 16 dní
53 600 Kč
letecky (Praha)
polopenze
Základní cena: Dospělá osoba Vypravte se s námi na s.. +
Cena zahrnuje: průvodce letenka vč. všech poplatků Pr.. +
Základní cena: Dospělá osoba

Vypravte se s námi na sever Nové Anglie, do divoké přírody státu Maine. Tato rozsáhlá oblast, plná smíšených lesů, má především v podzimních barvách ohromující atmosféru. Řeka Allagash, kterou navštívíme, vytéká z nekonečných jezer severovýchodní části USA. Teče na sever, skoro až na hranici s Kanadou. Po necelých sto mílích se spojuje se St. John River. Čeká nás týdenní putování na dvoumístných kanoích opuštěnou divočinou, lov ryb, pozorování losů, jelenů a také medvědů. 
NÁŠ TIP: Výpravu lze prodloužit o pár dní v New Yorku nebo návštěvu Floridy.  Projděte se po Manhattanu, zažijte léto na písečných plážích Key West, navštivte národní park Everglades  nebo vesmírnou základnu NASA.

Upozornění:
Na tento zájezd nelze uplatnit slevy ze systému CK.

Velikost skupiny:
8 - 15 účastníků.

Poznámka:
Ke vstupu do USA je nutný biometrický pas a registrace ESTA nebo platný pas s vízem USA.
Od 21. 1. 2016 platí změněné podmínky pro cestování v rámci bezvízového styku. Pokud občan ČR cestoval kdykoliv po 1.3.2011 do Iráku, Íránu, Jemenu, Libye, Somálska, Sýrie a Súdánu, nemůže k cestě do USA využít ESTA (Visa Waiver Program), ale musí na Velvyslanectví USA požádat osobně o vízum. Více na stránkách MZV.

Program zájezdu:
1. den:
Letecky Praha - Boston, hlavní město státu Massachusetts.


2. - 3. den:
Odjezd na sever přes New Hampshire do Maine, příprava na cestu a dojezd k Telos Lake, kde začneme naši cestu.


4. - 10. den:
Týdenní výprava po řece Allagash.


11. - 12. den:
Výstup na Mt. Katahdin (nejvyšší vrchol státu Maine), NP Acadia - nádherné barvy podzimu na pobřeží oceánu.


13. - 15. den:
Prohlídka Bostonu, nákup suvenýru,letecky zpět do Prahy.
Cena zahrnuje:
průvodce
letenka vč. všech poplatků Praha-Boston-Praha
doprava mikrobusem
5x kemp ve vlastních stanech
2x motel (není v ceně)
na řece 6x přírodní tábořiště
na řece 6x plná penze
zapůjčení lodí a vodáckého vybavení
vstupné a vyřízení povolení ke sjezdu řeky

Cena nezahrnuje:
Cestovní poj. + poj. zdrav. storna - 2380 Kč
Registrace ESTA - 500 Kč

Stravování:
polopenze

Další zájezdy do tohoto hotelu >

cena od 79 990 Kč 1 zájezdů
20.10. − 30.10.2021, 11 dní
84 990 Kč -6% 79 990 Kč
letecky (Praha)
snídaně
Sportovní
Základní cena: dospělý Program: 1. den: Po příletu .. +
Cena zahrnuje: letenka Praha - New York, New York - O.. +
Základní cena: dospělý

Program:
1. den:
Po příletu do New Yorku se přesuneme na hotel a ubytujeme. Pokud nám to čas dovolí, vyrazíme na první procházku městem, které nikdy nespí. Vychutnáme si večerní atmosféru Times Square nebo slavnou Broadway.
Přílet do New Yorku v odpoledních hodinách a následný přesun z letiště na ubytování (šestihodinový časový posun).
V závislosti na čase příletu bude možná večerní procházka na Times Square s gigantickými světelnými billboardy, které je nazýváno také srdcem či křižovatkou světa. Prošli bychom se také po nejdelší newyorské ulici Broadway, na které je největší koncentrace divadel vůbec.
Návrat na hotel s průvodcem.

2. den:
Dnešek věnujeme zajímavostem z historie i současnosti města. Užijeme si plavbu k soše Svobody, projdeme se po Wall Street, zhlédneme působivý Trinity Church či St. Paul Chapel. Nevynecháme ani Ground Zero připomínající události 11. září.
Den zahájíme jednou z nezbytností, kterou nevynechá žádný návštěvník New Yorku, plavbou lodí na Liberty Island, na kterém se majestátně tyčí socha Svobody, na jejíž nos si budete moci sáhnout v nově otevřeném muzeu.
Během plavby navštívíme také ,,ostrov nadějí", Ellis Island, na kterém se nacházel imigrační úřad, kudy prošly milióny lidí toužících po splnění svého amerického snu v ,,Novém světě". V ceně plavby je také vstup do podstavce nejznámější sochy světa a rovněž vstup do Muzea imigrace na Ellis Islandu.
Poté se kolem překrásného novogotického kostela Trinity Church vydáme tam, kde tepe finanční srdce New Yorku, na známou třídu Wall Street, na níž je největší koncentrace bank a burz na světě. Uvidíme majestátní budovu Federal Hall se sochou George Washingtona, která označuje místo, kde první americký prezident složil v roce 1789 svou přísahu, a půjdeme se podívat také na impozantní budovu Newyorské burzy.
Poté dojdeme kolem jednoho z nejstarších newyorských kostelů St. Paul Chapel až na nejsmutnější místo novodobé historie, hlubokou jámu po věžích Světového obchodního centra, tzv. Ground Zero, na jejímž místě dnes stojí památník obětem 11. září a také nové Muzeum 9/11 Memorial, které zájemci budou moci navštívit.
Komu návštěva muzea nebude po chuti, může se pokochat výhledem na město z nejvyšší newyorské budovy, tzv. One World Trade Center (stojící na místě ,,Dvojčat"), případně si užít nákupů v oblíbeném obchodním centru Century 21.
Návrat na hotel ve večerních hodinách s průvodcem nebo individuálně.

3. den:
Připravte se na další newyorská ,,nej". Po snídani prozkoumáme zelenou oázu klidu Central Park. Vychutnáme si živou Pátou avenue i atmosféru u Rockeffellerova centra. Den zakončíme u mrakodrapu Empire State Building, odkud je fantastický výhled.
Ráno se vydáme do zelených plic New Yorku, známého Central Parku, kam si Newyorčané chodí odpočinout.
Po návštěvě nejzajímavějších míst v Central Parku se po Páté avenue, lemované paláci s obchody předních světových značek, společně vydáme k další přední newyorské atrakci, světoznámému Rockefellerovu centru, kde tluče srdce města. V zimě se tady bruslí na kluzišti a pro každého návštěvníka je povinností fotografie před pozlacenou sochou Prométhea. Uvidíme také nedalekou katedrálu sv. Patrika, která je jakýmsi malým vydáním kolínského dómu a sídlem katolického arcibiskupa.
Po Páté avenue budeme dále pokračovat procházkou k jednomu z nejznámějších newyorských mrakodrapů, Empire State Building. V podvečerních hodinách mohou zájemci navštívit vyhlídky v 86. a 102. patře nebo si užít nákupů v nedalekém obchodním domě Macy's.
Návrat na hotel v pozdních večerních hodinách nebo individuálně.

4. den:
Čeká nás procházka po Brooklynském mostě, při které nedáte foťáky z ruky. Výhledy na Manhattan jsou odtud skutečně nezapomenutelné. Pak zamíříme do Čínské a Italské čtvrti a ochutnáme i některou z místních dobrot. Navečer odletíme do Orlanda.
Ráno se vydáme do brooklynské čtvrti do oblasti Dumbo, odkud se nám naskytnou dechberoucí výhledy na panorama Manhattanu. Odtud se projdeme po jednom z nepřehlédnutelných symbolů města, majestátním Brooklynském mostě, přes který vede trasa Newyorského maratonu.
Poté zavítáme do Čínské a Italské čtvrti, kde bude možnost ochutnat některou ze zdejších specialit či výhodně nakoupit suvenýry.
V odpoledních hodinách přesun na letiště a (pod)večerní odlet do Orlanda. Po příletu přesun na hotel.

5. den:
Den plný zábavy pro malé i velké cestovatele. Navštívíme orlandská studia Universal. Těšte se filmový svět Mumie, Jurského parku a hlavně malého kouzelníka Harryho Pottera. Na své si přijdou i milovníci adrenalinové zábavy.
Zájemce čeká jedinečná celodenní návštěva Universal Studios v Orlandu. Tato populární studia se dělí na dva tematické parky, které se pyšní špičkovými atrakcemi s filmovou tématikou.
Zcela se ponoříme do nejznámějších filmů jako ,,Mumie" nebo ,,E.T.". Největší a bezesporu nejlepší atrakcí je vyhlášený kouzelnický svět Harryho Pottera s Bradavickým hradem v životní velikosti, Příčnou ulicí a Prasinkami. Toto prostředí vás vtáhne natolik, že nebudete ani věřit, že je vše fikce.
V parku se dále nachází několik horských drah pro milovníky adrenalinu, takže je rozhodně velkým zážitkem nejen pro děti, ale i pro dospělé.
Návrat na hotel v pozdních odpoledních hodinách s průvodcem.
Kdo nebude mít zájem o celodenní filmové zážitky v Universal Studios, může strávit den u hotelového bazénu, vyrazit na nákupy nebo využít volný čas individuálně podle svých představ.

6. den:
Vesmírné zážitky z první ruky. Navštívíme sídlo NASA, Kennedyho vesmírné centrum. Naživo uvidíme místo startu Apolla 11, prohlédneme si raketoplány a nakoukneme do zákulisí života kosmonautů. Po jedinečné prohlídce přejedeme do Miami.
Se zájemci se vypravíme na celodenní výlet na mys Canaveral, na kterém se nachází Kennedyho vesmírné centrum.
Na vlastní oči zhlédnete místo, ze kterého startoval v roce 1969 kosmický let Apollo 11, jehož členové posádky stanuli jako první lidé na povrchu Měsíce. Centrum je domovem NASA (Národní úřad pro letectví a kosmonautiku). Budete mít možnost podívat se na rakety, film o kosmu v IMAX kině, či vystavený raketoplán Atlantis, který v červenci 2011 ukončil program Space Shuttle vládní organizace NASA.
Odpoledne přesun do Miami.

7. den:
Dnes budeme mít skvělou příležitost prožít východ slunce nad Atlantikem. Odpočineme si na pláži, zrelaxujeme u moře a projdeme se po Ocean Drive. Barevné domy ve stylu Art Deco, hudba a lahodné koktejly nás doslova vtáhnout do zdejší atmosféry.
V brzké ráno mohou zájemci pozorovat východ slunce nad Atlantickým oceánem. Dopoledne si odpočineme u hotelového bazénu či u oceánu, kde uvidíme slavné barevné strážní budky pro plavčíky, nebo tento dopolední čas strávíte dle své chuti.
Odpoledne si prohlédneme oblast Miami Beach zase z pohledu cestovatelského. Slavné pláže zde lemují domy ve stylu Art Deco, které se nachází především na proslulé ulici Ocean Drive. Kromě stylových barevných domků jsou ulice plné barů, hudby a koktejlů. Barů je zde dohromady přes 800 a autentická rytmická hudba vás určitě nenechá chladnými, ať už bar navštívíte za bílého dne či večer.
Během dne se kromě odpočinku na plážích Miami Beach či v baru můžete věnovat i nákupům na známé Lincoln Road Mall. Zde najdete obchody světoznámých značek stejně jako místní farmářské nebo bleší trhy.
Návrat na hotel v Miami.

8. den:
Vyrazíme objevit nejjižnější bod USA, Southernmost Point v městečku Key West. Projdeme se i po slavné Duval Street, navštívíme Hemingwayův dům a ve zdejších uličkách se necháme vtáhnout do úžasné atmosféry.
V brzkých ranních hodinách se vydáme na dobrodružnou cestu po silnici Overseas Highway až do nejjižnějšího bodu USA Key West, které dělí od kubánské Havany 130 kilometrů vodní plochy. Toto městečko s nádechem Karibiku, ve kterém panuje pohodová atmosféra, je perlou Floridských ostrovů.
Podíváme se k nejjižnějšímu cípu USA, tzv. Southernmost Point, tříbarevnému sloupu, který vyvolává pocit, že Kuba je tak blízko.
Projdeme se po slavné Duval Street, která spojuje Atlantský oceán s Mexickým zálivem. Tato ulice plná muzeí, starých domů, restaurací a obchůdků je skutečnou klenotnicí Key Westu.
Navštívíme dům spisovatele Ernesta Hemingwaye, který zde napsal slavný román Komu zvoní hrana. Dům v současnosti obývá padesátka šestiprstých koček. Všechny jsou potomky kočky s touto genetickou anomálií, kterou kdysi E. Hemingway dostal. Hned naproti se nachází Lighthouse Museum, muzeum majáku, vybudované v roce 1848.
Před odjezdem zpět bude čas na toulání se místními uličkami a ochutnání skvělé kuchyně či koktejlů.
Návrat do Miami v pozdních hodinách.

9. den:
Zažijeme fantastickou výpravu za poklady NP Everglades (UNESCO). Zastavíme se na atraktivních vyhlídkách, projdeme se nejzajímavějšími stezkami a budeme sledovat aligátory v jejich přirozeném prostředí.
Celodenní výlet do NP Everglades, který se nachází v jižní části Floridy. Od roku 1979 je park zapsán mezi památky UNESCO. Je známý pro svou specifickou flóru a faunu a mokřiny plné aligátorů, které můžeme sledovat v jejich přirozeném prostředí.
Do parku vstoupíme hlavní bránou a po cestě budeme zastavovat na těch nejznámějších vyhlídkách a stezkách. Za zmínku stojí i řeka Pahayokee (,,řeka trávy"), která je hluboká jen několik centimentrů, ale v některých místech šířka přesahuje desítky kilometrů (až 80 kilometrů).
Po návratu zpět do Miami bude možné opět využít volný čas dle libosti, např. k odpočinku na plážích či k nákupům. V podvečer se zájemci návštěva některé z typických amerických ,,diner" restaurací.

10. den:
Než Floridu opustíme, zamíříme do parku Barnacle, kde najdeme původní vegetaci i nejstarší dům v Miami. Svezeme se známým Miami Metro Mover a čas před odletem lze využít k nákupům na Bayside market nebo se projít k Freedom Tower.
V dopoledních hodinách navštívíme město Miami. Podíváme se do státního parku The Barnacle Historic State Parc. V této malé oáze uprostřed velkoměsta uvidíte původní vegetaci a nejstarší dům, který se nachází na svém původním místě a který byl vybudován v 19. století.
Následně se svezeme známým a oblíbeným Miami Metro Mover, který jezdí zadarmo a navíc působí jako dopravní prostředek z budoucnosti.
Také se projdeme kolem American Airlines Arena (domov basketbalového mužstva Miami Heat) nebo Freedom Tower (Věž svobody). Dříve zde bylo sídlo deníku The Miami News, v 60. letech 20. století však budova sloužila jako úřad pro vyřizování imigračních dokumentů uprchlíků Kubánské krize. V dnešní době v zde sídlí mimo jiné Kubánsko-americké muzeum.
V závislosti na čase odletu následuje individuální volno k nákupům či občerstvení se na Bayside market, nákupním centru pod otevřeným nebem u břehu moře, kde se konají i různé festivaly, koncerty či slavnosti.
Poté se přesuneme na letiště v Miami. Odlet do Prahy.

11. den:
Přílet do Prahy.
Cena zahrnuje:
letenka Praha - New York, New York - Orlando a Miami - Praha se všemi poplatky (s příp. přestupem)
kabinové zavazadlo a odbavované dle pravidel pro přepravu zavazadel viz níže
transfery letiště-hotel-letiště
3x ubytování v New Yorku
2x ubytování v Orlandu
4x ubytování v Miami
9x snídaně
doprava po dobu zájezdu dle programu
průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
tištěný průvodce městem zdarma

Cena nezahrnuje:
fakultativní vstupenky do Kennedy Space Center (NASA) a Universal Studios
vstupní povolení ESTA (pokud nemáte v pase platné vízum, pro vstup do USA je vyžadován biometrický pas) - poplatek za vyřízení: 600 Kč/os.
doporučené kapesné: minimálně 500 USD (vstupy, stravování, spropitné řidiči, MHD v New Yorku a Miami)
Příplatek za jednolůžkový pokoj: 11 000 Kč

Cestovní pojištění:
Srovnání pojištění

Další zájezdy do tohoto hotelu >

cena od 79 990 Kč 1 zájezdů
24.01. − 02.02.2022, 10 dní
83 322 Kč -4% 79 990 Kč
letecky (Praha)
snídaně
Sportovní
Základní cena: dospělý Program: 1. den: Odlet z Pra.. +
Cena zahrnuje: letenka Praha-Miami a Orlando-Praha se.. +
Základní cena: dospělý

Program:
1. den:
Odlet z Prahy do Miami, následný transfer na hotel a ubytování (šestihodinový časový posun).

2. den:
Dnes se pustíme do objevování Miami. Projdeme se mimo jiné čtvrtí Coral Gables, nemineme hotel Biltmore a vychutnáme si jedno z nejkrásnějších muzeí Floridy. Odpoledne bude prostor i pro nákupy a individuální volno.
Prohlídku města Miami zahájíme ve čtvrti Coconut Grove ve státním parku The Barnacle Historic State Parc. V této malé oáze uprostřed velkoměsta uvidíte původní vegetaci a nejstarší dům, který se nachází na svém původním místě a který byl vybudován v 19. století. Poté budeme pokračovat procházkou ve známé čtvrti Coral Gables, vybudované v roce 1920 architektem Georgem Merrickem, který se inspiroval španělsko-italskou architekturou, typickou pru tuto oblast.
Projdeme se kolem hotelu Biltmore (byli zde ubytováni Al Capone či Judy Garlandová), Congregational Church (první kostel v této čtvrti vybudovaný ve stylu španělského baroka), Venetian Pool (jedná se o jeden z nejkrásnějších plaveckých bazénů na světě), domu architekta George Merricka, budovy radnice v Coral Gables až k Miracle Mile, nákupní ulici plné originálních obchůdků a restaurací. Nijak nás nepřekvapí množství golfových hřišť, kterých je na Floridě požehnaně. V závislosti na čase můžeme zvážit svezení známým Miami Trolley, který jezdí zadarmo po proslulých čtvrtích.
Po odpočinku se přesuneme do jednoho z nejkrásnějších muzeí celé Floridy, Vizcaya Museum and Gardens. Tato floridská rezidence byla vybudována v roce 1916 pro milionáře Jamese Deeringa, který si přál, aby sídlo vypadalo, jako by bylo obýváno po mnoho generací. Po jeho smrti bylo přeměněno v úchvatné muzeum, ve kterém se snoubí architektura od renesance až po neoklasicismus.
Individuální volno k nákupům na Bayside market, procházka kolem Freedom Tower (Věž svobody), American Airlines Arena (domov basketbalového mužstva Miami Heat).
Po procházce kolem pobřeží se vrátíme na hotel.

3. den:
Celodenní fakultativní výlet do nejjižnějšího bodu USA, do Key Westu. Čeká nás jízda po Overseas Highway a úžasné městečko s mexickou atmosférou. Projdete se po slavné Duval Street, prohlédnete si Hemingwayův dům a ochutnáte i zdejší skvělé koktejly.
V brzkých ranních hodinách se se zájemci vydáme na dobrodružnou cestu po silnici Overseas Highway až do nejjižnějšího bodu USA Key West, které dělí od kubánské Havany 130 kilometrů vodní plochy. Toto městečko s nádechem Karibiku, ve kterém panuje mexická atmosféra, je perlou Floridských ostrovů.
Podíváme se k nejjižnějšímu cípu USA, tzv. Southernmost Point, tříbarevnému sloupu, který vyvolává pocit, že Kuba je tak blízko. Projdeme se po slavné Duval Street, která spojuje Atlantský oceán s Mexickým zálivem. Tato ulice plná muzeí, starých domů, restaurací a obchůdků je skutečnou klenotnicí Key Westu.
Naštívíme dům spisovatele Ernesta Hemingwaye, který zde napsal slavný román Komu zvoní hrana. Hned naproti se nachází Lighthouse Museum, muzeum majáku, vybudované v roce 1848. Před odjezdem zpět bude čas na toulání se místními uličkami a ochutnání skvělé kuchyně či koktejlů. Návrat do Miami v pozdních hodinách.
Alternativou pro tento den je individuální program v Miami.

4. den:
Navštívíme klášter The Ancient Spanish Monastery, který byl původně postaven ve Španělsku. Po prohlídce si užijeme relax na proslulé pláži Miami Beach.
Vydáme se k jednomu z nejstarších klášterních komplexů USA, čeká nás společná návštěva The Ancient Spanish Monastery. Jedná se o starý klášter, který byl dovezen ze Španělska.
Poté se přesuneme do vyhlášené oblasti Miami Beach. Slavné pláže zde lemují domy ve stylu Art Deco, které se nachází především na proslulé ulici Ocean Drive. Kromě stylových barevných domků jsou ulice plné barů, hudby a koktejlů. Barů je zde dohromady přes 800 a autentická rytmická hudba vás určitě nenechá chladnými, ať už bar navštívíte za bílého dne či večer.
Během tohoto dne se kromě odpočinku na plážích Miami Beach či v baru můžete věnovat i nákupům na známé Lincoln Road Mall.
Návrat na hotel v Miami.

5. den:
Připravte se na jedinečný výlet do NP Everglades (UNESCO). Budeme sledovat aligátory v jejich přirozeném prostředí, zastavíme se na atraktivních vyhlídkách a pokud nám čas dovolí, dopřejeme si i vyjížďku lodí do míst, kam se pěší nedostanou.
Celodenní výlet do NP Everglades, který se nachází v jižní části Floridy. Od roku 1979 je park zapsán mezi památky UNESCO. Je známý pro svou specifickou flóru a faunu a mokřiny plné aligátorů, které můžeme sledovat v jejich přirozeném prostředí.
Do parku vstoupíme hlavní bránou a po cestě budeme zastavovat na těch nejznámějších vyhlídkách a stezkách. Za zmínku stojí i řeka Pahayokee (,,řeka trávy"), která je hluboká jen několik centimentrů, ale v některých místech šířka přesahuje desítky kilometrů (až 80 kilometrů). V závislosti na čase možnost vyjížďky lodí (cca 1,5 hodiny) do míst těžko přístupných.
Návrat na hotel v Miami ve večerních hodinách.

6. den:
Užijeme si odpočinek pod karibským sluncem. Poplujeme lodí na ostrov Bimini, nejzápadnější ostrov Bahamského souostroví, kde si vychutnáme odpočinek na písečných plážích, šnorchlování, exotické speciality a úchvatnou ostrovní atmosféru.
Po snídani se přesuneme do přístavu Fort Lauderdale a společně poplujeme na slavné Bahamské ostrovy. Cíl naší cesty se nachází jižně od Miami - ostrov Bimini. Jedná se nejzápadnější ostrov státu Bahamy a stará legenda praví, že se zde údajně nacházely prameny věčného mládí. Během dvouhodinové plavby bude možné si na palubě zakoupit drobné občerstvení.
Po připlutí na ostrov Bimini se vydáme do do resortu hotelu Hilton, kde budeme moci relaxovat na přilehlé pláži. Kdo bude chtít, může se vydat prozkoumat okolí ostrova, objevit kouzla nádherných písečných pláží, šnorchlovat nebo ochutnat místní exotické speciality. Tento den bude věnován především odpočinku pod karibským sluncem.
Ubytování a nocleh na hotelu v Bimini.

7. den:
I dnes si budeme vychutnávat karibskou pohodu ostrova Bimini. Slunění, relax, vodní radovánky, objevování ostrovních krás... Odpoledne se s Bahamami rozloučíme a vydáme se na cestu do Orlanda.
Dnešní den bude opět patřit zážitkům pod karibským sluncem. Opět budeme moci relaxovat na přilehlé pláži. Zájemci se mohou vydat prozkoumat okolí ostrova, objevit kouzla nádherných písečných pláží, šnorchlovat nebo ochutnat místní exotické speciality.
V odpoledních hodinách se vydáme na palubu naší lodi a vyplujeme zpět do přístavu, odkud se autobusem dopravíme do hotelu v Orlandu.
Příjezd na hotel v nočních hodinách.

8. den:
Den plný zábavy pro malé i velké cestovatele. Navštívíme proslulá studia Universal v Orlandu. Těšte se filmový svět E. T. mimozemšťana, Mumie a hlavně kouzelnického učně Harryho Pottera. Na své si přijdou i milovníci adrenalinu.
Zájemce čeká jedinečná celodenní návštěva Universal Studios v Orlandu. Tato populární studia se dělí na dva tematické parky, které se pyšní špičkovými atrakcemi s filmovou tématikou.
Zcela se ponoříme do nejznámějších filmů jako ,,Mumie" nebo ,,E.T.". Největší a bezesporu nejlepší atrakcí je vyhlášený kouzelnický svět Harryho Pottera s Bradavickým hradem v životní velikosti, Příčnou ulicí a Prasinkami. Toto prostředí vás vtáhne natolik, že nebudete ani věřit, že je vše fikce.
V parku se dále nachází několik horských drah pro milovníky adrenalinu, takže je rozhodně velkým zážitkem nejen pro děti, ale i pro dospělé.
Návrat na hotel v pozdních odpoledních hodinách s průvodcem.
Kdo nebude mít zájem o celodenní filmové zážitky v Universal Studios, může vyrazit na nákupy nebo využít volný den individuálně podle svých představ.

9. den:
Na závěr našeho pobytu na Floridě se vydáme na mys Canaveral a navštívíme Kennedyho vesmírné centrum, které je sídlem NASA. Prohlédneme si raketoplány a dozvíme se zajímavosti ze zákulisí. Odpoledne odlet zpět do ČR.
Se zájemci se vypravíme na celodenní fakultativní výlet na mys Canaveral, na kterém se nachází Kennedyho vesmírné centrum.
Na vlastní oči zhlédnete místo, ze kterého startoval v roce 1969 kosmický let Apollo 11, jehož členové posádky stanuli jako první lidé na povrchu Měsíce. Centrum je domovem NASA (Národní úřad pro letectví a kosmonautiku). Budete mít možnost podívat se na rakety, film o kosmu v IMAX kině, či vystavený raketoplán Atlantis.
Ti, kteří se nezúčastní výletu, mohou individuální volno využít k nákupům a dalšímu prozkoumávání Orlanda.
Odpoledne přesun na letiště, odlet z Orlanda.

10. den:
Přílet do Prahy.
Cena zahrnuje:
letenka Praha-Miami a Orlando-Praha se všemi poplatky (s jedním přestupem)
kabinové zavazadlo a odbavované dle pravidel pro přepravu zavazadel viz níže
transfer letiště-hotel-letiště
5x ubytování v Miami
2x ubytování v Orlandu
1x ubytování na ostrově Bimini
8x snídaně
transfery po celou dobu zájezdu dle programu
plavba lodí na Bimini a zpět
průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)

Cena nezahrnuje:
doporučené kapesné na zájezd minimálně 400 USD (vstupy, stravování, spropitné řidiči)
vstupné na místě (park Everglades, Vizcaya Museum and Gardens atd.)
fakultativní vstupenky do Kennedy Space Center (NASA) a Universal Studios a fakultativní výlet na Key West
vstupní povolení ESTA (pokud nemáte v pase platné vízum, pro vstup do USA je vyžadován biometrický pas) - poplatek za vyřízení: 600 Kč/os.
Příplatek za jednolůžkový pokoj: 16 000 Kč

Cestovní pojištění:
Srovnání pojištění

Další zájezdy do tohoto hotelu >

Hledání zájezdů

Země a destinace
Vyberte destinaci
Oblíbené země
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
Ostatní země
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +

Podrobné hledání Hledání dle mapy

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete abychom zavolali my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Chrudimská 2a (vedle pošty)
130 00 Praha 3 - Flora
PO - PÁ 10:00 - 18:00
Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko