Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Alžírsko - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Alžírska? Pak jste na správném místě! Naše poznávací zájezdy do Alžírska vám umožní objevit fascinující mix kultur a nádherných přírodních scenérií této země. S našimi zájezdy se ponoříte do bohaté historie a úchvatného kulturního dědictví této severoafrické destinace, prozkoumáte kouzlo pouště Sahara, starověké památky a autentickou alžírskou kuchyni. Alžírsko,... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Alžírska? Pak jste na správném místě! Naše poznávací zájezdy do Alžírska vám umožní objevit fascinující mix kultur a nádherných přírodních scenérií této země. S našimi zájezdy se ponoříte do bohaté historie a úchvatného kulturního dědictví této severoafrické destinace, prozkoumáte kouzlo pouště Sahara, starověké památky a autentickou alžírskou kuchyni.

Alžírsko, oficiálně Alžírská lidově demokratická republika, je fascinující zemí ležící na severu Afriky. Tato rozlehlá země se pyšní bohatou historií, pestrými krajinnými scenériemi a kulturním dědictvím, které láká cestovatele z celého světa.

Historie Alžírska sahá tisíce let zpět a zahrnuje období vlády různých říší a dynastií, včetně římského a byzantského období. Možná nejznámějším historickým aspektem Alžírska je jeho boj za nezávislost, který vyvrcholil v 20. století. Návštěvníci mohou navštívit muzea a památníky věnované této důležité části alžírské historie.

Krajina Alžírska je ohromující rozmanitá, od saharských pouští v jižní části země po pohoří Atlas na severu. Saharské duny jsou nádherným přírodním divadlem, kde můžete zažít jedinečnou atmosféru pouště. Naopak pohoří Atlas nabízí horské túry a panoramatické výhledy.

Alžírská kultura je bohatá a pestrá. Můžete ochutnat tradiční alžírské pokrmy, jako jsou couscous, tajine a různé druhy kuskusu. Místní trhy a suky jsou ideálním místem pro objevování místního řemeslnictví a nakupování suvenýrů.

Alžírsko má také bohatou archeologickou scénu. Můžete navštívit starověké římské ruiny, jako je Timgad, nebo se vydat do města Constantine, které je známé svými malebnými mosty a úchvatným panoramatickým výhledem.

Země má také překvapivě dlouhé středomořské pobřeží s nádhernými plážemi a letovisky, které jsou ideální pro odpočinek u moře.

V Alžírsku můžete zakusit unikátní směsici historie, kultury a přírodní krásy, která je pro cestovatele neodolatelně atraktivní. Tato země je pozoruhodným dobrodružstvím pro ty, kteří jsou připraveni objevit její poklady.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko