Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Argentina - informace

Hledáte zájezd do Argentiny? Naše zájezdy do Argentiny vám přinášejí jedinečnou možnost objevit tuto rozmanitou zemi plnou vášní, tance, chutí a krás. Argentina je zemí tanga, fotbalu, andských hor a nesmírně bohaté kultury. Argentina, oficiálně známá jako Argentinská republika, je obrovská země ležící v Jižní Americe. Je to země rozmanitých...

Informace o zemi Argentina

Hledáte zájezd do Argentiny? Naše zájezdy do Argentiny vám přinášejí jedinečnou možnost objevit tuto rozmanitou zemi plnou vášní, tance, chutí a krás. Argentina je zemí tanga, fotbalu, andských hor a nesmírně bohaté kultury.

Argentina, oficiálně známá jako Argentinská republika, je obrovská země ležící v Jižní Americe. Je to země rozmanitých krajin, od majestátních hor And až po rozsáhlé pampy, úchvatné jezera a pustiny. Argentina je známá svou bohatou kulturou, vášnivým tancem tanga, výborným vínem a masem, zejména hovězím.

Buenos Aires, hlavní město Argentiny, je pulzujícím centrem umění, kultury a architektury. Město je plné historických památek, jako je Casa Rosada (Pink House), Teatro Colon (národní divadlo) a čtvrť La Boca, známá svými barevnými domy a tango kluby. Buenos Aires je také známé jako "Paříž Jižní Ameriky" kvůli svému evropskému vlivu a bohaté kulturní scéně.

Argentina je známá svými Andskými horami, které nabízejí nekonečné možnosti pro horolezectví, turistiku a lyžování. Aconcagua, nejvyšší vrchol Jižní Ameriky, je oblíbeným cílem horolezců z celého světa. V okolí hor najdete také úchvatné jezera, jako je Lago Nahuel Huapi v národním parku Nahuel Huapi, který je populárním místem pro outdoorové aktivity.

Argentina je rovněž známá svými národními parky, jako je Los Glaciares, kde můžete pozorovat impozantní ledovce, včetně slavného ledovce Perito Moreno. V oblasti Iguazú na severu země můžete najít jeden z největších komplexů vodopádů na světě, Iguazú Falls, které jsou považovány za jedno z přírodních divů světa.

Argentinská kuchyně je bohatá a chutná. Je známá především výborným hovězím masem, a tak nejedno jídlo v Argentině je asado, což je tradiční barbecue. Argentina je také známá svými víny, zejména malbec, který je oblíbeným vínem po celém světě.

Kromě toho je Argentina domovem vášnivých fotbalových fanoušků. Fotbal je v zemi národním sportem, a když je zde fotbalový zápas, atmosféra v stadionu je neuvěřitelná.

Celkově lze říci, že Argentina je zemí kontrastů, která nabízí návštěvníkům rozmanité zážitky od horských dobrodružství po kulturní a gastronomické požitky.

Argentina - informace o destinacích

Mapa Argentina - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko