Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Aruba - informace

Hledáte zájezd na slunný ostrov Aruba? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů do Aruby jsou skvělým způsobem, jak objevit tuto úchvatnou destinaci. Naše zájezdy do Aruby jsou pečlivě plánované, aby vám přinesly nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou radosti. Nabízíme širokou škálu zájezdů do Aruby, které splní vaše očekávání a...

Informace o zemi Aruba

Hledáte zájezd na slunný ostrov Aruba? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů do Aruby jsou skvělým způsobem, jak objevit tuto úchvatnou destinaci. Naše zájezdy do Aruby jsou pečlivě plánované, aby vám přinesly nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou radosti. Nabízíme širokou škálu zájezdů do Aruby, které splní vaše očekávání a představy o dokonalé dovolené.

Aruba je malý karibský ostrov, který se nachází ve východní části Karibského moře, blízko pobřeží Venezuely. Tento exotický ráj je známý svými bílými písečnými plážemi, teplým slunečním počasím a tyrkysově modrými vodami. Je to autonomní země království Nizozemsko, což znamená, že je součástí Nizozemského království.

Hlavním městem Aruby je Oranjestad, což je malebné městečko plné barevných koloniálních domů, obchodů, restaurací a kasin. Oranjestad je také oblíbeným místem pro nakupování, kde můžete najít různé druhy zboží, od luxusních výrobků až po tradiční řemeslné výrobky.

Aruba je známá svými plážemi, které jsou považovány za některé z nejkrásnějších na světě. Pláž Eagle Beach je jednou z nejpopulárnějších a nabízí bílý písek, jasnou vodu a klidnou atmosféru. Další známou pláží je Palm Beach, která je obklopena luxusními hotely, restauracemi a bary.

Pro milovníky přírody nabízí Aruba unikátní pouštní krajiny, včetně Národního parku Arikok, který je domovem pro mnoho endemických druhů rostlin a živočichů. Zde můžete vidět skalnaté útesy, jeskyně a kaktusy, které tvoří jedinečný ekosystém.

Aruba je také známá jako potápěčský ráj. Pod hladinou moře můžete objevovat úchvatné korálové útesy, vraky lodí a pestrou mořskou faunu. Existují mnohé potápěčské školy a centra, které nabízejí kurzy pro začátečníky i pokročilé potápěče.

Místní kuchyně v Arubě je rozmanitá a odráží kulturní smíšení ostrova. Tradiční pokrmy zahrnují ryby, mořské plody, kurčata a hovězí maso, které jsou často podávány s rýží, fazolemi nebo plantainem.

Celkově lze říci, že Aruba je destinací snů pro ty, kteří hledají tropický ráj s nádhernými plážemi, potápěním, bohatou kulturou a příjemným podnebím po většinu roku.

Mapa Aruba - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko