Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Austrálie - Cairns - informace

Hledáte zájezd do Cairns? Toto australské město je známé svým tropickým podnebím a blízkostí k Velkému bariérovému útesu. Cairns je ideálním výchozím bodem pro dobrodružné dovolené v australském deštném pralese a prozkoumávání podmořského světa úžasného Velkého bariérového útesu. Můžete si užívat potápění, šnorchlování, výlety na ostrovy a procházky po deštném pralese. Cairns je město... Celý popis

Hledáte zájezd do Cairns? Toto australské město je známé svým tropickým podnebím a blízkostí k Velkému bariérovému útesu. Cairns je ideálním výchozím bodem pro dobrodružné dovolené v australském deštném pralese a prozkoumávání podmořského světa úžasného Velkého bariérového útesu. Můžete si užívat potápění, šnorchlování, výlety na ostrovy a procházky po deštném pralese.

Cairns je město nacházející se v severní části australského státu Queensland. Město leží na pobřeží Korálového moře a slouží jako brána do některých z nejúchvatnějších přírodních krás Austrálie, včetně Velkého bariérového útesu a Daintree deštného pralesa. Cairns je oblíbeným turistickým cílem díky svému tropickému klimatu, nádherným plážím a bohatým možnostem pro dobrodružství a průzkum.

Velký bariérový útes, jeden z největších útesů na světě, je od Cairns snadno dostupný a nabízí nezapomenutelné potápěčské a šnorchlovací zážitky. Můžete se také projíždět na skútrech po hladině moře nebo vydat na výlety za pozorováním mořských želv a delfínů.

Cairns je také výchozím bodem pro návštěvu Daintree deštného pralesa, jednoho z nejstarších deštných pralesů na světě. Můžete podniknout procházky po chodnících v deštném pralese, projet se na lodí po řece Daintree, nebo se vydat na výpravy za divokou zvěří.

Město samo o sobě nabízí živé centrum s restauracemi, bary, obchody a trhy. Můžete ochutnat tradiční australskou kuchyni, včetně pokrmů z mořských plodů, nebo se ponořit do místní kultury a umění.

Cairns je také výchozím bodem pro výlety do okolních národních parků, jako je Athertonská tabule nebo Národní park Cape Tribulation. Celkově je Cairns ideálním místem pro milovníky přírody, dobrodruhy a ty, kteří chtějí objevovat nádhery australského Queenslandu.

Mapa Cairns - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko