Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Austrálie - informace

Hledáte zájezd do fascinující Austrálie? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů do Austrálie jsou skvělým způsobem, jak objevit tuto ohromující destinaci. Naše zájezdy do Austrálie jsou pečlivě plánované, aby vám přinesly nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou radosti. Nabízíme širokou škálu zájezdů do Austrálie, které splní vaše...

Informace o zemi Austrálie

Hledáte zájezd do fascinující Austrálie? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů do Austrálie jsou skvělým způsobem, jak objevit tuto ohromující destinaci. Naše zájezdy do Austrálie jsou pečlivě plánované, aby vám přinesly nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou radosti. Nabízíme širokou škálu zájezdů do Austrálie, které splní vaše očekávání a představy o dokonalé dovolené.

Austrálie, oficiálně Australský společenství, je velká země nacházející se na kontinentu Austrálie a na několika přilehlých ostrovech v Indickém oceánu a Tichém oceánu. Je známá svou rozmanitou přírodou, bohatou biodiverzitou a kulturním dědictvím. Země je známá svými ikonickými symboly, jako je Velký bariérový útes, Opera v Sydney, Ayers Rock (Uluru), koaly, klokani a mnoho dalších.

Hlavní město Austrálie je Canberra, ale největším a nejznámějším městem je Sydney. Sydney je známé svým operním domem, pláží Bondi Beach a Harbourským mostem, který nabízí úžasné výhledy na město.

Austrálie je známá svou unikátní přírodou, včetně Velkého bariérového útesu, který je největším korálovým útesem na světě, a australského outbacku, rozsáhlých pouští a polopouští, které pokrývají vnitrozemí země. V těchto oblastech můžete vidět různorodou faunu, včetně klokana, emua a mnoho dalších endemických druhů.

Austrálie je také známá svými národními parky a přírodními rezervacemi, které nabízí skvělé možnosti pro turistiku, kempování a pozorování divokých zvířat. Některé z nejznámějších národních parků zahrnují Národní park Kakadu, Národní park Grampians a Národní park Blue Mountains.

Austrálie má bohatou a rozmanitou kulturu, která odráží mnoholetou historii a přistěhovalecké tradice z různých částí světa. Kromě toho je australská kuchyně známá svými unikátními pokrmy, jako jsou vegemite (tradiční australský pomazánkový krém), barbie (australské barbecue) a "aussie meat pies" (austalské masové koláče).

Celkově lze říci, že Austrálie je země plná dobrodružství, od úchvatných přírodních krás po kulturní bohatství a přátelské obyvatele.

Mapa Austrálie - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko