Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Austrálie - Sunshine Coast - informace

Hledáte zájezd na Sunshine Coast? Tato oblíbená australská destinace se nachází na východním pobřeží Queenslandu a je známá svými nádhernými plážemi a relaxační atmosférou. Sunshine Coast je ideálním místem pro ty, kteří touží po klidné plážové dovolené a aktivitách na slunci. Můžete si užívat sluneční koupání na krásných plážích, provádět surfování, šnorchlování a další vodní aktivity. Město... Celý popis

Hledáte zájezd na Sunshine Coast? Tato oblíbená australská destinace se nachází na východním pobřeží Queenslandu a je známá svými nádhernými plážemi a relaxační atmosférou. Sunshine Coast je ideálním místem pro ty, kteří touží po klidné plážové dovolené a aktivitách na slunci. Můžete si užívat sluneční koupání na krásných plážích, provádět surfování, šnorchlování a další vodní aktivity. Město Noosa na Sunshine Coast je oblíbené pro své nákupy, restaurace a festivaly.

Sunshine Coast je krásný region nacházející se na východním pobřeží Austrálie v Queenslandu. Tento region je známý svými nádhernými plážemi, subtropickým klimatem a rozmanitými přírodními scenériemi, což ho činí populárním cílem pro turisty i místní obyvatele.

Nejvýraznějším prvkem Sunshine Coast jsou jeho písečné pláže, které se táhnou podél pobřeží na stovky kilometrů. Pláže jako Noosa Main Beach, Mooloolaba Beach a Coolum Beach jsou ideálními místy pro koupání, surfování a relaxaci na slunci. Sunshine Coast je také známý svými vodními sporty, včetně šnorchlování, potápění a surfování.

Pro milovníky přírody nabízí Sunshine Coast mnoho příležitostí k průzkumu. V blízkosti se nachází národní park Great Sandy National Park s jedinečnými písečnými dunami a deštnými pralesy. Dále se zde nachází Glass House Mountains National Park s impozantními skalními útvary.

Městečko Noosa je oblíbeným cílem na Sunshine Coast a nabízí sofistikovanou atmosféru s kavárnami, butiky a uměleckými galeriemi. Město Maroochydore je regionálním centrem s moderní infrastrukturou a nákupními centry.

Sunshine Coast je také domovem mnoha farmářských trhů, kde si můžete zakoupit čerstvé potraviny a místní produkty. Region je známý svými kavárnami a restauracemi, které nabízí širokou škálu kulinářských zážitků.

Celkově je Sunshine Coast ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v nádherném prostředí a nabízí bohatou paletu přírodních a rekreačních aktivit pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Mapa Sunshine Coast - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko