Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Austrálie - Sydney - informace

Hledáte zájezd do Sydney? Toto australské město je světoznámé svojí ikonickou operní budovou a mostem Sydney Harbour Bridge. Sydney je ideálním místem pro ty, kteří hledají kombinaci městského života a nádherných přírodních scenérií. Můžete prozkoumat operní dům, projet se trajektem po přístavu, navštívit slavnou pláž Bondi Beach nebo se vydat na výlet do nedalekého národního parku Blue... Celý popis

Hledáte zájezd do Sydney? Toto australské město je světoznámé svojí ikonickou operní budovou a mostem Sydney Harbour Bridge. Sydney je ideálním místem pro ty, kteří hledají kombinaci městského života a nádherných přírodních scenérií. Můžete prozkoumat operní dům, projet se trajektem po přístavu, navštívit slavnou pláž Bondi Beach nebo se vydat na výlet do nedalekého národního parku Blue Mountains.

Sydney je největším a nejlidnatějším městem v Austrálii a hlavním městem státu Nový Jižní Wales. Nachází se na východním pobřeží Austrálie a je jedním z nejznámějších a nejikoničtějších měst na světě. Sydney je známé svými ohromujícími plážemi, moderní architekturou, bohatou kulturou a živou atmosférou.

Opera House v Sydney je ikonickou stavbou, která je považována za architektonický skvost a byla zapsána na seznam světového dědictví UNESCO. Tato budova je známá svými unikátními bílými "plachtami" a hostí různé umělecké a kulturní akce.

Další významnou ikonou Sydney je most Sydney Harbour Bridge, který spojuje severní a jižní část města. Můžete na něj vystoupat a vychutnat si úchvatný výhled na přístav a město.

Přístav Sydney nabízí mnoho možností pro vodní sporty a relaxaci na plážích. Bondi Beach a Manly Beach jsou mezi nejoblíbenějšími plážemi, kde si můžete užít slunečního počasí a surfování.

Sydney je rovněž známé svou bohatou kulturní scénou. Má mnoho muzeí, uměleckých galerií a divadel, včetně Art Gallery of New South Wales a Sydney Theatre Company. Město také hostí různé festivaly a události po celý rok.

Město nabízí bohatou paletu kulinářských zážitků, od místní australské kuchyně po mezinárodní speciality. Můžete ochutnat čerstvé mořské plody, tradiční grilovaný steak a různé exotické pokrmy.

Sydney je také výchozím bodem pro návštěvu okolních přírodních krás, včetně Národního parku Blue Mountains a Hunter Valley, což je známá vinářská oblast.

Celkově je Sydney městem, které kombinuje moderní urbanismus s překrásnou přírodou a nabízí nekonečné možnosti pro zábavu, dobrodružství a kulturu.

Mapa Sydney - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko