Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Austrálie - Whitsundays Islands - informace

Hledáte zájezd na Whitsunday Islands? Tyto australské ostrovy jsou známé svými bílými písečnými plážemi a průzračnými vodami. Whitsunday Islands jsou ideálním místem pro ty, kteří touží po tropické plážové dovolené a dobrodružství na moři. Můžete si užívat sluneční koupání na neuvěřitelně krásných plážích, provádět šnorchlování nebo potápění v korálových zahradách Velkého bariérového útesu, a... Celý popis

Hledáte zájezd na Whitsunday Islands? Tyto australské ostrovy jsou známé svými bílými písečnými plážemi a průzračnými vodami. Whitsunday Islands jsou ideálním místem pro ty, kteří touží po tropické plážové dovolené a dobrodružství na moři. Můžete si užívat sluneční koupání na neuvěřitelně krásných plážích, provádět šnorchlování nebo potápění v korálových zahradách Velkého bariérového útesu, a podnikat výlety na vodním skútru po okolních ostrovech.

Whitsunday Islands jsou skupinou více než sedmdesáti ostrovů ležících na východním pobřeží Austrálie v severní části státu Queensland. Tato oblast je známá pro své nádherné pláže, tyrkysové moře a bohatý podmořský život, což ji činí oblíbeným cílem pro milovníky přírody a vodních sportů.

Mezi nejznámější a nejnavštěvovanější ostrovy v této oblasti patří Hamilton Island, Whitsunday Island, Daydream Island a Hayman Island. Každý z těchto ostrovů má svůj unikátní půvab a nabízí různé možnosti ubytování a rekreační aktivity.

Whitehaven Beach na Whitsunday Island je jednou z nejznámějších pláží na světě a je známá svým bílým pískem a tyrkysovým mořem. Tato pláž je ideálním místem pro plavání, šnorchlování a relaxaci na slunci. V této oblasti se nachází také národní parky, které nabízejí možnosti pro pěší túry a pozorování divokého života.

Pro milovníky potápění a šnorchlování jsou Whitsunday Islands rajským místem, protože voda je průzračná a plná korálových útesů a různých druhů mořských živočichů. Great Barrier Reef, který je nedaleko od těchto ostrovů, je jedním z největších a nejúžasnějších útesů na světě.

Ostrovy Whitsundays jsou také výchozím bodem pro různé vodní aktivity, včetně plavby na jachtě, rybaření, kajakování a jízdy na paddleboardu. Místní lodní výlety a exkurze umožňují návštěvníkům objevovat krásu této oblasti a dostat se na odlehlé pláže a zátoky.

Celkově jsou Whitsunday Islands jedinečným rájem s nádhernými přírodními scenériemi, které nabízejí relaxaci a dobrodružství v nádherném prostředí.

Mapa Whitsundays Islands - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko