Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Azorské ostrovy - Ostrov Sao Miguel - informace

Hledáte zájezd na největší a nejživější ostrov Azorských ostrovů, São Miguel? Ostrov São Miguel je známý svou nádhernou přírodou, termálními prameny a bohatou historií. Naše zájezdy na São Miguel vám umožní prozkoumat tuto rozmanitou destinaci a zažít její jedinečné kouzlo. Ostrov São Miguel je znám svými úchvatnými krajinami, včetně jezerního kráteru Lagoa do Fogo, sopky... Celý popis

Hledáte zájezd na největší a nejživější ostrov Azorských ostrovů, São Miguel? Ostrov São Miguel je známý svou nádhernou přírodou, termálními prameny a bohatou historií. Naše zájezdy na São Miguel vám umožní prozkoumat tuto rozmanitou destinaci a zažít její jedinečné kouzlo. Ostrov São Miguel je znám svými úchvatnými krajinami, včetně jezerního kráteru Lagoa do Fogo, sopky Sete Cidades a krásného jezera Furnas.

Ostrov São Miguel je největším a nejrozmanitějším ostrovem v souostroví Azor na Atlantickém oceánu, které jsou součástí Portugalska. Tento ostrov je známý svými nádhernými přírodními krásami, termálními prameny, historií a bohatým kulturním dědictvím.

São Miguel je znám svými krásnými jezery, z nichž nejvýznačnější je Lagoa das Sete Cidades, což je jezero v kráteru, které nabízí nádherný výhled na dvě odlišné barevné části vody. Dalšími význačnými jezery na ostrově jsou Lagoa do Fogo a Lagoa das Furnas. Tato jezera jsou obklopena krásnou přírodou a nabízejí možnosti pro procházky a pikniky.

Ostrov São Miguel je také známý svými termálními prameny a geotermálními oblastmi. Můžete navštívit oblast Furnas, kde se nacházejí horké prameny, bahenní lázně a gejzíry. Toto místo je ideálním místem pro relaxaci a wellness.

Město Ponta Delgada je hlavním městem ostrova a má bohatou historii. Můžete procházet historickým centrem města, obdivovat historické budovy a kostely, jako je Igreja Matriz de São Sebastião, a ochutnat místní kuchyni v restauracích a kavárnách.

Příroda na São Miguel je nádherná a nabízí možnosti pro procházky, cyklistiku a pozorování ptáků. Ostrov je domovem mnoha druhů ptáků, a můžete provádět procházky po přírodě a objevovat krásy krajiny.

Pláže na São Miguel jsou krásné a nabízejí možnosti pro odpočinek, plavání a vodní sporty. Můžete si také užít rybaření a potápění v azorském moři.

Tradiční azorská kuchyně je zde dobře zastoupena, a můžete ochutnat místní speciality, včetně čerstvého rybaření a mořských plodů.

Celkově lze říci, že São Miguel je ideálním místem pro turisty, kteří hledají krásu přírody, historii a kulturu Azor. Tento ostrov nabízí širokou škálu zážitků a možností pro dobrodružství, relaxaci a objevování Portugalských Azor.

Mapa Ostrov Sao Miguel - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko