Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Bahamy - Grand Bahamas - informace

Hledáte zájezd na Grand Bahamu? Tento karibský ostrov je známý svými krásnými plážemi, tyrkysovými vodami a pestrými aktivitami. Grand Bahama nabízí nádherné pláže, kde si můžete užít sluneční koupání a potápění se v průzračném moři. Můžete také navštívit některý z mnoha resortů a golfových hřišť na ostrově. Tato destinace je výchozím bodem pro výlety do národního parku Lucayan s jeho jeskyněmi... Celý popis

Hledáte zájezd na Grand Bahamu? Tento karibský ostrov je známý svými krásnými plážemi, tyrkysovými vodami a pestrými aktivitami. Grand Bahama nabízí nádherné pláže, kde si můžete užít sluneční koupání a potápění se v průzračném moři. Můžete také navštívit některý z mnoha resortů a golfových hřišť na ostrově. Tato destinace je výchozím bodem pro výlety do národního parku Lucayan s jeho jeskyněmi a podmořskými jeskyněmi.

Grand Bahama je jeden z hlavních ostrovů Baham v Karibiku. Tento ostrov je druhým největším v souostroví Baham a je známý svými nádhernými plážemi, bohatým mořským životem a širokou škálou rekreačních aktivit.

Některé z nejznámějších pláží na ostrově Grand Bahama zahrnují Lucaya Beach, Xanadu Beach a Taino Beach, které nabízejí bílý písek a průzračné teplé vody. Tyto pláže jsou ideálním místem k odpočinku na slunci, plavání a šnorchlování.

Mezi hlavní atrakce na ostrově Grand Bahama patří město Freeport, které je největším městem na Bahamách a nabízí různé obchody, restaurace a možnosti pro zábavu a noční život. Port Lucaya Marketplace je oblíbeným místem pro nákupy suvenýrů a ochutnání místní kuchyně.

Ostrov je také výchozím bodem pro výlety na potápění a šnorchlování v okolních korálových útesech, jako je Theo's Wreck a Sugar Wreck. Můžete také vyrazit na výlety na rybářských lodích a rybařit ve slané vodě.

Zdejší přírodní krásy zahrnují Národní park Lucayan, kde si můžete prohlédnout mangrovníky a jeskyně. Ostrov je také domovem místní fauny, včetně ptáků a ryb.

Celkově je Grand Bahama ideálním místem pro ty, kteří hledají kombinaci nádherných pláží, dobrodružství pod vodou a možnosti pro zábavu a odpočinek na Karibiku.

Mapa Grand Bahamas - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko