Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Bahamy - Paradise Island - informace

Hledáte zájezd na Paradise Island na Bahamách? Toto tropické rájové místo je snem pro milovníky slunce, pláží a jasného karibského moře. Zájezdy na Paradise Island na Bahamách vám umožní prozkoumat nádherné bílé písečné pláže, šnorchlovat v úchvatném korálovém útesu a užít si luxusního odpočinku v exkluzivních letoviscích. Paradise Island, známý také jako Atlantis Paradise Island, je exotický... Celý popis

Hledáte zájezd na Paradise Island na Bahamách? Toto tropické rájové místo je snem pro milovníky slunce, pláží a jasného karibského moře. Zájezdy na Paradise Island na Bahamách vám umožní prozkoumat nádherné bílé písečné pláže, šnorchlovat v úchvatném korálovém útesu a užít si luxusního odpočinku v exkluzivních letoviscích.

Paradise Island, známý také jako Atlantis Paradise Island, je exotický ráj ležící na Bahamách, v Karibském moři. Tato nádherná destinace nabízí nespočet možností pro dokonalou dovolenou a přináší návštěvníkům neopakovatelný zážitek.

Bahamy samotné jsou známé svými bílými písčitými plážemi, teplým karibským mořem a křišťálově čistou vodou. Paradise Island, nacházející se přes most od hlavního města Nassau, je korunovou perelou Bahamských ostrovů.

Historie této destinace je poutavá, ať už se jedná o legendy o ztraceném Atlantidu, který zde měl být nalezen, nebo o zámek Atlantis, který je středobodem tohoto ráje. Zámek Atlantis je rozsáhlý komplex s luxusními hotely, kasinem, vodními parky, golfovými hřišti a mnoha restauracemi a obchody.

Kromě zámku Atlantis můžete na Paradise Island prozkoumat také oblast Cabbage Beach, což je jedna z nejkrásnějších pláží v celých Bahamách. Turisté zde mohou relaxovat na písku, koupat se v teplém moři a provozovat různé vodní sporty.

Pro milovníky přírody a podmořského světa je tu výborná možnost pro šnorchlování nebo potápění, a to díky bohatému mořskému životu a úchvatným koralovým útesům.

Vzhledem k bohaté kulturní historii Baham a Paradise Island je také možné navštívit místní muzea a umělecké galerie, abyste lépe porozuměli místní kultuře a tradicím.

Gastronomické zážitky zahrnují tradiční bahamskou kuchyni s rybími pokrmy, mořskými plody a tropickým ovocem. Můžete ochutnat místní speciality v restauracích a stáncích s rychlým občerstvením.

Paradise Island je opravdu nebeským rájem pro všechny, kteří touží po luxusní dovolené s exotickými plážemi, zábavou a dobrodružstvím. Tato destinace vám nabídne nespočet vzpomínek a zážitků, které si budete pamatovat po celý život.

Mapa Paradise Island - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko