Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Barbados - informace

Hledáte zájezd na nádherný ostrov Barbados? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů na Barbados jsou skvělým způsobem, jak objevit tuto karibskou krásu. Naše zájezdy na Barbados jsou pečlivě plánované, aby vám přinesly nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou radosti. Nabízíme širokou škálu zájezdů na Barbados, které splní vaše...

Informace o zemi Barbados

Hledáte zájezd na nádherný ostrov Barbados? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů na Barbados jsou skvělým způsobem, jak objevit tuto karibskou krásu. Naše zájezdy na Barbados jsou pečlivě plánované, aby vám přinesly nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou radosti. Nabízíme širokou škálu zájezdů na Barbados, které splní vaše očekávání a představy o dokonalé dovolené.

Barbados, známý jako "Perla Karibiku", je ostrovní zemí nacházející se v Karibském moři. Tato malá, ale nádherná země o rozloze 432 čtverečních kilometrů, je jednou z nejjižnějších karibských destinací. Barbados je znám svými bílými písčitými plážemi, průzračnými tyrkysovými vodami, bohatou historií a přívětivými obyvateli.

Tato země, která byla kdysi britskou kolonií, nyní slouží jako vzor pro turistický ruch v Karibiku. V hlavním městě Bridgetownu můžete objevovat historické památky, jako je Garrison Historic Area, která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Můžete navštívit také Národní muzeum Barbadosu, které nabízí pohled do historie a kultury této malebné země.

Barbados je také znám svými koloniálními vilami a historickými plantážemi cukrové třtiny. Plantáže jako St. Nicholas Abbey nebo Sunbury Plantation House poskytují návštěvníkům možnost nahlédnout do minulosti a pochopit dědictví otroctví a cukrového průmyslu, které formovaly tuto zemi.

Pro milovníky přírody nabízí Barbados nádherné přírodní rezervace a zahrady. Na příklad Hunte's Gardens je kouzelná zahrada vytvořená zahrádkářem Anthony Huntem, která přináší do života rozmanité a krásné druhy rostlin. Harrisons Cave, jedna z největších jeskynních systémů v Karibiku, je úžasným místem k objevování podzemní krásy ostrova.

Barbados je také známý svým živým festiválním kalendářem. Každoročně se zde koná různé festivaly, jako je Crop Over Festival, což je karibská verze Mardi Gras, plná tance, hudby a barevných kostýmů. Tento festival přitahuje návštěvníky z celého světa a slaví bohatství barbadoské kultury.

Kromě toho je Barbados rájem pro milovníky vodních sportů. Surfing, potápění, šnorchlování a rybaření jsou jen některé z aktivit, které můžete zažít na pobřeží této malebné země. Barbados je také známý svou exkluzivní nabídkou luxusních resortů, které nabízejí prvotřídní služby a krásné výhledy na Karibik.

Celkově lze říci, že Barbados je země, která spojuje krásu, historii a pohostinnost, čímž nabízí nezapomenutelný zážitek pro každého návštěvníka. Bez ohledu na to, zda si užíváte relaxaci na pláži, objevujete kulturní dědictví nebo se zapojujete do dobrodružných aktivit, Barbados vám poskytne nekonečné možnosti pro nezapomenutelnou dovolenou v Karibiku.

Barbados - informace o destinacích

Mapa Barbados - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko