Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Barma - Myanmar - Ngwe Saung - informace

Hledáte zájezd do Ngwe Saung v Myanmaru? Tato nádherná destinace je známá svými rozlehlými plážemi, azurovým mořem a relaxační atmosférou. Zájezdy do Ngwe Saung vás zavedou do tropického ráje, kde si můžete užít klid a krásu pobřeží Andamanského moře. Ngwe Saung je obklopeno překrásnými písečnými plážemi, kokosovými háji a malebnými rybářskými vesnicemi. Během zájezdu můžete prozkoumat okolní... Celý popis

Hledáte zájezd do Ngwe Saung v Myanmaru? Tato nádherná destinace je známá svými rozlehlými plážemi, azurovým mořem a relaxační atmosférou. Zájezdy do Ngwe Saung vás zavedou do tropického ráje, kde si můžete užít klid a krásu pobřeží Andamanského moře. Ngwe Saung je obklopeno překrásnými písečnými plážemi, kokosovými háji a malebnými rybářskými vesnicemi. Během zájezdu můžete prozkoumat okolní ostrovy, ochutnat místní kuchyni a relaxovat na pláži s výhledem na azurové moře.

Ngwe Saung, nacházející se na západním pobřeží Myanmaru, je další nádhernou pláží, která si získala pozornost cestovatelů díky svému písečnému pobřeží, teplému moři a idylickému prostředí. Tato destinace je ideálním útočištěm pro ty, kteří hledají poklidnou dovolenou uprostřed tropické krásy.

Pláž Ngwe Saung je známá svými dlouhými bílými plážemi, které se zdají být nekonečné. Můžete zde procházet po měkkém písku, sbírat mušle a užívat si krásné západy slunce nad mořem.

Moře u Ngwe Saung je ideální pro plavání, a je také vhodné pro šnorchlování a potápění, protože můžete objevovat bohatý podmořský svět. Můžete si dokonce pronajmout vodní sportovní vybavení a vydat se na dobrodružství na hladině.

Mimo pláže můžete navštívit nedaleký Nandaw Pagoda, což je poutní místo pro místní obyvatele a turisty. Tato pagoda nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu a moře.

Gastronomické zážitky v Ngwe Saung jsou neodmyslitelnou součástí návštěvy této destinace. Můžete ochutnat čerstvé mořské plody a tradiční místní pokrmy v místních restauracích a stáncích s uličním jídlem.

Výlety do okolí vám umožní objevovat přírodní krásu, včetně horských vesnic a národních parků. Můžete také navštívit nedaleký přírodní úkaz "Lover's Island," který je oblíbeným místem pro romantické procházky.

Ngwe Saung je místem, kde můžete uniknout od každodenního stresu, spojit se s přírodou a relaxovat na jedné z nejkrásnějších pláží v Myanmaru. Tato destinace je pro milovníky přírody a klidné dovolené skvělou volbou a nabízí nespočet způsobů, jak si užít tropický ráj.

Mapa Ngwe Saung - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko