Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Belgie - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Belgie? Naše poznávací zájezdy vám otevřou dveře do této evropské země bohaté na historii, kulturu a lahodnou kuchyni. S našimi zájezdy budete mít příležitost prozkoumat malebná města jako Brusel, kde se nachází Evropská unie, a Bruggy, která je známá svými krásnými kanály a zachovalou středověkou architekturou. Belgie, malá evropská země známá svými krásnými městy,... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Belgie? Naše poznávací zájezdy vám otevřou dveře do této evropské země bohaté na historii, kulturu a lahodnou kuchyni. S našimi zájezdy budete mít příležitost prozkoumat malebná města jako Brusel, kde se nachází Evropská unie, a Bruggy, která je známá svými krásnými kanály a zachovalou středověkou architekturou.

Belgie, malá evropská země známá svými krásnými městy, bohatou historií, vynikajícím jídlem a vynikajícími uměleckými díly. Ležící na křižovatce západní Evropy, Belgie nabízí návštěvníkům rozmanité zážitky, které zahrnují památky, kulturu, kulinářské dobrodružství a mnoho dalšího.

Jedním z nejznámějších měst v Belgii je Brusel, hlavní město Evropské unie. Brusel je domovem krásných historických památek, jako je Grand Place, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Město je také známé svými muzei, jako je Musée Magritte Museum, které vystavuje díla slavného belgického surrealistického umělce René Magritta.

Dalším významným městem je Bruggy, malebné město známé svými kanály, gotickou architekturou a historickými mosty. Bruggy jsou považovány za jedno z nejromantičtějších míst v Evropě a nabízejí atmosféru, která připomíná pohádku.

Belgie je také domovem slavných umělců, jako je Pieter Bruegel starší a René Magritte. Umění hraje důležitou roli v belgické kultuře, a to nejen v galeriích, ale také na veřejných prostranstvích, kde najdete různá umělecká díla a sochy.

Jedním z největších lákadel Belgie je jeho kulinářská scéna. Země je známá vynikajícím pivem, s mnoha malými pivovary, které vyrábějí unikátní a chutné druhy piva. Belgická čokoláda je také slavná po celém světě, a návštěvníci mohou navštívit čokoládovny a ochutnat ručně vyráběné lahůdky.

Další delikatesou je belgický vaflíček, který můžete ochutnat na ulicích měst nebo ve specializovaných kavárnách. Belgická kuchyně je známá svými hovězími a rybími pokrmy, stejně jako různými druhy sýrů, jako je slavný belgický sýr Chimay.

Belgie je také proslulá svými vánočními trhy, které se konají v různých městech po celé zemi. Tyto trhy nabízejí možnost zakoupit vánoční dárky, ochutnat tradiční belgické dobroty a zažít magickou vánoční atmosféru.

Celkově lze říci, že Belgie je zemí, která spojuje bohatou historii, uměleckou tvorbu, vynikající kuchyni a pohostinnost svých obyvatel. Bez ohledu na to, zda jste vášnivým umělcem, gurmánem, historikem nebo prostě cestovatelem toužícím po nových zážitcích, Belgie má pro každého něco speciálního.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko