Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Bolívie - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Bolívie? Naše poznávací zájezdy do Bolívie vás provedou nekonečnou paletou barev a kultur této nádherné latinskoamerické země. S našimi poznávacími zájezdy budete mít příležitost objevit fascinující historii, tradiční tance, a také úžasnou přírodu, kterou Bolívie nabízí. Naše nabídka poznávacích zájezdů do Bolívie zahrnuje návštěvu historických památek, procházky... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Bolívie? Naše poznávací zájezdy do Bolívie vás provedou nekonečnou paletou barev a kultur této nádherné latinskoamerické země. S našimi poznávacími zájezdy budete mít příležitost objevit fascinující historii, tradiční tance, a také úžasnou přírodu, kterou Bolívie nabízí. Naše nabídka poznávacích zájezdů do Bolívie zahrnuje návštěvu historických památek, procházky indiánskými trhy, a cestování po vzrušujících stezkách And. Vydejte se s námi na nezapomenutelný poznávací zájezd do Bolívie a objevte krásy této jedinečné jihoamerické destinace.

Bolívie, známá jako "srdce Jižní Ameriky", je jedinečná země nacházející se ve střední části Jižní Ameriky. S bohatou historií, rozmanitou kulturou, úchvatnou krajinou a fascinujícím biodiverzitním systémem nabízí návštěvníkům nekonečné možnosti pro dobrodružství a objevování.

Jednou z nejznámějších atrakcí Bolívie je Salar de Uyuni, největší solná pláň na světě. Když je tato pláň pokrytá vodou, stává se ohromujícím zrcadlem, které odráží modré nebe, tvořící surrealistickou krajinu. Tato oblast je také domovem unikátních kaktusů a různých druhů ptáků.

Další ikonickou lokalitou je město Potosí, které bylo kdysi největším a nejbohatším městem v Jižní Americe kvůli nalezištím stříbra. Historická centra měst jako Sucre, které je kulturním a historickým centrem země, a La Paz, nejvyšší hlavní město světa, jsou zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO.

Bolívie je také domovem několika původních etnických skupin, jako jsou Quechua a Aymara, kteří dodnes udržují své tradiční zvyky, umění a řemesla. Můžete navštívit tradiční trhy a festivaly, kde se můžete seznámit s bohatou kulturou a chutnou tradiční kuchyní, jako jsou empanadas, llajwa (omáčka z rajčat a chilli papriček) a salteñas (kapesní pečené koláče).

Bolívie má také mimořádnou přírodní rozmanitost. Amazonský prales pokrývá velkou část země, což z ní činí skvělé místo pro pozorování ptáků, obdivování divoké zvěře a prozkoumávání tropických řek a jezer. Horolezectví a trekking v Andách jsou další oblíbené outdoorové aktivity pro dobrodružné duchy.

Ať už jste zvědaví cestovatelé, milovníci přírody nebo obdivovatelé kultury, Bolívie nabízí nezapomenutelné zážitky pro každého. Je to země plná kontrastů a neskonalých krás, která je připravena přivítat vás svými otevřenými náručemi.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko