Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Bonaire - informace

Hledáte zájezd na krásný ostrov Bonaire? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů na Bonaire vás zavedou do této kouzelné karibské destinace, která je známá svými úchvatnými podmořskými scenériemi, bílými plážemi a teplým slunečním počasím. Naše pečlivě plánované zájezdy vám přinesou nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou radosti....

Informace o zemi Bonaire

Hledáte zájezd na krásný ostrov Bonaire? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů na Bonaire vás zavedou do této kouzelné karibské destinace, která je známá svými úchvatnými podmořskými scenériemi, bílými plážemi a teplým slunečním počasím. Naše pečlivě plánované zájezdy vám přinesou nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou radosti.

Bonaire, jedno z Nizozemských karibských zámořských území, je tropickým rájem ležícím v jižním Karibiku. Tato malá ostrovní země je známá svými úchvatnými podvodními světy, křišťálově čistými vodami a neuvěřitelným biodiverzitním systémem, což ji činí ideálním místem pro potápění a šnorchlování.

Hlavním lákadlem Bonaire je jeho úžasný podmořský svět, který je chráněn jako národní mořský park. Koralové útesy okolo ostrova jsou bohaté na život a barvité druhy korálů, což poskytuje nezapomenutelný pohled pod hladinu. Potápěči z celého světa přicházejí na Bonaire, aby objevili jeho jedinečné potápěčské lokality a záznamy zdejšího podmořského života.

Mimo podmořský svět nabízí Bonaire také řadu outdoorových aktivit a přírodních krás. Ostrov má mnoho písečných pláží s jemným bílým pískem, které jsou ideální pro odpočinek a slunění. Bonaire je také rájem pro ptáky, a návštěvníci mohou pozorovat mnoho druhů ptáků v chráněných oblastech, jako je Goto-meer, což je slané jezero, kde lze spatřit různé druhy mořských ptáků.

Ostrovní kultura na Bonaire je bohatá a rozmanitá. Místní obyvatelé jsou přívětiví a hrdí na svou historii a tradice. Návštěvníci mohou ochutnat místní kuchyni, která čerpá inspiraci z karibského, holandského a afroamerického kulturního dědictví. Ryby a plody moře jsou zde samozřejmě hlavní složkou místního menu.

Bonaire je také známé jako skvělé místo pro windsurfing a kiteboarding díky svým silným větrům a klidným vodám. Turisté, kteří hledají dobrodružství na pevnině, mohou pronajmout kajak nebo se vydat na pěší túru a prozkoumat krásy ostrova.

Celkově lze říci, že Bonaire je zemí přírodních zázraků, kde se podmořský ráj setkává s klidnými plážemi a bohatou kulturou. Pro milovníky přírody, potápěče, dobrodruhy a ty, kteří touží po poklidné dovolené u moře, je Bonaire bezpochyby jednou z nejlepších destinací v Karibiku.

Bonaire - informace o destinacích

Mapa Bonaire - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko