Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Bosna a Hercegovina - Neum - informace

Hledáte zájezd do Neumu? Toto přímořské město se nachází v Bosně a Hercegovině a leží na pobřeží Jaderského moře. Neum je oblíbeným letoviskem pro ty, kteří chtějí užít si krásné pláže a slunečné počasí na jihovýchodním pobřeží Evropy. Město Neum je známé svými písečnými plážemi a možnostmi pro vodní sporty, jako je šnorchlování a potápění. Tato destinace je ideální pro milovníky moře a slunce,... Celý popis

Hledáte zájezd do Neumu? Toto přímořské město se nachází v Bosně a Hercegovině a leží na pobřeží Jaderského moře. Neum je oblíbeným letoviskem pro ty, kteří chtějí užít si krásné pláže a slunečné počasí na jihovýchodním pobřeží Evropy. Město Neum je známé svými písečnými plážemi a možnostmi pro vodní sporty, jako je šnorchlování a potápění. Tato destinace je ideální pro milovníky moře a slunce, a také nabízí možnost ochutnat místní kuchyni v tradičních restauracích.

Neum je malebné letovisko nacházející se v Bosně a Hercegovině, v jihovýchodní části země, a je jediným přístupovým bodem Bosny a Hercegoviny k Jadranu. Toto město je známé svými krásnými plážemi, teplým mořem a relaxační atmosférou.

Neum leží na pobřeží Jadranu a je ideálním místem pro ty, kteří hledají dovolenou u moře. Město nabízí několik pláží s čistým pískem a azurovým mořem, které jsou vhodné pro koupání a slunění. Vodní aktivity jsou zde také populární, ať už jde o šnorchlování, potápění, nebo plavání.

Neum je také známé pro svou pohostinnost a nabízí řadu hotelů, penzionů a apartmánů, které uspokojí různé potřeby turistů. Můžete si vybrat mezi ubytováním na pláži nebo v historickém centru města.

V centru města Neum můžete objevovat místní kulturu a tradiční bosenskou kuchyni. Restaurace nabízí širokou škálu místních pokrmů, včetně grilovaného masa, čerstvého rybího pokrmu a tradičního chleba. Místní vína a káva jsou také oblíbené.

Město Neum je obklopeno krásnou přírodou a nabízí možnosti pro turistické výlety do okolních hor a kopcovité krajiny. Můžete si také prohlédnout historická města v blízkosti, jako je Pocitelj nebo Stolac, která jsou známá pro své středověké památky.

Neum je ideálním místem pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou u moře v příjemné a klidné atmosféře. Toto letovisko v Bosně a Hercegovině nabízí nádhernou kombinaci přírodní krásy, kultury a pohostinnosti.

Mapa Neum - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko