Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Bosna a Hercegovina - informace

Hledáte zájezd do fascinující Bosny a Hercegoviny? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů do Bosny a Hercegoviny vás zavedou do této krásné země, která je známá svými historickými památkami, nádhernou přírodou a bohatou kulturou. Naše pečlivě plánované zájezdy vám přinesou nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou objevování. Bosna a...

Informace o zemi Bosna a Hercegovina

Hledáte zájezd do fascinující Bosny a Hercegoviny? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů do Bosny a Hercegoviny vás zavedou do této krásné země, která je známá svými historickými památkami, nádhernou přírodou a bohatou kulturou. Naše pečlivě plánované zájezdy vám přinesou nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou objevování.

Bosna a Hercegovina, malebná země na jihovýchodní Evropě, se nachází na Balkánském poloostrově. Tato země je bohatá na historii, kulturu a přírodní krásy, což ji činí fascinující destinací pro cestovatele z celého světa.

Jedním z nejznámějších míst v Bosně a Hercegovině je hlavní město Sarajevo. Tato městská metropole je známá svými rozmanitými kulturními vlivy, které zahrnují muslimské, křesťanské a židovské tradice. Sarajevo je rovněž památným místem, kde se udály důležité události během první světové války. Město je plné památek, jako je Mostarův most, Stari Most, známý svou architekturou a historií.

Mostar, další významné město v Bosně a Hercegovině, je známý svým starobylým mostem, který je symbolem splynutí kultur. Mostar je také známý pro svůj tradiční skok do řeky Neretvy, který provádějí odvážní mladí muži během letních měsíců.

Bosna a Hercegovina je domovem několika národních parků, jako je Národní park Sutjeska, který nabízí nádherné výhledy na hory, lesy a řeky. Pro dobrodružné turisty jsou zde skvělé možnosti pro turistiku, horskou cyklistiku a rafting na divokých řekách.

Jednou z charakteristických rysů Bosny a Hercegoviny je její kulinářská scéna, která zahrnuje chutné pokrmy jako je cevapi (malá klobása) a baklava (sladké dezerty). Místní víno a káva jsou také oblíbené mezi návštěvníky.

Bosna a Hercegovina je také známá svou pohostinností a teplým přístupem místních obyvatel. Tradice pohostinnosti je hluboce zakotvena v kultuře země, a návštěvníci často zažívají vřelé přijetí od místních lidí.

Celkově lze říci, že Bosna a Hercegovina je zemí s bohatou historií, kulturou a nádhernou přírodou. Pro cestovatele, kteří hledají autentické zážitky a nové objevy, je tato země ideálním místem pro nezapomenutelnou dovolenou.

Bosna a Hercegovina - informace o destinacích

Mapa Bosna a Hercegovina - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko