Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Bosna a Hercegovina - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Bosny a Hercegoviny? Naše poznávací zájezdy do této fascinující země vám otevřou dveře do bohaté historie, kultury a krás přírody. S našimi poznávacími zájezdy budete mít možnost prozkoumat památky starobylých měst jako je Sarajevo a Mostar, ochutnat tradiční bosenskou kuchyni a poznat pohostinnost místních obyvatel. Naše nabídka poznávacích zájezdů do Bosny a... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Bosny a Hercegoviny? Naše poznávací zájezdy do této fascinující země vám otevřou dveře do bohaté historie, kultury a krás přírody. S našimi poznávacími zájezdy budete mít možnost prozkoumat památky starobylých měst jako je Sarajevo a Mostar, ochutnat tradiční bosenskou kuchyni a poznat pohostinnost místních obyvatel. Naše nabídka poznávacích zájezdů do Bosny a Hercegoviny zahrnuje také návštěvu malebných vesnic, procházky po krásných horách Dinaridů a objevování jedinečných památek z doby Osmanské říše. Vydejte se s námi na nezapomenutelný poznávací zájezd do Bosny a Hercegoviny a objevte tajemství této rozmanité a poutavé země.

Bosna a Hercegovina, malebná země na jihovýchodní Evropě, se nachází na Balkánském poloostrově. Tato země je bohatá na historii, kulturu a přírodní krásy, což ji činí fascinující destinací pro cestovatele z celého světa.

Jedním z nejznámějších míst v Bosně a Hercegovině je hlavní město Sarajevo. Tato městská metropole je známá svými rozmanitými kulturními vlivy, které zahrnují muslimské, křesťanské a židovské tradice. Sarajevo je rovněž památným místem, kde se udály důležité události během první světové války. Město je plné památek, jako je Mostarův most, Stari Most, známý svou architekturou a historií.

Mostar, další významné město v Bosně a Hercegovině, je známý svým starobylým mostem, který je symbolem splynutí kultur. Mostar je také známý pro svůj tradiční skok do řeky Neretvy, který provádějí odvážní mladí muži během letních měsíců.

Bosna a Hercegovina je domovem několika národních parků, jako je Národní park Sutjeska, který nabízí nádherné výhledy na hory, lesy a řeky. Pro dobrodružné turisty jsou zde skvělé možnosti pro turistiku, horskou cyklistiku a rafting na divokých řekách.

Jednou z charakteristických rysů Bosny a Hercegoviny je její kulinářská scéna, která zahrnuje chutné pokrmy jako je cevapi (malá klobása) a baklava (sladké dezerty). Místní víno a káva jsou také oblíbené mezi návštěvníky.

Bosna a Hercegovina je také známá svou pohostinností a teplým přístupem místních obyvatel. Tradice pohostinnosti je hluboce zakotvena v kultuře země, a návštěvníci často zažívají vřelé přijetí od místních lidí.

Celkově lze říci, že Bosna a Hercegovina je zemí s bohatou historií, kulturou a nádhernou přírodou. Pro cestovatele, kteří hledají autentické zážitky a nové objevy, je tato země ideálním místem pro nezapomenutelnou dovolenou.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko