Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Botswana - informace

Hledáte zájezd do divoké Botswany? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů do Botswany vás zavedou do této úchvatné africké země, která je známá svou nekonečnou krajinou, bohatými zvířecími populacemi a jedinečnými safari zážitky. Naše pečlivě plánované zájezdy vám přinesou nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou dobrodružství....

Informace o zemi Botswana

Hledáte zájezd do divoké Botswany? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů do Botswany vás zavedou do této úchvatné africké země, která je známá svou nekonečnou krajinou, bohatými zvířecími populacemi a jedinečnými safari zážitky. Naše pečlivě plánované zájezdy vám přinesou nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou dobrodružství.

Botswana, ležící v jižní Africe, je nádhernou zemí plnou divoké přírody, rozmanité fauny a krásných krajin. Je známá svou jedinečnou ochranou přírody, což ji činí jedním z nejlepších míst pro safari v Africe. Tato země, která je domovem několika národních parků a rezervací, nabízí neuvěřitelné zážitky pro milovníky divoké zvěře.

Jeden z nejznámějších národních parků je Okavango Delta, což je největší vnitrozemská delta na světě. Delta je bohatá na zvířata, včetně slonů, lvů, leopardů, nosorožců, krokodýlů a mnoha druhů ptáků. Možnost prozkoumávat tuto oblast lodí nebo mokřadními pěšinami je nezapomenutelným zážitkem.

Dalším fascinujícím místem je národní park Chobe, který je známý svými rozsáhlými stády slonů a bohatým zvířecím životem. Chobe také nabízí jedinečnou příležitost k safari na lodi, což umožňuje pozorovat zvířata u vody z blízkosti.

Kromě safari má Botswana také mnoho dalších přírodních krás. Kalahari Desert, rozlehlá poušť, je domovem původních lidí známých jako San nebo Bushmen. Tito lidé mají hluboké znalosti o přežívání v poušti a jejich kultura a tradiční lovské dovednosti jsou fascinující pro návštěvníky.

Botswana má také bohatou a rozmanitou faunu včetně ohrožených druhů jako jsou africký slon, nosorožec, lvi, gepardi a levharti. Země se aktivně snaží o ochranu těchto druhů a udržitelný turismus je zde klíčovou prioritou.

Kromě přírody a divoké zvěře je Botswana také známá svou kulturou a tradicemi. Místní lidé jsou pohostinní a jejich tradiční tance, hudba a řemeslné výrobky jsou pro návštěvníky zajímavé.

Celkově lze říci, že Botswana je destinací snů pro milovníky přírody a safari. Je to země, kde se můžete ponořit do krás africké divočiny a zažít nezapomenutelné dobrodružství v srdci přírody.

Mapa Botswana - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko