Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Brazílie - Búzios - informace

Hledáte zájezd do Búzios? Toto krásné letovisko se nachází na pobřeží Brazílie a je známé svými úchvatnými plážemi, příjemným klimatem a bohatým nočním životem. Zájezdy do Búzios vás zavedou do jednoho z nejoblíbenějších destinací pro ty, kteří hledají slunce, moře a zábavu. Búzios, plným názvem Armação dos Búzios, je krásný poloostrov a letovisko nacházející se na východním pobřeží... Celý popis

Hledáte zájezd do Búzios? Toto krásné letovisko se nachází na pobřeží Brazílie a je známé svými úchvatnými plážemi, příjemným klimatem a bohatým nočním životem. Zájezdy do Búzios vás zavedou do jednoho z nejoblíbenějších destinací pro ty, kteří hledají slunce, moře a zábavu.

Búzios, plným názvem Armação dos Búzios, je krásný poloostrov a letovisko nacházející se na východním pobřeží Brazílie. Tato destinace se stala známou díky svým nádherným plážím, teplému klimatu a půvabnému atmosféře. Búzios je také známé svou historií spojenou s legendárním francouzským hercem Jeanem-Paulem Belmondem, který sem přijel na dovolenou a proslavil místo.

Přírodní krása Búzios zahrnuje více než 20 různých pláží, z nichž každá má své vlastní kouzlo. Mezi nejoblíbenější pláže patří Praia de Geribá, Praia da Ferradura, Praia da João Fernandes a další. Tyto pláže nabízejí dokonalé podmínky pro slunění, koupání a vodní sporty, jako je surfování, šnorchlování a potápění.

Historické centrum Búzios je tradiční a malebné, plné úzkých uliček, butiků, restaurací a barů. Můžete si prohlédnout místní kulturu a ochutnat tradiční brazilská jídla, jako je feijoada a moqueca. Večery jsou živé s hudbou a tancem, což tvoří uvolněnou atmosféru.

Búzios je také známé jako destinace pro nákupy. Můžete nakupovat místní řemeslné výrobky, oblečení, plážové doplňky a mnoho dalšího v tradičních buticích a obchodech.

Pro ty, kteří hledají dobrodružství, nabízí Búzios možnosti pro výlety na moři, rybaření a výlety do okolních přírodních parků. Můžete si také pronajmout lodě nebo katamarány a objevovat krásy Búzios z mořské perspektivy.

Búzios je známé svým živým nočním životem. Město nabízí mnoho barů, klubů a restaurací, kde můžete užít si brazilskou hudbu, sambu a tance až do brzkých ranních hodin.

Toto letovisko je známé svým příjemným klimatem až po celý rok, což ho činí ideálním místem pro dovolenou. Búzios je jednou z nejžádanějších destinací v Brazílii a nabízí nádhernou kombinaci pláží, kultury, gastronomie a zábavy.

Mapa Búzios - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko