Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Brazílie - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Brazílie? Naše poznávací zájezdy do této ohromující latinskoamerické destinace vás zavedou do srdce taneční hudby, karnevalu a nádherných pláží. S našimi poznávacími zájezdy budete mít možnost prozkoumat vřelost brazilské kultury, navštívit historická města jako je Rio de Janeiro a Salvador, a ochutnat rozmanitost brazilské kuchyně. Naše nabídka poznávacích zájezdů... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Brazílie? Naše poznávací zájezdy do této ohromující latinskoamerické destinace vás zavedou do srdce taneční hudby, karnevalu a nádherných pláží. S našimi poznávacími zájezdy budete mít možnost prozkoumat vřelost brazilské kultury, navštívit historická města jako je Rio de Janeiro a Salvador, a ochutnat rozmanitost brazilské kuchyně. Naše nabídka poznávacích zájezdů do Brazílie zahrnuje také návštěvu Amazonského pralesa, kde můžete objevovat bohatství flóry a fauny a poznávat tradiční život původních obyvatel. Vydejte se s námi na nezapomenutelný poznávací zájezd do Brazílie a zažijte nezapomenutelná dobrodružství v jedné z nejživějších zemí světa. 

Brazílie, největší země v Jižní Americe, je nádhernou destinací plnou kontrastů a různorodých zážitků. S rozsáhlými deštnými pralesy, písečnými plážemi, horskými masivy a pulzujícími městy nabízí Brazílie cestovatelům nekonečné možnosti pro objevování a dobrodružství.

Rio de Janeiro, známé jako "Cidade Maravilhosa" (Nádherné město), je jedním z nejpopulárnějších turistických míst v Brazílii. Město je známé svými ikonickými památkami, jako jsou Kristus Spasitel a Pão de Açúcar (Cukrová homole), a také slavnými plážemi, jako je Copacabana a Ipanema. Místní kultura se odráží v každodenním životě, v sambě, carnavale a v chutích brazilské kuchyně.

Amazonie, největší deštný prales na světě, se rozprostírá v severní části země. Tato oblast je domovem neuvěřitelné biodiverzity, včetně exotických druhů rostlin a zvířat. Pro dobrodruhy je to ideální místo pro průzkum tropické džungle, plavbu po řekách a pozorování divokého života.

Iguazúské vodopády na hranicích s Argentinou jsou jedním z nejimpresivnějších přírodních divů na světě. Toto impozantní seskupení vodopádů je obklopeno deštným pralesem a nabízí ohromující pohled na sílu přírody.

Pantanal, největší mokřadní oblast na světě, je rajským místem pro pozorování ptáků a divokých zvířat, včetně jaguárů. Tato oblast je rájem pro přírodní fotografování a ekoturistiku.

Brazílie je také známá svými fantastickými plážemi. Kromě slavných pláží v Rio de Janeiru jsou Bahia, Florianópolis, a Fernando de Noronha jen některé z mnoha dalších destinací, kde si můžete užít slunce, moře a písek.

Celkově lze říci, že Brazílie je zemí nekonečného dobrodružství, bohaté kultury, a překrásné přírody. Je to země, která dokáže okouzlit každého návštěvníka a poskytnout mu nezapomenutelné zážitky z cestování.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko