Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Brazílie - Praia Do Futuro - informace

Hledáte zájezd na Praia do Futuro? Tato krásná pláž se nachází v brazilském městě Fortaleza v regionu Ceará a je známá svými písečnými dunami, úžasnými plážovými kluby a bohatou atmosférou. Zájezdy na Praia do Futuro vás zavedou do místa, kde se můžete těšit na sluneční koupání, vodní sporty a skvělou brazilskou kuchyni. Praia do Futuro je oblíbenou pláží nacházející se v brazilském městě... Celý popis

Hledáte zájezd na Praia do Futuro? Tato krásná pláž se nachází v brazilském městě Fortaleza v regionu Ceará a je známá svými písečnými dunami, úžasnými plážovými kluby a bohatou atmosférou. Zájezdy na Praia do Futuro vás zavedou do místa, kde se můžete těšit na sluneční koupání, vodní sporty a skvělou brazilskou kuchyni.

Praia do Futuro je oblíbenou pláží nacházející se v brazilském městě Fortaleza, které se nachází na severovýchodním pobřeží země. Tato pláž je známá svým krásným pískem, čistým mořem a živou atmosférou, což ji činí jednou z nejoblíbenějších destinací v regionu.

Praia do Futuro je rozlehlá a písečná, a je obklopena stovkami plážových stánků a restaurací, které nabízejí tradiční brazilskou kuchyni, mořské plody a exotické nápoje. Je to místo, kde si můžete vychutnat svěží koktejly a místní speciality přímo na pláži, zatímco posloucháte živou hudbu a tanečníky capoeira, což vytváří výjimečnou atmosféru.

Pláž je také ideálním místem pro vodní sporty a aktivity. Můžete se pustit do surfování, šnorchlování, plavání a beach-volejbalu. Místní prodejci nabízejí možnost zapůjčení slunečníků a lehátek, což vám umožní strávit celý den u moře s pohodlím.

Jedním z nejvýraznějších prvků Praia do Futuro jsou jeho "barracas", což jsou tradiční plážové stánky s velkými slunečníky a pohodlnými lehátky, kde si můžete odpočinout a objednat si občerstvení. Tyto barracas nabízejí také různé možnosti pro relaxaci, jako jsou masáže a wellness procedury.

Celkově vzato je Praia do Futuro ideálním místem pro odpočinek, zábavu a prozkoumávání brazilské kultury. Tato plážová destinace nabízí vše, co potřebujete k tomu, abyste si užili slunečné dny a relaxovali na pláži, a to v autentickém brazilském prostředí.

Mapa Praia Do Futuro - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko