Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Brazílie - Rio de Janeiro - informace

Hledáte zájezd do Rio de Janeiro? Toto slavné brazilské město, známé jako "Cidade Maravilhosa" nebo "Úžasné město", je jednou z nejikoničtějších destinací na světě. Zájezdy do Rio de Janeiro vás zavedou do místa, kde se snoubí krása přírody, kultura a bohatý noční život. Rio de Janeiro je domovem některých nejslavnějších pláží na světě, včetně Copacabana a Ipanema, kde můžete užít sluneční... Celý popis

Hledáte zájezd do Rio de Janeiro? Toto slavné brazilské město, známé jako "Cidade Maravilhosa" nebo "Úžasné město", je jednou z nejikoničtějších destinací na světě. Zájezdy do Rio de Janeiro vás zavedou do místa, kde se snoubí krása přírody, kultura a bohatý noční život. Rio de Janeiro je domovem některých nejslavnějších pláží na světě, včetně Copacabana a Ipanema, kde můžete užít sluneční koupání a aktivní životní styl.

Rio de Janeiro, často nazývané jednoduše "Rio", je jedno z nejslavnějších měst v Brazílii a na celém světě. Toto úchvatné město se nachází na jihovýchodním pobřeží Brazílie a je známé svými nádhernými plážemi, výraznou krajinou a bohatou kulturou. Následuje rozsáhlý popis Rio de Janeiro:

Rio de Janeiro je nejvíce proslulé svými plážemi, zejména ikonickou Copacabana a Ipanema. Tyto pláže nabízejí jemný písek, křišťálově čisté moře a nádherné výhledy na moršský horizont. Plážový život je klíčovým prvkem života v Riu, a návštěvníci mohou ochutnat tradiční brazilská jídla a nápoje na stáncích podél pláží, zatímco si užívají slunce a relaxaci.

Corcovado, ikonický kopcovitý výběžek Ria, hostí slavnou sochu Krista Spasitele, která je jedním z nejslavnějších symbolů města. S výškou 30 metrů se tato socha vypíná nad městem a poskytuje úžasný panoramatický výhled na celý Rio de Janeiro.

Dalším výrazným prvkem města je Pão de Açúcar (Cukrová homole), která je skalním útvarem vypínajícím se nad Guanabara zálivem. Lanovka vás zavede na vrchol této hory, odkud si můžete užít nádherné výhledy na město a okolní krajinu.

Rio de Janeiro je také známé svými živými festivály a kulturou. Nejslavnějším z nich je karneval, který přináší město k životu průvody, tanečníky, barevné kostýmy a sambu. Karneval je příležitostí pro oslavy a radost, která přitahuje návštěvníky z celého světa.

Kromě toho můžete v Riu navštívit mnoho muzeí, galerií a historických památek, které vám umožní prozkoumat bohatou brazilskou historii a kulturu.

Celkově vzato, Rio de Janeiro je neuvěřitelně působivé město, které spojuje nádhernou přírodu s bohatou kulturou. Je to místo, které zanechá nezapomenutelné dojmy na každém návštěvníkovi a nabízí nespočet zážitků a možností pro dobrodružství.

 

Mapa Rio de Janeiro - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko