Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Britské panenské ostrovy - Ostrov Peter Island - informace

Hledáte zájezd na nádherný ostrov Peter Island? Ostrov Peter Island je jedním z mnoha krásných karibských ostrovů, který nabízí luxusní pláže, jasné moře a exkluzivní prázdninové zážitky. Tento rajský ostrov je známý svou nádhernou přírodou, bílými písečnými plážemi a bohatým podmořským světem, což ho činí ideálním místem pro relaxaci a vodní aktivity. Na ostrově Peter Island najdete několik... Celý popis

Hledáte zájezd na nádherný ostrov Peter Island? Ostrov Peter Island je jedním z mnoha krásných karibských ostrovů, který nabízí luxusní pláže, jasné moře a exkluzivní prázdninové zážitky. Tento rajský ostrov je známý svou nádhernou přírodou, bílými písečnými plážemi a bohatým podmořským světem, což ho činí ideálním místem pro relaxaci a vodní aktivity. Na ostrově Peter Island najdete několik krásných pláží, které jsou ideální pro sluneční koupání, potápění a šnorchlování.

Ostrov Peter Island je krásným ostrovem v Karibiku a nachází se ve Viktoriánské zálivce, poblíž britských Panenských ostrovů. Tento ostrov je známý svou nádhernou přírodou, bílými písečnými plážemi a luxusními rezorty, což ho činí atraktivním cílem pro turisty hledající klid a relaxaci.

Ostrov Peter Island má několik idylických pláží, včetně Deadman's Bay a White Bay, které nabízí bílý písek, tyrkysové moře a dokonalou atmosféru pro odpočinek a slunění. Pláže jsou ideálním místem pro plavání, potápění, šnorchlování a vodní sporty.

Na ostrově se nachází několik luxusních rezortů, které nabízejí ubytování a služby pro náročné cestovatele. Rezorty na Peter Island mají wellness centra, bazény, golfové hřiště, restaurace a bary, které nabízejí širokou škálu kulinářských zážitků.

Příroda na Peter Island je krásná a nabízí možnosti pro procházky a pozorování ptáků. Ostrov je také domovem korálových útesů, což je ideální pro potápění a šnorchlování, abyste mohli objevovat podvodní krásy Karibiku.

Můžete si také pronajmout lodě a výletní lodě k prozkoumání okolních vod a dalších ostrovů v okolí. Peter Island leží v blízkosti několika dalších ostrůvků, které nabízejí další možnosti pro dobrodružství.

Celkově lze říci, že ostrov Peter Island je rajským místem pro ty, kteří hledají luxusní a klidnou dovolenou v krásném karibském prostředí. Tento ostrov nabízí dokonalý únik od každodenního života a příležitost pro relaxaci na pláži, prozkoumání podvodního světa a užívání si luxusního pobytu.

Mapa Ostrov Peter Island - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko