Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Brunej - Poznávací okruh - informace

Hledáte poznávací zájezd do Bruneje? Naše poznávací zájezdy do této malebné země v jihovýchodní Asii vám přinesou jedinečné zážitky. S našimi poznávacími zájezdy budete mít příležitost objevit krásy bohatého kulturního dědictví Bruneje, včetně nádherných mešit, královských paláců a tradičních trhů. Naše nabídka poznávacích zájezdů do Bruneje zahrnuje také návštěvu dechberoucího Kampong Ayer,... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Bruneje? Naše poznávací zájezdy do této malebné země v jihovýchodní Asii vám přinesou jedinečné zážitky. S našimi poznávacími zájezdy budete mít příležitost objevit krásy bohatého kulturního dědictví Bruneje, včetně nádherných mešit, královských paláců a tradičních trhů. Naše nabídka poznávacích zájezdů do Bruneje zahrnuje také návštěvu dechberoucího Kampong Ayer, což je největší tradiční plovoucí vesnice na světě, kde můžete poznávat každodenní život místních obyvatel. Budete mít také příležitost objevovat exotickou přírodu Brunejského deštného pralesa a pozorovat zvířata, která nejsou k vidění nikde jinde na světě. Vydejte se s námi na nezapomenutelný poznávací zájezd do Bruneje a zažijte pohostinnost a krásu této tajemné země.

Brunej, oficiálně známý jako Sultanát Brunej, je malý stát ležící na severním pobřeží ostrova Borneo v jihovýchodní Asii. I přesto, že je Brunej jedním z nejmenších států na světě, je známý svou bohatou historií, kulturou a ekonomickou stabilitou.

Hlavním městem Bruneje je Bandar Seri Begawan, což je moderní město, které však stále uchovává tradiční architektonické prvky. Mezi nejvýznamnější památky patří Sultanátův palác (Istana Nurul Iman), což je jedna z největších rezidencí na světě, a mezquita Jame' Asr Hassanil Bolkiah, krásná mešita s pozoruhodnou architekturou.

Brunej je znám svými bohatými přírodními zdroji. I přes svou malou velikost je stát obklopen deštným pralesem, což z něj činí důležité místo pro ekologický turismus a přírodovědecký výzkum. Návštěvníci mohou objevovat národní parky jako Ulu Temburong National Park, kde mohou sledovat vzácné druhy rostlin a živočichů nebo podniknout dobrodružné výlety do deštného pralesa.

Brunej je také známý svou ekonomickou stabilitou, která je postavena převážně na těžbě ropy a zemního plynu. Díky této prosperitě je Brunej znám svým luxusem a nadstandardními službami. Návštěvníci mohou obdivovat luxusní hotely, nákupní centra a vynikající kulinářské zážitky, které zahrnují tradiční i mezinárodní kuchyně.

Kultura v Bruneji je ovlivněna islámskými tradicemi a zvyky. Místní obyvatelé jsou hrdí na svou kulturu, která se odráží v jejich umění, řemeslech, hudbě a tanci. Islám hraje důležitou roli v každodenním životě a je vidět v každodenních rituálech a veřejných projevech náboženství.

Celkově lze říci, že Brunej nabízí návštěvníkům unikátní pohled na kombinaci moderní prosperity a zachovaných tradic. Pro cestovatele, kteří hledají exotické destinace s bohatou kulturou a přírodou, je Brunej skvělou volbou.

Mapa Poznávací okruh - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko