Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Bulharsko - Achtopol - informace

Hledáte zájezd do Achtopolu, malebného města na pobřeží Černého moře v Bulharsku, které je známé pro svou krásnou přírodu, historii a klidnou atmosféru? Naše nabídka zájezdů do Achtopolu vám přináší příležitost prozkoumat toto pohádkové místo na bulharském pobřeží. Achtopol je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou u moře. Město nabízí krásné pláže, azurové moře a možnost pro... Celý popis

Hledáte zájezd do Achtopolu, malebného města na pobřeží Černého moře v Bulharsku, které je známé pro svou krásnou přírodu, historii a klidnou atmosféru? Naše nabídka zájezdů do Achtopolu vám přináší příležitost prozkoumat toto pohádkové místo na bulharském pobřeží. Achtopol je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou u moře. Město nabízí krásné pláže, azurové moře a možnost pro relaxaci a odpočinek.

Ahtopol je malebné přímořské město nacházející se na jižním pobřeží Bulharska na Černém moři. Toto město je známé svými nádhernými plážemi, historickými památkami a relaxační atmosférou. Ahtopol leží poblíž hranice s Tureckem a je oblíbeným letoviskem pro turisty.

Pláže v okolí Ahtopolu jsou jednou z hlavních atrakcí města. Můžete si užít koupání, slunění a vodní sporty na čistých a písečných plážích, které omývá Černé moře. Pláže jsou obklopeny malebnými útesy a přírodními scenériemi.

Ahtopol je také známý svými historickými památkami. Město má starobylé části s úzkými uličkami a tradičními bulharskými domy. V centru města se nachází kostel svatého Jana Křtitele, který je historickou památkou.

Kromě pláží a historie můžete v Ahtopolu také ochutnat tradiční bulharskou kuchyni. Restaurace a kavárny nabízejí místní pokrmy, jako jsou ryby, mořské plody, grilované maso a čerstvé saláty.

Město je také vhodným výchozím bodem pro výlety do přírody. V okolí Ahtopolu najdete národní parky, včetně Strandža národního parku, kde můžete objevovat bohatství fauny a flóry.

Celkově lze říci, že Ahtopol je krásným letoviskem na černomořském pobřeží Bulharska, které nabízí kombinaci pláží, historie a místní kultury. Je ideálním místem pro turisty, kteří hledají relaxaci a dovolenou u moře.

Mapa Achtopol - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko