Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Bulharsko - Bansko - informace

Hledáte zájezd do Banska, krásného lyžařského střediska v jižních bulharských horách, které je známé svými sjezdovkami, historií a kulturou? Naše nabídka zájezdů do Banska vám přináší příležitost prozkoumat toto vynikající lyžařské středisko, které nabízí výborné lyžařské podmínky a nádhernou horskou scenérii. Bansko je známé svými sjezdovkami a snowparky, které jsou ideálním místem pro... Celý popis

Hledáte zájezd do Banska, krásného lyžařského střediska v jižních bulharských horách, které je známé svými sjezdovkami, historií a kulturou? Naše nabídka zájezdů do Banska vám přináší příležitost prozkoumat toto vynikající lyžařské středisko, které nabízí výborné lyžařské podmínky a nádhernou horskou scenérii. Bansko je známé svými sjezdovkami a snowparky, které jsou ideálním místem pro lyžování a snowboarding v zimním období.

Bansko je oblíbeným horským letoviskem nacházejícím se v jihozápadním Bulharsku v pohoří Pirin. Toto město je známé svými krásnými horskými scenériemi, historickým centrem a bohatými možnostmi pro lyžování a outdoorové aktivity. Bansko je jedním z nejvýznamnějších lyžařských středisek v Bulharsku.

Hlavním lákadlem Banska je jeho lyžařské středisko, které nabízí vynikající sjezdovky pro lyžaře a snowboardisty. V zimním období se zde konají různé zimní sportovní události a závody. Lyžařské středisko v Bansku je ideální pro lyžování, snowboarding a skialpinismus. Mnoho turistů si sem sjíždí i během letních měsíců, protože v okolí Banska je nádherná příroda a hory nabízejí turistické trasy a outdoorové aktivity.

Historické centrum Banska je zachovalým a malebným městem s úzkými uličkami, historickými budovami a tradičními hospůdkami. Zde se nachází také mnoho památek, včetně kostela svaté Trojice a muzea, které představují historii města a okolního regionu.

Kulinářská scéna v Bansku nabízí tradiční bulharskou kuchyni a také mezinárodní pokrmy. Můžete ochutnat speciality, jako jsou kachny s medem a ořechy, sýrové placky a další místní pokrmy.

Město Bansko je také známé pro své kulturní a společenské události, včetně hudebních festivalů, divadelních představení a tradičních festivalů.

Celkově lze říci, že Bansko je ideálním místem pro milovníky zimních sportů, ale také pro ty, kteří hledají historii, kulturu a krásy bulharského pohoří Pirin. Je to atraktivní destinace pro celoroční dovolenou v horách.

Mapa Bansko - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko