Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Bulharsko - Kranevo - informace

Hledáte zájezd do Kraneva, malebného přímořského letoviska na severním pobřeží Bulharska? Naše cestovní kancelář nabízí nezapomenutelné zájezdy do Kraneva, které vám umožní prozkoumat krásy této destinace. Zájezdy do Kraneva zahrnují návštěvu nádherných písčitých pláží, kde si můžete užít sluneční paprsky a osvěžující koupání v Černém moři. Tato oblast je ideální pro ty, kteří hledají klidnou a... Celý popis

Hledáte zájezd do Kraneva, malebného přímořského letoviska na severním pobřeží Bulharska? Naše cestovní kancelář nabízí nezapomenutelné zájezdy do Kraneva, které vám umožní prozkoumat krásy této destinace. Zájezdy do Kraneva zahrnují návštěvu nádherných písčitých pláží, kde si můžete užít sluneční paprsky a osvěžující koupání v Černém moři. Tato oblast je ideální pro ty, kteří hledají klidnou a relaxační dovolenou na pláži, a zároveň nabízí možnost prozkoumat okolní památky a krásy bulharského pobřeží.

Kranevo je malebné přímořské letovisko nacházející se na severním pobřeží Bulharska, na pobřeží Černého moře. Toto letovisko je známé svými krásnými plážemi, klidnou atmosférou a relaxačními možnostmi. Kranevo je oblíbeným cílem pro turisty, kteří hledají klidnou dovolenou u moře.

Pláže v okolí Kraneva jsou jednou z hlavních atrakcí tohoto letoviska. Můžete si užít koupání, opalování a vodní sporty na písečných plážích, které omývá Černé moře. Pláže jsou dobře udržované a čisté, což zaručuje příjemný odpočinek na pobřeží.

Mimo pláže můžete v Kranevu také navštívit tradiční bulharské vesnice a objevovat místní kulturu a tradice. Město Sozopol, které se nachází nedaleko Kraneva, je historickým a kulturálním centrem, kde můžete prozkoumat staré město s jeho úzkými uličkami, tradičními domy a historickými památkami.

Kulinářská scéna v Kranevu nabízí možnost ochutnat tradiční bulharskou kuchyni a také mezinárodní pokrmy. Restaurace a kavárny servírují různé speciality, včetně rybích pokrmů, grilovaného masa a čerstvých mořských plodů.

Celkově lze říci, že Kranevo je klidným a krásným místem pro milovníky přírody a klidné dovolené u moře. Je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v krásném přírodním prostředí a pro objevování bulharského pobřeží Černého moře.

Mapa Kranevo - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko