Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Bulharsko - Pomorie - informace

Hledáte zájezd do Pomorie, malebného přímořského letoviska v Bulharsku? Pomorie je známé svými písčitými plážemi, léčivými bahenními lázněmi a historickými památkami. Naše zájezdy do Pomorie zahrnují návštěvu těchto zajímavostí a možnost ochutnat tradiční bulharskou kuchyni v místních restauracích.Toto letovisko nabízí možnosti relaxace u moře, včetně slunění a koupání, a je vhodné pro... Celý popis

Hledáte zájezd do Pomorie, malebného přímořského letoviska v Bulharsku? Pomorie je známé svými písčitými plážemi, léčivými bahenními lázněmi a historickými památkami. Naše zájezdy do Pomorie zahrnují návštěvu těchto zajímavostí a možnost ochutnat tradiční bulharskou kuchyni v místních restauracích.Toto letovisko nabízí možnosti relaxace u moře, včetně slunění a koupání, a je vhodné pro dovolenou s rodinou i páry. Můžete si také užít wellness procedury a lázeňské ošetření v jednom z místních lázeňských středisek.

Pomorie je malebné přímořské město nacházející se na bulharském pobřeží Černého moře. Toto město je známé svými krásnými plážemi, historickými památkami a léčivými bahenními lázněmi. Pomorie je oblíbeným cílem pro turisty, kteří hledají kombinaci relaxace u moře a léčebných procedur.

Pláže v okolí Pomorie jsou jednou z hlavních atrakcí tohoto města. Můžete si užít koupání, opalování a vodní sporty na písečných plážích, které omývá Černé moře. Pláže jsou dobře udržované a čisté, což zaručuje příjemný odpočinek na pobřeží.

Pomorie je také známé svými léčivými bahenními lázněmi, které jsou oblíbené mezi návštěvníky hledajícími léčbu a regeneraci. Bahenní lázně mají pozitivní vliv na zdraví a pokožku a jsou jednou z hlavních atrakcí města.

Město Pomorie má také zajímavou historii a kulturu. Můžete navštívit starobylé památky, jako jsou kostely a historické budovy. Městské centrum nabízí restaurace, kavárny a trhy, kde si můžete zakoupit místní suvenýry a tradiční bulharské výrobky.

Kulinářská scéna v Pomorie nabízí možnost ochutnat tradiční bulharskou kuchyni a také mořské plody. Restaurace a kavárny servírují různé speciality, včetně rybích pokrmů, grilovaného masa a čerstvých mořských plodů.

Celkově lze říci, že Pomorie je ideálním místem pro dovolenou u moře a léčbu v léčivých lázních. Nabízí kombinaci krásných pláží, historie a zdravotních procedur pro návštěvníky hledající odpočinek a regeneraci.

Mapa Pomorie - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko