Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Bulharsko - Sinemorec - informace

Hledáte zájezd do Sinemorece, malebného přímořského letoviska v Bulharsku?Sinemorec se nachází na východním pobřeží Bulharska, nedaleko ústí řeky Veleka do Černého moře. Toto letovisko je známé svými nádhernými plážemi, malebnými útesy a čistým mořem. Sinemorec je ideálním místem pro relaxační dovolenou u moře, daleko od hluku a shonu městského života. Sinemorec je krásné přímořské letovisko... Celý popis

Hledáte zájezd do Sinemorece, malebného přímořského letoviska v Bulharsku?Sinemorec se nachází na východním pobřeží Bulharska, nedaleko ústí řeky Veleka do Černého moře. Toto letovisko je známé svými nádhernými plážemi, malebnými útesy a čistým mořem. Sinemorec je ideálním místem pro relaxační dovolenou u moře, daleko od hluku a shonu městského života.

Sinemorec je krásné přímořské letovisko nacházející se na jihovýchodním pobřeží Bulharska, nedaleko hranic s Tureckem, na pobřeží Černého moře. Toto letovisko je známé svými krásnými plážemi, divokou přírodou a klidnou atmosférou. Sinemorec je ideálním místem pro milovníky přírody a klidné dovolené u moře.

Pláže v Sinemorci jsou jednou z hlavních atrakcí tohoto letoviska. Můžete si užít koupání, opalování a vodní sporty na písečných plážích, které omývá Černé moře. Pláže jsou čisté a dobře udržované, což zaručuje příjemný odpočinek na pobřeží.

Sinemorec se nachází v přírodním parku Strandža, který je známý svými divokými lesy a unikátní faunou a florou. Můžete si užít procházky v přírodě, turistiku a objevování krásných přírodních scenérií. Kromě toho můžete navštívit různé vodopády a přírodní rezervace v okolí.

Město Sinemorec nabízí také několik restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat tradiční bulharskou kuchyni a mořské plody. Atmosféra ve městě je klidná a relaxační, což z něj činí ideální místo pro odpočinek a únik od rušného městského života.

Celkově lze říci, že Sinemorec je krásným a klidným místem pro milovníky přírody a klidné dovolené u moře. Je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v jedinečném přírodním prostředí na východním pobřeží Bulharska.

Mapa Sinemorec - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko