Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Burkina Faso - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Burkina Faso? Naše poznávací zájezdy do této fascinující země západní Afriky vás zavedou do srdce afrického kontinentu. S našimi poznávacími zájezdy budete mít příležitost poznat pestré kultury a tradice různých etnických skupin, objevit tradiční vesnice a jejich řemesla a ochutnat autentickou africkou kuchyni. Naše nabídka poznávacích zájezdů do Burkina Faso... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Burkina Faso? Naše poznávací zájezdy do této fascinující země západní Afriky vás zavedou do srdce afrického kontinentu. S našimi poznávacími zájezdy budete mít příležitost poznat pestré kultury a tradice různých etnických skupin, objevit tradiční vesnice a jejich řemesla a ochutnat autentickou africkou kuchyni. Naše nabídka poznávacích zájezdů do Burkina Faso zahrnuje také návštěvu historických památek jako je Mosse, který je UNESCO světovým dědictvím, a cestování po nádherných savanách a stepích, kde můžete pozorovat divoká zvířata v jejich přirozeném prostředí. Vydejte se s námi na nezapomenutelný poznávací zájezd do Burkina Faso a zažijte autentickou africkou pohostinnost a dobrodružství v jedné z nejméně prozkoumaných částí Afriky.

Burkina Faso, nacházející se v západní Africe, je zemí bohatou na kulturu, tradice a pohostinnost místních obyvatel. I přesto, že patří mezi jedny z nejchudších zemí na světě, nabízí návštěvníkům mnoho zajímavých zážitků a příležitostí k objevování.

Ouagadougou, hlavní město Burkiny Faso, je pulzujícím centrem kultury a umění. Zde můžete navštívit tradiční trhy, kde se prodávají řemeslné výrobky, textilie a místní speciality. Město je také známé svými festivity, hudbou a tancem, které jsou důležitou součástí života zdejších obyvatel.

Burkina Faso má bohatou tradiční kulturu, která je patrná v umění, hudbě, tanci a řemeslech. Místní tance jako Balafon, Yankadi a Sabar jsou populární a často jsou součástí kulturních událostí a festivalů. Řemeslné výrobky, jako jsou batikované látky, keramika a šperky, jsou také oblíbené mezi návštěvníky.

Země je bohatá na přírodní krásy. Národní parky jako je Arly Wildlife Reserve jsou domovem pro vzácné druhy zvířat, jako jsou lvi, sloni, gepardi a nosorožci. Tato místa nabízejí jedinečné safari zážitky pro milovníky divoké přírody.

Burkina Faso je rovněž známa svými historickými památkami. Ruiny starověkých měst, jako jsou Tiebele a Loropeni, jsou zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO a poskytují pohled do minulosti země.

Místní kuchyně v Burkina Faso je chutná a pestrostí. Tradiční pokrmy zahrnují různé druhy masa, jako je hovězí a kuřecí, které jsou často podávány s omáčkami a kořením. Fufu, což je těsto z mouky a vody, je běžná příloha. Místní káva je také oblíbená a často se podává s příchutí.

Burkina Faso je zemí s bohatou dědictvím, jedinečnou kulturou a pohostinnými obyvateli. Pro cestovatele, kteří hledají autentické zážitky a zároveň chtějí objevovat krásy afrického kontinentu, je tato země fascinující destinací.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko