Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Černá Hora - Petrovac - informace

Hledáte zájezd do Petrovace? Toto krásné středomořské letovisko se nachází v Černé Hoře a nabízí krásné pláže, úchvatné moře a příjemnou atmosféru. Zájezdy do Petrovace vás zavedou do destinace, která je ideální pro plážový odpočinek a relaxaci. Petrovac je známý svými oblázkovými plážemi, které jsou ideální pro sluneční koupání a odpočinek. Město má také malebný historický střed s úzkými... Celý popis

Hledáte zájezd do Petrovace? Toto krásné středomořské letovisko se nachází v Černé Hoře a nabízí krásné pláže, úchvatné moře a příjemnou atmosféru. Zájezdy do Petrovace vás zavedou do destinace, která je ideální pro plážový odpočinek a relaxaci. Petrovac je známý svými oblázkovými plážemi, které jsou ideální pro sluneční koupání a odpočinek. Město má také malebný historický střed s úzkými uličkami a tradičními restauracemi, kde můžete ochutnat místní kulinářské speciality.

Petrovac je krásné turistické letovisko nacházející se na jadranském pobřeží Černé Hory. Toto malebné městečko je známé svými písečnými plážemi, historickými památkami a klidnou atmosférou, což ho činí oblíbeným místem pro relaxaci a dovolenou. 

Pláže v Petrovacu jsou jednou z hlavních atrakcí tohoto letoviska. Petrovac nabízí několik krásných písečných pláží, které jsou obklopeny zelenými borovicovými lesy a mají čisté azurové moře. Pláže, jako je Petrovac Beach a Lucice Beach, jsou ideální pro opalování, plavání a vodní sporty. V okolí pláží najdete také kavárny a restaurace, kde si můžete pochutnat na místní kuchyni a čerstvých mořských plodech.

Město Petrovac má bohatou historii, což je patrné v jeho historickém centru. Můžete navštívit staré pevnosti, jako je Pevnost Petrovac, která nabízí úžasné výhledy na město a moře. Kromě toho zde najdete historické kostely, jako je Kostel svatého Tomáše, který je starý více než 1000 let.

Pro milovníky přírody a dobrodruhů nabízí okolí Petrovacu několik příležitostí pro pěší túry, cykloturistiku a výlety do přírody. Můžete prozkoumat nedaleké kopce, krásné zátoky a přírodní krásy této oblasti.

Petrovac je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou u moře v malebném prostředí. Toto letovisko v Černé Hoře nabízí pohodu, krásu přírody a historii, což ho činí perfektním místem pro odpočinek a relaxaci.

Mapa Petrovac - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko