Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Černá Hora - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Černé Hory? Naše poznávací zájezdy vás zavedou do jedné z nejkrásnějších zemí Balkánu, kde budete mít příležitost prozkoumat horské vrcholky, malebné pobřežní městečka a historická města plná kultury a památek. S našimi poznávacími zájezdy budete mít možnost navštívit Boky Kotorskou, fjord pod ochranou UNESCO, objevovat starobylá města jako je Kotor a Budva, a užívat... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Černé Hory? Naše poznávací zájezdy vás zavedou do jedné z nejkrásnějších zemí Balkánu, kde budete mít příležitost prozkoumat horské vrcholky, malebné pobřežní městečka a historická města plná kultury a památek. S našimi poznávacími zájezdy budete mít možnost navštívit Boky Kotorskou, fjord pod ochranou UNESCO, objevovat starobylá města jako je Kotor a Budva, a užívat si slunce na krásných plážích. Naše nabídka poznávacích zájezdů do Černé Hory zahrnuje také návštěvu národních parků, jako je Durmitor, kde můžete podnikat horské túry a obdivovat nádhernou přírodu. Budete mít také příležitost ochutnat tradiční černohorskou kuchyni a poznat pohostinnost místních obyvatel. Vydejte se s námi na nezapomenutelný poznávací zájezd do Černé Hory a objevte jedinečnou krásu této balkánské destinace.

Černá Hora, malá stát v jihovýchodní Evropě, je překrásná destinace s bohatou historií, úchvatnou přírodou a malebnými pobřežními městy. Tato země, která se rozkládá na pobřeží Jadranu, nabízí návštěvníkům jedinečné zážitky od horských výšin po slunečné pláže.

Hlavním městem Černé Hory je Podgorica, moderní město ležící na soutoku řek Morača a Ribnica. Podgorica je známá svými muzei, galeriemi a historickými památkami, jako je Katedrála svatého Jiří a Starý most na řece Morača. Dalším významným městem je Budva, která je známá svými krásnými plážemi, historickými památkami a živou noční scénou.

Jednou z největších přitažlivostí Černé Hory jsou její národní parky. Durmitor Národní park, zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO, nabízí spektakulární horské scenérie, průzračná jezera a možnosti pro turistiku a horskou cyklistiku. Národní park Biogradska Gora, známý svým starověkým lesním porostem, je ideální místo pro milovníky přírody.

Pobřeží Černé Hory je obklopeno úchvatnými plážemi a krásnými přímořskými městy. Budva je jedním z nejoblíbenějších letovisek na pobřeží, s historickým jádrem, které je obklopeno plážemi, kavárnami a butiky. Kotor, další malebné přímořské město, je známé svým starobylým městem opevněným hradbami a úzkými uličkami, které jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO.

Černá Hora má také bohatou kulinářskou scénu, která zahrnuje čerstvé mořské plody, sýry, maso a tradiční pečivo. Víno z Černé Hory je také známé svou kvalitou, a návštěvníci mohou ochutnat místní odrůdy na vinařských farmách v celé zemi.

Celkově lze říci, že Černá Hora je destinace, která nabízí kombinaci krásné přírody, bohaté historie a kulturního bohatství. Je to ideální místo pro cestovatele, kteří hledají dobrodružství v přírodě, relaxaci na pláži a objevování malebných měst a vesnic.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko