Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Česká Republika - Beskydy a Valašsko - informace

Hledáte zájezd do Beskyd a Valašska, nádherného regionu v České republice? Beskydy a Valašsko jsou známé svými nádhernými horskými scenériemi, malebnými vesnicemi a bohatou tradicí.Region je také známý svými tradičními valašskými vesnicemi, kde si můžete prohlédnout roubené domy, ochutnat místní kulinářské speciality a poznat místní kulturu. Beskydy a Valašsko nabízí také možnosti pro... Celý popis

Hledáte zájezd do Beskyd a Valašska, nádherného regionu v České republice? Beskydy a Valašsko jsou známé svými nádhernými horskými scenériemi, malebnými vesnicemi a bohatou tradicí.Region je také známý svými tradičními valašskými vesnicemi, kde si můžete prohlédnout roubené domy, ochutnat místní kulinářské speciality a poznat místní kulturu. Beskydy a Valašsko nabízí také možnosti pro cyklistiku, lyžování a další outdoorové aktivity.

Beskydy a Valašsko jsou malebné regiony nacházející se na pomezí České republiky a Slovenska. Tyto regiony jsou známé svou krásnou přírodou, bohatou historií a tradičním folklórem, což je z nich činí atraktivními destinacemi pro turisty.

Beskydy jsou pohoří rozkládající se převážně na území České republiky, ale část se nachází i na slovenské straně. Toto pohoří je známé svými krásnými horskými scenériemi, hustými lesy, malebnými vesnicemi a bohatou faunou a flórou. Beskydy nabízí nespočet možností pro pěší turistiku, horské túry a zimní sporty. Hlavním centrem turistické aktivity v Beskydech je město Rožnov pod Radhoštěm, kde se nachází Valašské muzeum, které představuje tradiční valašskou kulturu a historii.

Valašsko, které zahrnuje části Moravskoslezského kraje v České republice a Zlínského kraje, je známé svým bohatým folklórem a tradičními událostmi, jako jsou Valašské slavnosti, které představují místní zvyky, kroje a lidovou hudbu. Tento region je také známý svými malebnými vesnicemi s dřevěnými chalupami, což dává návštěvníkům pocit, že se vrátili do minulosti.

Kromě toho Valašsko nabízí možnosti pro výlety do krásných kopců, procházky po vinicích a návštěvy místních výrobců tradičních potravin, jako je tvaroh, med, pálenka a víno.

Oba regiony jsou také ideálním místem pro milovníky cyklistiky, houbaření a výletů do přírody. Beskydy a Valašsko spojují krásnou přírodu s autentickým kulturálním dědictvím, což nabízí turistům skvělý zážitek z venkovského života v České republice a na Slovensku.

Mapa Beskydy a Valašsko - poloha lokalit ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko