Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Česká Republika - Český Ráj - informace

Hledáte zájezd do Českého ráje? Máme pro vás skvělé zájezdy do této kouzelné české oblasti, která je známá svými skalními městy, malebnými roklemi a zříceninami hradů. Naše zájezdy do Českého ráje vás zavedou do prostředí, kde si můžete užít procházky po pískovcových skalách a prozkoumat tajemné jeskyně. Tato oblast je také bohatá na historii a kulturní dědictví. Naše zájezdy do Českého ráje... Celý popis

Hledáte zájezd do Českého ráje? Máme pro vás skvělé zájezdy do této kouzelné české oblasti, která je známá svými skalními městy, malebnými roklemi a zříceninami hradů. Naše zájezdy do Českého ráje vás zavedou do prostředí, kde si můžete užít procházky po pískovcových skalách a prozkoumat tajemné jeskyně. Tato oblast je také bohatá na historii a kulturní dědictví. Naše zájezdy do Českého ráje vám přinesou nezapomenutelný zážitek a možnost objevovat jedinečnou českou přírodu a historii.

Český Ráj, známý také jako Bohemian Paradise, je národní park a přírodní rezervace nacházející se v severovýchodní části České republiky. Tento úchvatný region je jedním z nejmalebnějších a nejzajímavějších přírodních území v zemi a je oblíbeným cílem pro turisty, kteří hledají kombinaci krásné přírody, skalnatých útvarů a historie.

Český Ráj je známý svými pískovcovými skalnatými útvary, z nichž většina byla vytvořena erozí a zvětráváním. Tyto skalní formace nabízejí nádherné výhledy, a mnoho z nich je oblíbeným místem pro horolezce a turisty. Mezi nejznámější skalní útvary patří Hruboskalsko, Adršpašské skály a Prachovské skály.

Národní park Český Ráj je také domovem mnoha historických památek, včetně hradů a zámků, které jsou rozptýleny po regionu. Například hrad Kost a hrad Trosky jsou dvě z nejznámějších středověkých pevností, které můžete navštívit v tomto regionu.

Příroda v Českém Ráji nabízí mnoho možností pro pěší turistiku, horskou cyklistiku a prozkoumávání malebných vesnic a městeček, které leží v okolí. Krásné rybníky a lesy dávají návštěvníkům možnost relaxace a outdoorových aktivit.

Celkově lze říci, že Český Ráj je jedinečným regionem, který spojuje krásu přírody s bohatou historií a kulturou. Toto místo nabízí turistům jedinečný zážitek z venkovského života a možnost objevovat překrásné přírodní krásy České republiky.

Mapa Český Ráj - poloha lokalit ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko