Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Česká Republika - Jizerské Hory - informace

Hledáte zájezd do Jizerských hor? Máme pro vás skvělé zájezdy do této malebné české horství, které je známé svými nádhernými lesy, horskými chatami a sjezdovými tratěmi. Naše zájezdy do Jizerských hor vás zavedou do prostředí, kde si můžete užít procházky po turistických stezkách a prozkoumat historické horské vesničky. Tato oblast je také ideálním místem pro zimní sporty a běžecké lyžování.... Celý popis

Hledáte zájezd do Jizerských hor? Máme pro vás skvělé zájezdy do této malebné české horství, které je známé svými nádhernými lesy, horskými chatami a sjezdovými tratěmi. Naše zájezdy do Jizerských hor vás zavedou do prostředí, kde si můžete užít procházky po turistických stezkách a prozkoumat historické horské vesničky. Tato oblast je také ideálním místem pro zimní sporty a běžecké lyžování. Naše zájezdy do Jizerských hor vám přinesou nezapomenutelný zážitek a možnost objevovat krásy českého venkova a hor.

Jizerské hory, často nazývané také Jizera Mountains, jsou nízké pohoří nacházející se v severní části České republiky. Toto pohoří je známé svými malebnými kopcemi, lesy, jezery a historickými vesnicemi, což ho činí atraktivním místem pro turisty hledající přírodní krásu a outdoorové aktivity.

Jizerské hory nabízí skvělé možnosti pro pěší turistiku a horskou cyklistiku. Region má hustou síť značených tras a stezek, které vás zavedou skrz nádherné lesy a přes vrcholky kopců. V zimních měsících jsou Jizerské hory oblíbeným místem pro běžecké lyžování, a mnoho tras pro běžkaře je udržováno v dobrém stavu.

Pohoří je také bohaté na jezera, což dává návštěvníkům možnost plavání, rybaření a vodních sportů. Jezero Jizerka je jedním z nejvýznačnějších vodních útvarů v této oblasti.

Kromě toho najdete v Jizerských horách řadu historických památek a tradičních vesnic, kde můžete ochutnat tradiční českou kuchyni a poznat místní kulturu. Malebná vesnice Jizerka, která se nachází ve vysokohorské kotlině, je známá svými dřevěnými chalupami a tradiční atmosférou.

Dalším zajímavým prvkem Jizerských hor je jejich bohatá historie týkající se sklářství. Region byl dlouho spojen se sklářským průmyslem, a můžete navštívit sklářské muzeum a dozvědět se více o této tradici.

Celkově lze říci, že Jizerské hory jsou přírodním rájem, který nabízí mnoho možností pro outdoorové aktivity, procházky přírodou a poznávání tradiční kultury. Toto pohoří je ideálním místem pro rodiny, pěší turisty a ty, kteří hledají klidné a krásné prostředí.

Mapa Jizerské Hory - poloha lokalit ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko