Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Česká Republika - Jižní Morava - informace

Hledáte zájezd do Jižní Moravy? Máme pro vás skvělé zájezdy do této pohádkové české oblasti, která je známá svými vinicemi, historickými městy a vynikající gastronomií. Naše zájezdy do Jižní Moravy vás zavedou do prostředí, kde si můžete užít procházky vinicemi a ochutnat lahodná vína, která tato oblast produkuje. Navštívíte také historická města jako Brno, Znojmo nebo Mikulov, která nabízí... Celý popis

Hledáte zájezd do Jižní Moravy? Máme pro vás skvělé zájezdy do této pohádkové české oblasti, která je známá svými vinicemi, historickými městy a vynikající gastronomií. Naše zájezdy do Jižní Moravy vás zavedou do prostředí, kde si můžete užít procházky vinicemi a ochutnat lahodná vína, která tato oblast produkuje. Navštívíte také historická města jako Brno, Znojmo nebo Mikulov, která nabízí bohatou historii a kulturu. Jižní Morava je také známá svými tradičními českými pokrmy a cukrárnami. Naše zájezdy do Jižní Moravy vám přinesou nezapomenutelný zážitek a možnost objevovat bohatou českou kuchyni a vinárenskou tradici.

Jižní Morava, jedna z důležitých částí Moravského regionu v České republice, je známá svými rozmanitými krajinami, historií a kulturním dědictvím. Tato oblast je oblíbeným cílem pro turisty hledající přírodní krásy, vinařství, historická města a gastronomické zážitky.

Jižní Morava je známá svými vinařskými oblastmi a je domovem mnoha vinařství a vinic, které produkují vynikající vína. Region nabízí možnosti pro degustaci vína a poznávání procesu výroby vína. Mezi známé vinařské oblasti patří Mikulov, Znojmo a Lednice-Valtice.

Historické město Mikulov, s významným zámkem a malebnými ulicemi, je jedním z význačných turistických destinací Jižní Moravy. Toto město leží u hranic s Rakouskem a nabízí mnoho kulturních a historických památek.

Město Znojmo je dalším historickým centrem regionu a je známé svými hradem a věží. Toto město je také známé svými podzemními chodbami, které můžete prozkoumat.

Jižní Morava je také bohatá na přírodu, a mnoho lidí sem míří pro pěší turistiku a cyklistiku. Pálava, pohoří s výraznými kopcemi a vinicemi, je oblíbeným místem pro turisty, kteří hledají krásné výhledy a přírodní scenérie.

Region je také známý svými tradicemi a gastronomickými specialitami, včetně tradičního moravského bramborového salátu a knedlíků. Můžete ochutnat tyto pokrmy v místních restauracích a tradičních hospodách.

Celkově lze říci, že Jižní Morava je regionem, který kombinuje vinařství, historii, přírodu a kulturu. Toto místo nabízí turistům mnoho možností pro poznávání moravského dědictví a pro relaxaci ve vinohradních krajinách.

Mapa Jižní Morava - poloha lokalit ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko