Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Česká Republika - Krkonoše - informace

Hledáte zájezd do Krkonoš? Máme pro vás skvělé zájezdy do tohoto českého pohoří, které je známé svými vysokými horami, horskými jezery a krásnou přírodou. Naše zájezdy do Krkonoš vás zavedou do prostředí, kde si můžete užít horské túry a lyžování v zimě. Můžete také navštívit horské chaty a poznat místní kulturu. Krkonoše jsou také domovem mnoha vzácných druhů rostlin a zvířat. Naše zájezdy do... Celý popis

Hledáte zájezd do Krkonoš? Máme pro vás skvělé zájezdy do tohoto českého pohoří, které je známé svými vysokými horami, horskými jezery a krásnou přírodou. Naše zájezdy do Krkonoš vás zavedou do prostředí, kde si můžete užít horské túry a lyžování v zimě. Můžete také navštívit horské chaty a poznat místní kulturu. Krkonoše jsou také domovem mnoha vzácných druhů rostlin a zvířat. Naše zájezdy do Krkonoš vám přinesou nezapomenutelný zážitek a možnost objevovat jedinečnou českou přírodu a horskou tradici.

Krkonoše jsou nejvyšší pohoří v České republice a zasahují také do Polska. Toto pohoří je známé svými nádhernými horskými scenériemi, rozmanitou přírodou a bohatou historií, což ho činí jednou z nejoblíbenějších přírodních destinací v zemi.

Krkonoše nabízí nespočet možností pro pěší turistiku, horskou cyklistiku a zimní sporty. Pohoří je protkáno sítí značených tras a stezek, které vás zavedou přes krásné lesy, horské louky a kolem malebných potoků. Hlavním vrcholem Krkonoš je Sněžka, nejvyšší hora v České republice, a je oblíbeným místem pro turisty hledající nádherné výhledy.

Krkonoše jsou také bohaté na vodní plochy, a mnoho jezer a vodopádů se nachází v tomto regionu. Jezero Labská, Labský vodopád a vodopád Pančavský jsou některými z význačných vodních útvarů v Krkonoších.

Region je také známý svými historickými památkami a tradicemi. Krkonoše jsou domovem několika horských chat a chalup, které jsou oblíbenými místy pro ubytování turistů. Navštívit můžete také historické městečko Vrchlabí, kde se nachází zámek a muzeum.

V zimních měsících jsou Krkonoše ideálním místem pro lyžování a snowboarding. Mnoho lyžařských středisek, jako je Špindlerův Mlýn, Harrachov a Pec pod Sněžkou, nabízí výborné podmínky pro zimní sporty.

Celkově lze říci, že Krkonoše jsou přírodním rájem, který nabízí nádhernou přírodu, historii a outdoorové aktivity. Toto pohoří je ideálním místem pro milovníky hor, přírody a zimních sportů.

Mapa Krkonoše - poloha lokalit ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko