Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Česká Republika - Krušné Hory - informace

Hledáte zájezd do Krušných hor? Máme pro vás skvělé zájezdy do této české hornaté oblasti, která je známá svými historickými doly, malebnými horskými vesnicemi a krásnou krajinnou scenérií. Naše zájezdy do Krušných hor vás zavedou do prostředí, kde si můžete užít procházky po horských stezkách a prozkoumat historické doly a hornická muzea. Tato oblast je také ideálním místem pro cyklistiku a... Celý popis

Hledáte zájezd do Krušných hor? Máme pro vás skvělé zájezdy do této české hornaté oblasti, která je známá svými historickými doly, malebnými horskými vesnicemi a krásnou krajinnou scenérií. Naše zájezdy do Krušných hor vás zavedou do prostředí, kde si můžete užít procházky po horských stezkách a prozkoumat historické doly a hornická muzea. Tato oblast je také ideálním místem pro cyklistiku a lyžování v zimě. Naše zájezdy do Krušných hor vám přinesou nezapomenutelný zážitek a možnost objevovat bohatou českou hornickou historii a přírodu.

Krušné hory, známé také jako Erzgebirge v němčině, jsou pohořím nacházejícím se v severozápadní části České republiky a na hranicích s Německem. Toto pohoří je jedním z nejvýznamnějších a nejmalebnějších přírodních území v České republice a je oblíbeným cílem pro turisty hledajícími krásnou přírodu, tradiční řemesla a historii.

Krušné hory nabízí nespočet možností pro pěší turistiku, horskou cyklistiku a zimní sporty. Pohoří je protkáno hustou sítí tras a stezek, které vás zavedou skrz nádherné lesy, horské louky a kolem historických vesnic. Některé z nejznámějších tras zahrnují Krušnohorskou magistrálu a hřebenovku Krušných hor.

Region je také známý svými historickými památkami a tradicemi spojenými s těžbou stříbra a dřeva. Mnoho vesnic a měst v Krušných horách má zachovalou architekturu a tradiční řemeslné dovednosti, včetně výroby dřevěných hraček, sklářství a hornického řemesla. Město Jáchymov, které se nachází v Krušných horách, je známé svými historickými důlními štolami.

V zimních měsících jsou Krušné hory oblíbeným místem pro lyžování a snowboarding. Některá lyžařská střediska, jako Oberwiesenthal, nabízejí výborné podmínky pro zimní sporty.

Krušné hory jsou také bohaté na vodní plochy, což dává návštěvníkům možnost pro rybaření a vodní sporty na přehradách a jezerech v okolí.

Celkově lze říci, že Krušné hory jsou fascinujícím regionem, který kombinuje krásu přírody s bohatou historií a tradičními řemesly. Toto místo nabízí turistům mnoho možností pro poznávání kultury a dobrodružství v malebném horském prostředí.

Mapa Krušné Hory - poloha lokalit ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko