Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Česká Republika - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do České republiky? Naše poznávací zájezdy vás zavedou do srdce střední Evropy, kde budete mít příležitost objevovat bohatou historii, malebná města a překrásnou přírodu. S našimi poznávacími zájezdy budete mít možnost navštívit historická města jako je Praha, která je plná památek jako Karlův most, Pražský hrad a Staroměstské náměstí. Naše nabídka poznávacích zájezdů... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do České republiky? Naše poznávací zájezdy vás zavedou do srdce střední Evropy, kde budete mít příležitost objevovat bohatou historii, malebná města a překrásnou přírodu. S našimi poznávacími zájezdy budete mít možnost navštívit historická města jako je Praha, která je plná památek jako Karlův most, Pražský hrad a Staroměstské náměstí. Naše nabídka poznávacích zájezdů do České republiky zahrnuje také návštěvu horských oblastí jako je Krkonoše, kde můžete podnikat turistické výlety a užívat si krásné přírody. Budete mít také příležitost ochutnat tradiční českou kuchyni, včetně slavného českého piva a trdelníku. Vydejte se s námi na nezapomenutelný poznávací zájezd do České republiky a objevte kouzlo a pohostinnost této jedinečné středoevropské země.

Česká republika, ležící v srdci Evropy, je zemí s bohatou historií, architekturou, kulturou a přírodními krásami. Tato země, známá také jako země tisíce věží, nabízí návštěvníkům neuvěřitelnou rozmanitost od malebných horských oblastí po historická města a zámky.

Praha, hlavní město České republiky, je jednou z nejkrásnějších evropských metropolí. Staré Město s jeho krásnými historickými budovami, Karlovým mostem a Pražským hradem je nesmírně oblíbenou atrakcí. Kromě toho můžete navštívit pražské muzea, umělecké galerie a procházet se úzkými uličkami, kde najdete tradiční kavárny a obchody.

Česká republika je rovněž známá svými hradními a zámeckými komplexy. Hrad Karlštejn, nedaleko Prahy, je ikonickým středověkým hradem, který je znám svou impozantní architekturou a historií. Zámek Český Krumlov, zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO, je dalším úžasným místem, které přitahuje návštěvníky svou pohádkovou atmosférou.

Pro milovníky přírody má Česká republika mnoho nabídnout. Krkonoše, Jeseníky a Šumava jsou pohořími, které lákají turisty na pěší túry, lyžování a horskou cyklistiku. Třeboňsko, Lednicko-Valtický areál a Adršpašskoteplické skály jsou chráněnými přírodními oblastmi, které přinášejí unikátní přírodní krásy.

Česká kuchyně je plná chutí a tradic. Národní pokrmy jako svíčková na smetaně, bramborák, trdelník a pivo jsou neodmyslitelnou součástí místní kulinářské scény. V České republice najdete také mnoho pivovarů, kde můžete ochutnat tradiční česká piva.

Celkově lze říci, že Česká republika je zemí, která nabízí návštěvníkům kombinaci bohaté historie, úchvatné architektury, přírodních krás a chutí. Je to ideální místo pro cestovatele, kteří hledají kulturní zážitky, dobrodružství v přírodě a autentickou atmosféru střední Evropy.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko