Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Chorvatsko - Ostrov Dugi Otok - informace

Hledáte zájezd na nádherný chorvatský ostrov Dugi Otok? Dugi Otok, což doslova znamená "Dlouhý ostrov," je jeden z nejdelších a nejkrásnějších chorvatských ostrovů nacházejících se ve východním Jadranu. Tento ostrov je známý svými nádhernými plážemi, krásnou přírodou a klidnou atmosférou. Ostrov Dugi Otok je jedním z největších chorvatských ostrovů v Jaderském moři a leží nedaleko pobřeží... Celý popis

Hledáte zájezd na nádherný chorvatský ostrov Dugi Otok? Dugi Otok, což doslova znamená "Dlouhý ostrov," je jeden z nejdelších a nejkrásnějších chorvatských ostrovů nacházejících se ve východním Jadranu. Tento ostrov je známý svými nádhernými plážemi, krásnou přírodou a klidnou atmosférou.

Ostrov Dugi Otok je jedním z největších chorvatských ostrovů v Jaderském moři a leží nedaleko pobřeží Dalmácie. Tento ostrov je známý svými nádhernými plážemi, křišťálově čistým mořem, přírodními krásami a klidnou atmosférou, což ho činí ideálním místem pro turisty, kteří hledají odpočinek a relaxaci v přírodě.

Dugi Otok je známý svými písečnými a oblázkovými plážemi, které nabízí ideální podmínky pro slunění a plavání. Pláže na ostrově jsou obklopeny krásným mořem, které je vynikající pro šnorchlování a potápění, protože pod hladinou můžete objevovat úchvatné podmořské scenérie.

Ostrov je také domovem několika malebných vesnic, jako je Sali a Božava, které zachovávají autentickou chorvatskou atmosféru. Můžete procházet úzkými uličkami, kde se nacházejí tradiční kamenné domy a místní restaurace, kde si můžete vychutnat místní kuchyni.

Příroda na Dugi Otok je impozantní a nabízí nádherné výhledy, borovicové lesy a útesy. Pro milovníky přírody je ostrov ideálním místem pro pěší túry a cyklistiku. Existuje mnoho stezek a tras, které vás provedou krásnými krajinnými scenériemi.

Národní park Telašćica, nacházející se na jižním konci ostrova, je další významnou atrakcí. Park zahrnuje krásný záliv, který je obklopen vysokými útesy a nabízí jedinečné přírodní scenérie.

Ostrov Dugi Otok je také známý pro svou klidnou atmosféru a odpočinek od ruchu měst. Místní obyvatelé jsou přátelští a přívětiví, což přispívá k příjemnému prostředí pro návštěvníky.

Celkově lze říci, že Dugi Otok je ideálním místem pro dovolenou, která kombinuje přírodní krásy, klidnou atmosféru a možnost prozkoumat krásy chorvatského pobřeží. Je to místo, kde si můžete odpočinout, relaxovat a užít si krásnou přírodu.

Mapa Ostrov Dugi Otok - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko