Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Chorvatsko - Ostrov Hvar - informace

Hledáte zájezd na krásný chorvatský ostrov Hvar? Hvar je jeden z nejoblíbenějších chorvatských ostrovů v Jaderském moři a je známý svými krásnými plážemi, historickými městy a bohatou kulturou. Ostrov Hvar nabízí několik nádherných pláží s průzračným mořem, což je ideální pro sluneční dovolenou a vodní aktivity. Můžete si užít šnorchlování, potápění, plachtění a vodní sporty. Jednou z... Celý popis

Hledáte zájezd na krásný chorvatský ostrov Hvar? Hvar je jeden z nejoblíbenějších chorvatských ostrovů v Jaderském moři a je známý svými krásnými plážemi, historickými městy a bohatou kulturou. Ostrov Hvar nabízí několik nádherných pláží s průzračným mořem, což je ideální pro sluneční dovolenou a vodní aktivity. Můžete si užít šnorchlování, potápění, plachtění a vodní sporty. Jednou z nejznámějších pláží na ostrově je Zlatni Rat v městě Bol na sousedním ostrově Brač.

Ostrov Hvar je jedním z nejznámějších chorvatských ostrovů a nachází se v Jaderském moři, nedaleko chorvatského pobřeží Dalmácie. Tento krásný ostrov je oblíbeným cílem pro turisty z celého světa díky svým nádherným plážím, historickým památkám, bohatému kulturnímu dědictví a živému nočnímu životu.

Hvar je známý svými písečnými a oblázkovými plážemi, které jsou obklopeny azurovým mořem. Pláže na ostrově nabízí ideální podmínky pro slunění, plavání, šnorchlování a vodní sporty. Jeden z nejznámějších pláží je Zlatni Rat na sousedním ostrově Brač, který je oblíbený pro svůj unikátní tvar.

Město Hvar, které se nachází na ostrově, je historickým městem, které nabízí bohatou kulturní scénu a historické památky. Staré město Hvaru je plné úzkých uliček, historických budov a kaváren, které nabízí kouzlo dávných dob. Hvar je také známý svými historickými kostely, včetně katedrály sv. Štěpána a kláštera františkánů.

Pro milovníky přírody nabízí Hvar nádherné přírodní scenérie s kopcovitým terénem a borovicovými lesy. Existuje mnoho možností pro pěší túry a horskou cyklistiku, což vám umožní objevit krásu ostrova.

Ostrov Hvar je také známý pro svou živou noční scénu a mnoho barů, klubů a restaurací. Město Hvar se stává centrem nočního života, kde můžete tančit do pozdních ranních hodin a užít si hudbu a zábavu.

Kromě toho nabízí ostrov Hvar bohatou gastronomickou scénu s mnoha restauracemi, které podávají tradiční chorvatskou kuchyni a místní speciality, včetně čerstvých mořských plodů, olivového oleje a vína.

Celkově lze říci, že ostrov Hvar je ideálním místem pro turisty, kteří hledají kombinaci slunečních pláží, historie, kultury, přírodních krás a živého nočního života. Je to oblíbená destinace pro ty, kteří chtějí zažít pestrý mix zážitků na chorvatském Jadranu.

Mapa Ostrov Hvar - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko