Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Chorvatsko - Ostrov Korčula - informace

Hledáte zájezd na krásný chorvatský ostrov Korčula? Korčula je jedním z nejznámějších a nejpůvabnějších chorvatských ostrovů v Jaderském moři. Tento ostrov je známý svými krásnými plážemi, historickým městem a bohatou kulturou. Korčula nabízí několik nádherných pláží s průzračným mořem, což je ideální pro sluneční dovolenou a vodní aktivity. Můžete si užít šnorchlování, potápění, plachtění a... Celý popis

Hledáte zájezd na krásný chorvatský ostrov Korčula? Korčula je jedním z nejznámějších a nejpůvabnějších chorvatských ostrovů v Jaderském moři. Tento ostrov je známý svými krásnými plážemi, historickým městem a bohatou kulturou. Korčula nabízí několik nádherných pláží s průzračným mořem, což je ideální pro sluneční dovolenou a vodní aktivity. Můžete si užít šnorchlování, potápění, plachtění a vodní sporty.

Ostrov Korčula je jedním z největších a nejkrásnějších chorvatských ostrovů nacházejících se v Jaderském moři. Tento ostrov je známý svými nádhernými plážemi, historickými městy, bohatou kulturou a překrásnou přírodou, což ho činí oblíbenou destinací pro turisty hledající rozmanité zážitky na Jadranu.

Pláže na ostrově Korčula jsou rozmanité, od oblázkových po písečné, a nabízejí krásné možnosti pro slunění a koupání. Korčula má mnoho nádherných zátok a skalnatých pobřeží, která jsou ideální pro šnorchlování a potápění.

Hlavním městem ostrova je město Korčula, které je známé svými úzkými uličkami, středověkými hradbami a historickými budovami. Město je považováno za místo narození slavného dobrodruha a cestovatele Marka Pola. Můžete navštívit Markův dům a vychutnat si tradiční tance a folklórní představení v místním kulturním centru.

Ostrov Korčula má také několik dalších malebných měst a vesnic, jako je Vela Luka, Lumbarda a Blato. Tyto destinace nabízejí krásnou přírodu, historické památky a možnosti pro ochutnávání místní kuchyně.

Příroda na ostrově Korčula je nádherná, s kopcovitým terénem, borovicovými lesy a vinicemi. Ostrov je známý svými vinařstvími a nabízí možnost ochutnat místní víno, včetně známého Grka, což je bílé víno z hroznů pěstovaných na ostrově.

Ostrov Korčula je také ideálním místem pro vodní aktivity, jako je plachtění, windsurfing a kajak. Můžete prozkoumat okolní malé ostrovy a zátoky.

Celkově lze říci, že ostrov Korčula je jedinečným místem na Jadranu, které nabízí kombinaci pláží, historie, kultury, přírodní krásy a zábavy. Je to ideální destinace pro turisty, kteří chtějí objevit bohatství chorvatského ostrovního života.

Mapa Ostrov Korčula - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko