Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Chorvatsko - Ostrov Vir - informace

Hledáte zájezd na krásný chorvatský ostrov Vir? Vir je ostrov nacházející se v Jaderském moři, nedaleko města Zadar. Tento ostrov je známý svými krásnými plážemi, čistým mořem a relaxační atmosférou. Ostrov Vir nabízí několik nádherných pláží s průzračným mořem, což je ideální pro sluneční dovolenou a vodní aktivity, jako je šnorchlování, potápění, plavání a vodní sporty. Můžete si užít... Celý popis

Hledáte zájezd na krásný chorvatský ostrov Vir? Vir je ostrov nacházející se v Jaderském moři, nedaleko města Zadar. Tento ostrov je známý svými krásnými plážemi, čistým mořem a relaxační atmosférou. Ostrov Vir nabízí několik nádherných pláží s průzračným mořem, což je ideální pro sluneční dovolenou a vodní aktivity, jako je šnorchlování, potápění, plavání a vodní sporty. Můžete si užít relaxaci u moře a slunění na písečných a oblázkových plážích.

Ostrov Vir je krásný ostrov nacházející se v Chorvatsku na severním pobřeží Jaderského moře. Tento ostrov je známý svými písečnými a oblázkovými plážemi, historií, bohatou kulturou a relaxační atmosférou, což ho činí populární destinací pro dovolenou na chorvatském pobřeží.

Pláže na ostrově Vir jsou nádherné a nabízejí ideální možnosti pro slunění, plavání a vodní sporty. Pláže jsou obklopeny krásnými zátokami a mají průzračnou vodu, což činí Vir ideálním místem pro rodiny s dětmi i milovníky plážového odpočinku.

Hlavním městem ostrova je město Vir, které má historické budovy a úzké uličky, které vás provedou tradiční chorvatskou atmosférou. Můžete navštívit kostely, kaple a muzea, která odrážejí kulturní dědictví ostrova.

Ostrov Vir je také známý pro své vynikající možnosti vodních sportů, jako je potápění, plachtění a rybaření. Návštěvníci mohou si pronajmout vodní vybavení a objevovat okolní moře.

Pokud jste milovníkem gastronomie, na Viru můžete ochutnat tradiční chorvatskou kuchyni v mnoha restauracích a tavernách. Místní speciality zahrnují čerstvé mořské plody, olivový olej a víno.

Ostrov Vir je snadno dostupný po mostě z pevninského Chorvatska, což usnadňuje přístup pro návštěvníky. To také umožňuje cestovat po ostrově a prozkoumat všechny jeho krásy.

Celkově lze říci, že ostrov Vir je ideálním místem pro dovolenou, která kombinuje pláže, historii, kulturu a relaxaci. Je to oblíbená destinace pro turisty, kteří hledají klidnou a pohodovou dovolenou na chorvatském pobřeží.

Mapa Ostrov Vir - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko