Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Chorvatsko - Ostrov Vis - informace

Hledáte zájezd na krásný chorvatský ostrov Vis? Vis je jeden z nejvzdálenějších ostrovů v Jaderském moři a je známý svými krásnými plážemi, historickými památkami a klidnou atmosférou. Ostrov Vis nabízí několik nádherných pláží s průzračným mořem, což je ideální pro sluneční dovolenou a vodní aktivity, jako je šnorchlování, potápění, plachtění a vodní sporty. Můžete si užít relaxaci na pláži a... Celý popis

Hledáte zájezd na krásný chorvatský ostrov Vis? Vis je jeden z nejvzdálenějších ostrovů v Jaderském moři a je známý svými krásnými plážemi, historickými památkami a klidnou atmosférou. Ostrov Vis nabízí několik nádherných pláží s průzračným mořem, což je ideální pro sluneční dovolenou a vodní aktivity, jako je šnorchlování, potápění, plachtění a vodní sporty. Můžete si užít relaxaci na pláži a prozkoumat odlehlé zátoky.

Ostrov Vis je nádherný ostrov nacházející se v Chorvatsku ve střední části Jaderského moře. Tento ostrov je známý svými krásnými plážemi, historií, bohatou kulturou a přírodními krásami, což ho činí oblíbenou destinací pro turisty hledající dovolenou na pobřeží Jadranu.

Pláže na ostrově Vis jsou rozmanité a nabízejí nádherné možnosti pro slunění, plavání a vodní aktivity. Ostrov má skalnaté, oblázkové a písečné pláže, které jsou obklopeny azurovým mořem. Některé z nich jsou odlehlé a tiché, což umožňuje návštěvníkům relaxovat v klidu a tichu.

Hlavním městem ostrova je město Vis, které má bohatou historii a kulturní dědictví. Město je plné historických budov, kostelů a památek, které odrážejí dlouhou historii ostrova. Můžete procházet úzkými uličkami a objevovat tradiční chorvatskou atmosféru.

Ostrov Vis byl dříve uzavřený pro veřejnost během doby existence Jugoslávie, což mu umožnilo zachovat svou přírodní krásu a autentický charakter. Ostrov je známý svými vinicemi, olivovými háji a tradičními rybářskými vesnicemi.

Vis je také ideálním místem pro milovníky vodních sportů, jako je potápění, plachtění a šnorchlování. Moře kolem ostrova je bohaté na život mořských plodů a korálových útesů, což činí potápění populárním mezi návštěvníky.

Ostrov Vis je známý svou gastronomickou scénou, a můžete ochutnat tradiční chorvatskou kuchyni v mnoha restauracích a tavernách. Místní speciality zahrnují čerstvé mořské plody, olivový olej a víno.

Celkově lze říci, že ostrov Vis je ideálním místem pro turisty, kteří hledají kombinaci pláží, historie, kultury, přírody a gastronomie. Je to destinace pro ty, kteří chtějí zažít autentický chorvatský zážitek na pobřeží Jaderského moře.

Mapa Ostrov Vis - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko