Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Chorvatsko - Severní Dalmácie - informace

Hledáte zájezd do Severní Dalmácie v Chorvatsku? Severní Dalmácie je jednou z nejkrásnějších a nejoblíbenějších chorvatských destinací pro dovolenou. Tato oblast nabízí rozmanitý mix krásných pláží, historických měst a nádherné přírody. Severní Dalmácie zahrnuje několik známých destinací, včetně města Zadar, které je známé svými historickými památkami, starobylým městem a krásnými plážemi.... Celý popis

Hledáte zájezd do Severní Dalmácie v Chorvatsku? Severní Dalmácie je jednou z nejkrásnějších a nejoblíbenějších chorvatských destinací pro dovolenou. Tato oblast nabízí rozmanitý mix krásných pláží, historických měst a nádherné přírody. Severní Dalmácie zahrnuje několik známých destinací, včetně města Zadar, které je známé svými historickými památkami, starobylým městem a krásnými plážemi.

Severní Dalmácie je jednou z krásných regionů v Chorvatsku, který se nachází na pobřeží Jaderského moře. Tato oblast je známá svými nádhernými plážemi, historií, kulturou a bohatou přírodou, což ji činí oblíbenou destinací pro turisty hledající dovolenou na chorvatském pobřeží.

Severní Dalmácie zahrnuje několik význačných měst a ostrovů, včetně Zadaru, Šibeniku, Biogradu na Moru, ostrovů Krk, Pag a mnoha dalších. Každé z těchto měst a ostrovů má své vlastní unikátní atrakce a kouzlo.

Pláže v Severní Dalmácii jsou různorodé, od oblázkových pláží a zátok až po písečné pláže. Moře je čisté a teplé, což ho činí ideálním pro koupání, šnorchlování a vodní sporty.

Historická města v této oblasti jsou plná starobylých památek, kostelů, hradů a pevností. Zadar je známý svými římskými a středověkými památkami, včetně římských fór a chrámu sv. Donáta. Šibenik je domovem katedrály sv. Jakuba, která je také zapsána na seznamu Světového dědictví UNESCO.

Kulturní dědictví Severní Dalmácie se odráží v místní kuchyni a tradicích. Můžete ochutnat tradiční chorvatské pokrmy, jako je čerstvý mořský plod, olivový olej a víno, a zároveň si vychutnat místní festivaly a události.

Přírodní krása Severní Dalmácie zahrnuje národní parky, krasové jeskyně, skalnaté kopce a úchvatné výhledy na moře. Národní parky Krka a Kornati jsou známé pro svou krásnou přírodu a vodopády.

Celkově lze říci, že Severní Dalmácie je ideálním místem pro turisty, kteří chtějí zažít krásu chorvatského pobřeží, objevit historii a kulturu a užít si přírodní krásy této oblasti. Je to destinace, která nabízí nespočet zážitků a možností pro dovolenou na Jadranu.

Mapa Severní Dalmácie - poloha lokalit ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko